sevmek zorunda değilsin beni

Basılı Yayınlar - sevmek zorunda değilsin beni ...

es* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

es*

Öğrenci (Diğer)

Alt 24-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"İnsan karşılıksız sevebilir mi?" diye sordu.
O anda ona gülümsedim. "Sen beni seviyorsun ya," dedim. "Sevdiği kadına kötülük yapmış biri nasıl olur da onun kendisini karşılıksız sevmesini bekler?"

Aşk sınır tanır mı? Peki ya acı? Acıya nereye kadar dayanılabilir? Karşılıksız sevgi var mıdır? İnsan bir başkasını koşulsuz sevebilir mi? Seven adam kıskanır mı gerçekten? Kıskançlık etrafındakilere zarar verme hakkını verir mi?
Namus iki bacak arasında mı, yoksa kafanın içinde midir? Belki imkânsız aşk, belki de gerçek... Her ne olursa olsun aşk için her şeyle, herkesle savaşmaya değmez mi? Başak sarısı saçlı, zümrüt yeşili gözlü, güzeller güzeli Yeşim ve ona sırılsıklam âşık olan Cemil'in hikâyesi var bu kitapta. Bir ‘hayat kadını’nın hayat hikâyesi... Tüm çıplaklığıyla... Hayatın acıtan gerçekliği sizin de canınızı yakacak.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 11-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkürler Paylaşım İçin sevmek zorunda değilsin beni
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-05-2009 #3

"İnsan karşılıksız sevebilir mi?" diye sordu.
O anda ona gülümsedim. "Sen beni seviyorsun ya," dedim. "Sevdiği kadına kötülük yapmış biri nasıl olur da onun kendisini karşılıksız sevmesini bekler?"

Aşk sınır tanır mı? Peki ya acı? Acıya nereye kadar dayanılabilir? Karşılıksız sevgi var mıdır? İnsan bir başkasını koşulsuz sevebilir mi? Seven adam kıskanır mı gerçekten? Kıskançlık etrafındakilere zarar verme hakkını verir mi?
Namus iki bacak arasında mı, yoksa kafanın içinde midir? Belki imkânsız aşk, belki de gerçek... Her ne olursa olsun aşk için her şeyle, herkesle savaşmaya değmez mi? Başak sarısı saçlı, zümrüt yeşili gözlü, güzeller güzeli Yeşim ve ona sırılsıklam âşık olan Cemil'in hikâyesi var bu kitapta. Bir ‘hayat kadını’nın hayat hikâyesi... Tüm çıplaklığıyla... Hayatın acıtan gerçekliği sizin de canınızı yakacak.
Yukarıdakileri okurken bile etkilendim. :worried:
Alıcam bunu.
Teşekkür ederim paylaşımın için.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-05-2009 #4
Paylaşım için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-05-2009 #5
Güzel Paylaşım Tşk. sevmek zorunda değilsin beni
Bu mesajdan alıntı yap
FlameDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlameDance