Shampoo

Ambalaj Tasarımı - Shampoo ...

Shampoo
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Shampoo

Alt 19-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
Esnek ambalaj konusu üzerinde, lesyaselya'nin çalisma teknigimi anlatamamaqla ilgili bir istegi olmuştu. Bu konuyu bu yüzden açiyorum.
Aşagidaki çalışmalarim, henüz üretime girmemis hazırlık aşamasındadır. Yakın zamanda market rafında görürseniz son hallerine henüz ulaşmadıgı için şaşirmayınız.
• Öncelikle kurşun kalem ve kağıtla başlıyorum. Eskizi olusturup. Scan edip, photoshopta açıyorum.
• Her alanı bir layerde çalışmaya itina gösteriyorum. Alanı pen ile çizdikten sonra renk ile doldurup, Dodge Tool, Burn Tool, Sponge Tool ile ve photoshopun bildigim bütün nimetlerinden gerektigi yerde gerektigi kadar kulanmaya çalışarak minik minik ışık gölgeve hacim işlerini günler süren uzun çalişmalar sonucunda bitiriyorum.
•*Detaylı sorunlarınız olursa cevaplamaya çalışırım.

Shampoo

Shampoo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aysgl_678 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl_678

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhabalar
böle çalışmalar yapmayı çok heves ettim ama bi türlü ışık ve gölgeyi ayarlayamıyorum
ben beğendim çalışmalarınızı elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-02-2008 #3
merhabalar
böle çalışmalar yapmayı çok heves ettim ama bi türlü ışık ve gölgeyi ayarlayamıyorum
Elinizde, yeterince çok desen çalışırsanız, ısık ve gölgeyi, kursun kalemle verebilmeyi ögrendiyseniz, bunu yapabilirsiniz. Söyleki photoshop bir araçtır. Phoshop olmasaydi aynı sonucu elimede yapardım. Kalem, kagıt ve boya...
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-02-2008 #4
Birkaç ressam arkadasimi bu çalismalari yaparken izlemistim.

Yaratmak buna denir.

Tebrik ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
silmarillion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silmarillion

Grafiker / Yalova

Alt 20-02-2008 #5
İşte bu çalışmayı ayakta alkışlarım.Tek kelime ile şahane.
Bu mesajdan alıntı yap
yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

Alt 20-02-2008 #6
eline saglik nucat güzel çalismalar
Bu mesajdan alıntı yap

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-02-2008 #7
Birkaç ressam arkadasimi bu çalismalari yaparken izlemistim.

Yaratmak buna denir.

Tebrik ediyorum.
Tesükkürederim...:lol:

merhabalar
Çok mersi... Shampoo

eline saglik nucat güzel çalismalar
Sagol dostum...Shampooeace1:
Bu mesajdan alıntı yap
Engin BÜTÜN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Engin BÜTÜN

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2008 #8
Harika çalışma elinize sağlık tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap
Jidota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jidota

Grafiker / Ankara

Alt 21-02-2008 #9
Öncelikle gerçekten çok çok özür diliyorum...Konuyu açtığınızı yeni farkettim Shampoo
İlk olarak eskiz_karakalem çalışmışsınız.Scandan geçirip photoshop yardımıyla çalışma çok hoş bir görsel sunum sunmuşsunuz bizlere tşkler...
Anlatımızda anlayışlı bir şekilde anlatmışsınız.Sitede çok yararlı ve değerli bilgilerinizi bizlerle paylaşıyorsunuz.Mesleğinizi çok seviyorsunuz.Bunun için size hayranlığımı dile getirmekte bir sakınca görmüyorum... Shampoo
*Ve en yakın zamanda sizin örn olarak sunduğunuz bu dersi çalışıp size benzeri bir çalışmayla size olan mahçupluğumu gidermek istiyorum.Shampoo Karakalemim iyidir.Eskiz olarakda ışık-gölgeyi kağıt ve kalemle dengesini iyi ayarlayabiliyorum ama bu işi photoshopda hiç denemedim bu ilk olacak...
Tekrar teşekkür ediyorum...Shampoo
Bu mesajdan alıntı yap

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-02-2008 #10
Öncelikle gerçekten çok çok özür diliyorum...Konuyu açtığınızı yeni farkettim Shampoo
İlk olarak eskiz_karakalem çalışmışsınız.Scandan geçirip photoshop yardımıyla çalışma çok hoş bir görsel sunum sunmuşsunuz bizlere tşkler...
Anlatımızda anlayışlı bir şekilde anlatmışsınız.Sitede çok yararlı ve değerli bilgilerinizi bizlerle paylaşıyorsunuz.Mesleğinizi çok seviyorsunuz.Bunun için size hayranlığımı dile getirmekte bir sakınca görmüyorum... Shampoo
*Ve en yakın zamanda sizin örn olarak sunduğunuz bu dersi çalışıp size benzeri bir çalışmayla size olan mahçupluğumu gidermek istiyorum.Shampoo Karakalemim iyidir.Eskiz olarakda ışık-gölgeyi kağıt ve kalemle dengesini iyi ayarlayabiliyorum ama bu işi photoshopda hiç denemedim bu ilk olacak...
Tekrar teşekkür ediyorum...Shampoo
Çok mutlu oldum...Ben tesekkürederim. çalismalarini bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
shampoo

Kapat
Şifremi Unuttum?