Şeytan mısın,Melek misin ? / Tipografi

Tipografi Tasarımları - Şeytan mısın,Melek misin ? / Tipografi ...

filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 08-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 08-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tebrik ederim canım, ilk günahsızdır Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi Sen bir 2.'yi yap :P
Şaka bir yana; İlk olmasına ragmen güzel, özellikle renkler([COLOR="DarkRed"]Kırmızı[/COLOR]-Siyah) ve konu çok iyi işlenmiş.

Çalışmadaki bir kaç ufak detay çok iyi yakalanmış ve çok hoş:
İzninle gösteriyim Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi

Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi

Sana yakışır bir çalışma olmuş(anladın sen Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi) Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi, Ellerine ve o kocaman yüreğine sağlık canımmm :wink:
Tekrar tebrikler...
Devamını bekliyorum. Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-07-2009 #3
Gri tonlar çalışmanın bütününü bozmuş gibi, bir de en dıştaki alan fazla bence, o örümcek sarkmasaymış dıştaki çerçevenin de bir anlamı kalmayacakmış zaten, ama yine de güzel bir çalışma ellerine sağlık...

Bir de soru, neden İngilizce?
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Dosya19
Alt 08-07-2009 #4
Gri tonlar çalışmanın bütününü bozmuş gibi, bir de en dıştaki alan fazla bence, o örümcek sarkmasaymış dıştaki çerçevenin de bir anlamı kalmayacakmış zaten, ama yine de güzel bir çalışma ellerine sağlık...

dediğiniz gibi gri ton biraz bütünlüğü bozuyor keşke daha açık renkler kullansaydın birde yazı rengi zeminle iç içe geçmiş yani renkler yakın olduğu için yazı ön planda kalmamış
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 08-07-2009 #5
Tebrik ederim canım, ilk günahsızdır Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi Sen bir 2.'yi yap :P
Şaka bir yana; İlk olmasına ragmen güzel, özellikle renkler([COLOR="DarkRed"]Kırmızı[/COLOR]-Siyah) ve konu çok iyi işlenmiş.

Çalışmadaki bir kaç ufak detay çok iyi yakalanmış ve çok hoş:
İzninle gösteriyim Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi

Sana yakışır bir çalışma olmuş(anladın sen Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi) Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi, Ellerine ve o kocaman yüreğine sağlık canımmm :wink:
Tekrar tebrikler...
Devamını bekliyorum. Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi
Teşekkür ederim canım ,ayrıntıları farkettiğin içinde sevindim :wink:bende senden bekliyorum Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi

Gri tonlar çalışmanın renklerine en uygun gelen renkler oldu çünkü diğerleri karmaşa yarattı hissine kapıldım,deneme yanılma yoluyla gri renkte karar kıldım,en dıştaki alanı zaten örümcek var diye kullandım söylediğiniz gibi olmasaydı pek gerek yoktu ama örümcekte düşüncemde olduğu için sonuçta bu şekilde oldu,neden ingilizce evrensel bir dil daha geniş bir kitleye hitap ediyor,o amaçla, yorum için teşekkür ederim Önder bey...

dediğiniz gibi gri ton biraz bütünlüğü bozuyor keşke daha açık renkler kullansaydın birde yazı rengi zeminle iç içe geçmiş yani renkler yakın olduğu için yazı ön planda kalmamış
Açık renkleride denedim fakat altında açık renk ışık süzmesi var güzel durmuyor,ayrıca çalışmanın belli bir yöne akış yönü var açık renkten ziyade zıt olan bu yönü karmaşa yaratmadan bu şekilde ifade edebilirdim...Diğer bakış açımda iki kelime dışında diğer yazıların pek öne geçmesini açıkça söylemek gerekirse istemedim teşekkür ederim ANIL YÜNCÜ
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 09-07-2009 #6
Güzel çalışma olmuş Filiz'cim ellerine sağlık Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 09-07-2009 #7
Şeytanmısın? Melekmi?
* Şeytanda bir melektirŞeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi

Çalışmanın üzerine biraz daha düşseydin ve tonlamalarla biraz daha uğraşsaydın diye düşünüyorum. Ana zeminin içinde kalan çalışmayı daha yatay çalışabilirdin. Ve son olarak cooper kötü bir font seçimiŞeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi
Yılmadan devam çok daha iyileri çalıştıkça olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 09-07-2009 #8
Güzel çalışma olmuş Filiz'cim ellerine sağlık Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi

Teşekkür ederim canım Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi

Şeytanmısın? Melekmi?
* Şeytanda bir melektirŞeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi

Çalışmanın üzerine biraz daha düşseydin ve tonlamalarla biraz daha uğraşsaydın diye düşünüyorum. Ana zeminin içinde kalan çalışmayı daha yatay çalışabilirdin. Ve son olarak cooper kötü bir font seçimiŞeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi
Yılmadan devam çok daha iyileri çalıştıkça olacaktır.
Tek bu sözü söyleyen ben değilim şarkılar bile yapılmış Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi Ama biri iyi biri kötü Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi

Çalışma öyle bir anda çıktı ki Ulaş aslında ne yapmaya nede düşünmeye zaman vardı internet bağlantı sorunum vardı ,iş yapamayınca boşken
çıkan bir çalışma tabi, sonrasında zaman kısıtlı bitirdim haklısın irdeleyince çok daha güzel şeyler çıkıcaktır teşekkür ederim Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi
Bu mesajdan alıntı yap
cisil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

Alt 09-07-2009 #9
renkleri çok sevdim ben başarılı olmuş eline sağlıkŞeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 09-07-2009 #10
renkleri çok sevdim ben başarılı olmuş eline sağlıkŞeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi
Teşekkür ederim cisil Şeytan mısın,Melek misin ?   /   Tipografi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları