Seviye Önemli Değil Sıfırdan Stajyer Yetişmek İstiyoruz | Bahçelievler - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Seviye Önemli Değil Sıfırdan Stajyer Yetişmek İstiyoruz | Bahçelievler - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Seviye Önemli Değil Sıfırdan Stajyer Yetişmek İstiyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Vektörel Tabanlı Programlar Kullanıyoruz.. Seviye Önemli Değil Sıfırdan Yetişmek İstiyoruz... Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ...

Seviye Önemli Değil Sıfırdan Stajyer Yetişmek İstiyoruz | Bahçelievler - İstanbul
ynscllgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynscllgrafik(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Seviye Önemli Değil Sıfırdan Stajyer Yetişmek İstiyoruz

Program/Seviye:
Vektörel Tabanlı Programlar Kullanıyoruz..
Seviye Önemli Değil Sıfırdan Yetişmek İstiyoruz...

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Şirketimiz Bahçelievler Yenibosna'dadır...

E-posta:

Telefon: 0544 458 04 58
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Seviye Önemli Değil Sıfırdan Stajyer Yetişmek İstiyoruz | Bahçelievler - İstanbulSeviye Önemli Değil Sıfırdan Stajyer Yetişmek İstiyoruz | Bahçelievler - İstanbulSeviye Önemli Değil Sıfırdan Stajyer Yetişmek İstiyoruz | Bahçelievler - İstanbulSeviye Önemli Değil Sıfırdan Stajyer Yetişmek İstiyoruz | Bahçelievler - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
haticeqizemmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haticeqizemmm

Grafiker / Giresun

Alt 01-10-2015 #3
Merhaba staj için bilgi edinmek istiyorum , şuanda giresun üniversitesinde grafik tasarım bölümünde okuyorum birinci sinifim
Bu mesajdan alıntı yap
ynscllgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynscllgrafik(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2015 #4
İlanımız Güncel Değildir.. TEŞEKKÜRLER
Bu mesajdan alıntı yap