Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
günaydın grafikerler ailesi nasılsınız bakalım görüşmeyeli
bakıyorumda bla bla çok sakin buralarda hayırdır ;);)

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Ooooo art dostum hoşgeldin bea, nerelerdesin seni özlüyor buralar. :D

hoşbulduk dostum martin... nerelerde olayım yaa koşturmacalar devam patron olunca böyle oluyormuş.. eskiden derlerdi de inanmazdım yaa... bende çok özledim buraları...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hoşbulduk dostum martin... nerelerde olayım yaa koşturmacalar devam patron olunca böyle oluyormuş.. eskiden derlerdi de inanmazdım yaa... bende çok özledim buraları...

Hahaha desene elemanlardan fazla çalışıyorsun emekçi patron. :D:D

Ne var ne çok artık kazık çaktın yerine sanırım gezilerden haber yok. :)

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Hahaha desene elemanlardan fazla çalışıyorsun emekçi patron. :D:D

Ne var ne çok artık kazık çaktın yerine sanırım gezilerden haber yok. :)

yok dostum artık gezmiyorum... yeter o kadar gezdiğim ya bundan sonrasını tatil bölgelerini gezecem artık malum martık patronuz :D:D
valla çok eleman yok iki kişiyiz koşturmacalar devam be dostum biraz para kazanalım ondan sonra inş. patronluk dönemi başlayacak şimdilik amelelik yapıyoruz... :D:D ama çok şükür kendi işimin amelesiyim :D:D
seni sormalı dostum neler yapıyorsun çok sessiz buraları hayırdır.._?

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yok dostum artık gezmiyorum... yeter o kadar gezdiğim ya bundan sonrasını tatil bölgelerini gezecem artık malum martık patronuz :D:D
valla çok eleman yok iki kişiyiz koşturmacalar devam be dostum biraz para kazanalım ondan sonra inş. patronluk dönemi başlayacak şimdilik amelelik yapıyoruz... :D:D ama çok şükür kendi işimin amelesiyim :D:D
seni sormalı dostum neler yapıyorsun çok sessiz buraları hayırdır.._?

Aferin dostum doğru yola girmişsin, artık bodrum plajlarında ateşin etrafında resimlerini atarsın bize. :D:D

Ben iyiyim dostum nossun tırmalamaca hala elemanız :D sessiz çoğunluğun yeri oldu artık burası. :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Aferin dostum doğru yola girmişsin, artık bodrum plajlarında ateşin etrafında resimlerini atarsın bize. :D:D

Ben iyiyim dostum nossun tırmalamaca hala elemanız :D sessiz çoğunluğun yeri oldu artık burası. :D

sağol dostum artık ateşin etrafındamı olur yoksa kızların etrafındamı olur orasını bilemeyiz ama dağlarda bayırlarda olmayacağı kesin ;)

bak bende uğrarım artık buraya sık sık biraz neşelendiririz diye umuyorum ;) ne dersin biraz sesi çıksın bla bla'nın bea

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sağol dostum artık ateşin etrafındamı olur yoksa kızların etrafındamı olur orasını bilemeyiz ama dağlarda bayırlarda olmayacağı kesin ;)

bak bende uğrarım artık buraya sık sık biraz neşelendiririz diye umuyorum ;) ne dersin biraz sesi çıksın bla bla'nın bea

Hahaha ateşi boşver dostum bodrumu yakarsın sen. :D:D

Gel tabi dostum yerini biliyorsun özletme bu kadar kendini şöyle çığlık çığlığa olsun buralar. :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Hahaha ateşi boşver dostum bodrumu yakarsın sen. :D:D

Gel tabi dostum yerini biliyorsun özletme bu kadar kendini şöyle çığlık çığlığa olsun buralar. :D

çığlık çığlığa derken dostum bırak kimsenin canını yakmayalım bea :D:D
yoksa sevgi neşe ve mutluluk çığlılarındanmı bahsediyorsun dostum :rofl::rofl:

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Buralara uğramayalı bayağı olmuş:) Herkese selamlar..

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Hahahha:D Bi sn bi sn gözümden kaçmadı sanma..Bu tecrübe puanıda neyin nesi sen nasıl bana ulaşırsın hıııııı:rofl::rofl::party:

ulaşılmaz değilmiş demek ki :D paylaşımlarım sağolsun az biraz geliyo ordan, sende indir bak :rofl::rofl: