SHM Parfüm - Ambalaj ve Grafik Tasarımım

Ambalaj Tasarımı - SHM Parfüm - Ambalaj ve Grafik Tasarımım ...

Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışma Parlak Malzeme üzerine basılı 3 renk Karışımına (CMY) Ekstradan P877 (Gümüş Yaldız) eklenerek oluşturulmuştur, Ebadı 100mm x 100mm x 50mm dir. Gümüş renklerde Kabartma Kullanılmıştır.

Profesyonel bir Tasarımcı değilim, bu yüzden Öncelikle Birkaç sorum var...
Yaldız Yüzeylerde, Kabartma Kullanmak Abartılımı Oldu?
Marka altına, markayı özetleyecek slogan şartmıdır?
Hazırda slogan var ise bu illa marka altınamı sıkıştırılmak zorunadır?
sonrasında yorumlarsanız sevinirim...

NOT:Marka Hayal ürünüdür. Reklam olabilecek İçerik ve Adres bilgisi anlaşılmayacak seviyeye düşürülmüştür.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozgurc34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgurc34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu konuda bende amatörce işler yapsamda bir kaç kelime yazmak isterim. Bence tasarım anlamında güzel bir çalışma. Slogan konusu marka yeterince güçlüyse, kitlesi tarafından biliniyorsa slogan kullanılmayabilir. Ancak bu kutuya baktığımda ben ürünün ne olduğunu yada ne vaad ettiğini anlayamıyorum. Slogan bu anlamda tüketiciye yardımcı olur. Örneğin atıyorum "yumuşak bir dokunuş " gibi bir slogan olsa kağıt mendil vs gibi bir ürün olduğunu anlayabilirdim. Genelikle ön yüzde ürünü tanımlayan bir şeyler olmalı. bunlar tasarımda göz ardı edilirse sonradan müşteri tarafından yapılacak müdahelelerle çalışma çarşamba meydanına dönebilir. Ürünün barkodu da yok galiba.

Birde kullanılan pembe tonu rafta göze batacak bir renk değil. Belki alt kısmına kontrastlı bir renk yada bir band atılabilir.
Haddimi aştıysam af ola.
Bu mesajdan alıntı yap
Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-01-2010 #3
Bu konuda bende amatörce işler yapsamda bir kaç kelime yazmak isterim. Bence tasarım anlamında güzel bir çalışma. Slogan konusu marka yeterince güçlüyse, kitlesi tarafından biliniyorsa slogan kullanılmayabilir. Ancak bu kutuya baktığımda ben ürünün ne olduğunu yada ne vaad ettiğini anlayamıyorum. Slogan bu anlamda tüketiciye yardımcı olur. Örneğin atıyorum "yumuşak bir dokunuş " gibi bir slogan olsa kağıt mendil vs gibi bir ürün olduğunu anlayabilirdim. Genelikle ön yüzde ürünü tanımlayan bir şeyler olmalı. bunlar tasarımda göz ardı edilirse sonradan müşteri tarafından yapılacak müdahelelerle çalışma çarşamba meydanına dönebilir. Ürünün barkodu da yok galiba.

Birde kullanılan pembe tonu rafta göze batacak bir renk değil. Belki alt kısmına kontrastlı bir renk yada bir band atılabilir.
Haddimi aştıysam af ola.
estağfrullah ne had aşması yorumunuz için teşekkürler
barkot yok demişsinizSHM Parfüm - Ambalaj ve Grafik Tasarımım aslında herşeyi var ama ürünün asıl markasını ve bazı bilgileri buraya yansıtmadım. Ambalajın orta kısmında kalp şeklinde bir boşluk ve üstede yine yuvarlak bir kesim var, bu kesimler sayesinde ürünün parfüm olduğu açıkca belli olur diye düşünmüştüm...
yomunuz için tekrar teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap