SHAGGY Logo ve Önerileriniz (Beach Club)

Logo Tasarımları - SHAGGY Logo ve Önerileriniz (Beach Club) ...

PrOpixeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PrOpixeL

Webmaster / Aydın

Alt 06-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar, yeni açılacak beach club için, logo tasarımları deniyoruz. Hergün 3-5 deneme yapıyoruz ama istediğimizi daha sergileyemedik, şimdilik taslak olarak böyle birşey yaptık ama öneriniz varsa ve yazarsanız teşekkürler..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aslında bu logo güzel... (tabii firmaya vektörelini verdiğiniz sürece;bana böyle bir logo gelse jpg olarak çizmem gerekse ilk yapan grafikerin kulakları iyi olmayan cinsten çınlayabilir SHAGGY Logo ve Önerileriniz (Beach Club) ) bir de biraz ağır buldum; beach clubtan çok techno-bar çağrıştırıyor; renkli ama ağır. daha hareketli bir font seçilmeli belki; plajların cıvıl cıvıl olduğunu çağrıştırmalı. İlla dalgaydı, yelkenliydi çizilsin demiyorum tabi, belki sadece font ya da renkle bile yapılabilinir; ama baktığınız zaman beach club'ı okumadan burası deniz kenarında ve hareketli bir yer dedirtmeli... fontlar için gezin derim biraz daha; dafont.com logo örneklerini de karıştırmakta fayda var... https://www.google.com.tr/search?q=b...=isch&imgdii=_
Bu mesajdan alıntı yap
PrOpixeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PrOpixeL

Webmaster / Aydın

Alt 08-03-2014 #3
-
@efoja
Görüş ve Önerinizi dikkate almaya çalıştım ve bir deneme daha yaptım.

Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2014 #4
teşekkür ederiz elinize sağlık... "dikkate alınmaya değelim inşallah" font bence çook daha iyi olmuş ama hala ilk logonuz daha güzel. sankiii.... shaggy-beach club büyüse dalgalar kuşlar palmiyeler kalksa ya da sadece biri "ikon" (dalga ikon olmaya uygun değil...) olarak kalsa shaggy beyaz kalacaksa tabi... ve ayrıca her şeyi atıp, önceki logonuza yaptığınız renk oyunlarını bu karakterde de görün bir bence. yahu facete herkes bir şey demiş buraya yazan yok...
Bu mesajdan alıntı yap