"sevgiliye küsmek"

Portre Fotoğrafçılığı - "sevgiliye küsmek" Sponsorlu Bağlantılar seriye devam ediyoruz her geçen gün biraz daha kötüye giden kızın sonu ne olacak acaba..?...

"sevgiliye küsmek"
ozkan_artas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkan_artas(32)

Grafiker / İstanbul

"sevgiliye küsmek"

Alt 13-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"sevgiliye küsmek"

seriye devam ediyoruz her geçen gün biraz daha kötüye giden kızın sonu ne olacak acaba..?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 13-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben bu seriye hayranım"sevgiliye küsmek"
ve senin sindire sindire yollamanda iyi oluyor...
küçükken sevdiğimiz dizileri beklemek gibi oluyor,hani hatırlarsınız 1 hafta beklerdik,çunku emindik gelecek hafta ki bolumde cok guzel olacak diye...
simdi de sen yapıyosun aynısını ve ben yine cok mutlu oluyorum ve biliyorum ki her gelecek fotografta iyi bir şeyin gelecegini...
emegine,yuregine saglık,cok tesekkur ederim paylasımın için...
Bu mesajdan alıntı yap

ozkan_artas(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2008 #3
ben bu seriye hayranım"sevgiliye küsmek"
ve senin sindire sindire yollamanda iyi oluyor...
küçükken sevdiğimiz dizileri beklemek gibi oluyor,hani hatırlarsınız 1 hafta beklerdik,çunku emindik gelecek hafta ki bolumde cok guzel olacak diye...
simdi de sen yapıyosun aynısını ve ben yine cok mutlu oluyorum ve biliyorum ki her gelecek fotografta iyi bir şeyin gelecegini...
emegine,yuregine saglık,cok tesekkur ederim paylasımın için...
çok tyeşekkur ederım gölge..
inan bende sabırsızlanıyorum..yenı bir çalışma yüklemek için begenmen benı çok ama çok mutlu ettı sağol
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 13-08-2008 #4
e yazık kıza artık ayrımına varsın gerçeklerin hayatın devam ettiğinin ama özkan "sevgiliye küsmek" yine güzel bi kare tebrikler...
Bu mesajdan alıntı yap

ozkan_artas(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2008 #5
e yazık kıza artık ayrımına varsın gerçeklerin hayatın devam ettiğinin ama özkan "sevgiliye küsmek" yine güzel bi kare tebrikler...
aslında yaşadıkları hepsı gerçek deıl mı..? terkedılme ve sonra kendı kendısıyle başbaşa kalışı
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-08-2008 #6
ben bu kıza başka birini ayarlıyım yeter artık çok hüzünlü:angel:
bu fotograf kıza benzemiyor ama yine harika bir kare sonbahar hüzün etkiyi güzel yakalıyorsunuz tebrikler :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
s.aşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

s.aşık(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2008 #7
aslında yaşadıkları hepsı gerçek deıl mı..? terkedılme ve sonra kendı kendısıyle başbaşa kalışı
:S kesinlkle çook gerçek bnce eminim herkes bunu yaşamş weya yaşıyordur "sevgiliye küsmek"
Bu mesajdan alıntı yap
mine48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mine48

Grafiker / Muğla

Alt 13-08-2008 #8
hakkaten olay filme döndü ya güzelkare ellerine sağlıkta kızın sonu gerçektan ne olacak?...
bidahaki bölüm nezaman gelecek"sevgiliye küsmek"
Bu mesajdan alıntı yap

ozkan_artas(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2008 #9
evet arkadaşlar hepinize çok ama çok teşekkur edıyorum..gerçekten benım için belkı en önemlı projelerımden bırı.ve bu projeyi size sunmaltan çok mutluyum umarım her güzel bier sonloa sonuçlanır..
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 13-08-2008 #10
yaşadıkları gerçek elbet benim bahsettiğim gerçek: onun gittiği ve dönmeyeceği böyle acı çekerek ömrün geçmeyeceği gerçeği... bilmem anlatabildim mi içim acıdı kıza "sevgiliye küsmek"
yoksa bu seri bu tema üzerine ve böyle etkileyici zaten "sevgiliye küsmek"
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
sevgiliye küsmek