Seyit Onbaşı'yı kurtarmak..

Deneme Çalışmalar - Seyit Onbaşı'yı kurtarmak.. ...

ugurergun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurergun

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili meslektaşlarım, Bence bu site, Türkiye'nin en seçkin grafikerlerinin de içinde bulunduğu önemli bir topluluktur. Bu sebeple bu fikrimi burada paylaşmazsam nerde paylaşayım..Seyit Onbaşı'yı kurtarmak.. Aşağıda bu vatan için sayısız çileler çekmiş ve fedakarlıklar yapmış, isimli, isimsiz, milyonlarca kahramanımızdan sadece bir tanesi olan Seyit Onbaşı'mızın bir resmi var.. ve bu resim çok kötü durumda.. niye bizler onu iyileştirmiyoruz..? Bende dahil hepimiz bir el atsak.. benden çok daha uzman olan arkadaşlarımız var bu platformda, kimin çalışması daha güzel olursa bundan böyle Seyit Onbaşı'mız o resimle anılsa.. Elin oğlu hayal ürünü çizgi roman kahramanlarını bile boy boy afişlerle, yere göğe sığdıramazken, bizde kahraman bolluğu mu var da, gerçek kahramanlarımızı umursamıyoruz..? Benimle aynı fikirde olan sevgili meslektaşlarımın katılımlarını bekliyorum, malum önümüz hafta sonu..Seyit Onbaşı'yı kurtarmak.. Hadi dostlar bi el atalım derim..Seyit Onbaşı'yı kurtarmak.. Kucak dolusu sevgilerimle..
http://i.imgur.com/hzrR2.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ugurergun

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yorum bile yok.. maaşallah..
Bu mesajdan alıntı yap
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2012 #3
çok güzel düşünmüşsünüz gerçekten peki nasıl iyileştirilir seyid onbaşının bu resmi
Bu mesajdan alıntı yap

ugurergun

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2012 #4
ya ressam bir arkadaşımız oturup çizecek veya grafiker arkadaşlar düzeltmeye uğraşıcak hatta ve hatta iş bölümü bile yapsak olur..
Bu mesajdan alıntı yap
Crescent53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Crescent53

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 06-04-2012 #5
ben bu işte profesyonel değilim.yardım etmek isterdim...
Bu mesajdan alıntı yap