Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
daha çok var okula yeni başladım :D burda da kimse yok sözlükte te yok nerde bu insanlar ? sen baya bi boşlamışsın burayı bence :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
daha çok var okula yeni başladım :D burda da kimse yok sözlükte te yok nerde bu insanlar ? sen baya bi boşlamışsın burayı bence :)

Öyle oldu kardeşim ara sıra bi hastane kaçkınları gibi yığılıp gidiyorlar bi düzne girmedi henüz. :D
Zor olmuyor mu hem okumak hem çalışmak?

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Üstesinden gelebiliyorsan mesele yok kardeşim hem çalışıp hem de okuyanları her zaman takdir etmişimdir.

şahsınız tarafından takdire şayan görülmek beni çok onura etti efendim teşekkür ederim zatalinize :)) işi bilince ikisi bir arada gidiyor aga ya ben çok kızarım parasızlık yüzünden okuyamadım diyenlere.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
şahsınız tarafından takdire şayan görülmek beni çok onura etti efendim teşekkür ederim zatalinize :)) işi bilince ikisi bir arada gidiyor aga ya ben çok kızarım parasızlık yüzünden okuyamadım diyenlere.

Rica ederim o sizin azminiz efeem. :D

Ya belki de herkes iş bulma konusunda senni kadar şanlı olmayabilir, ama yine de herkeste çalışma azmi yok.

sahinsercan

Acemi Tasarımcı
pardon çok alakasız ama bana vektörel bir fare silüeti lazım nasıl bulurum?

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Rica ederim o sizin azminiz efeem. :D

Ya belki de herkes iş bulma konusunda senni kadar şanlı olmayabilir, ama yine de herkeste çalışma azmi yok.

şansa ihtiyaç yok ki böyle bir durumda. Ben mesleğimle ilgili bir işte part time çalışıp fulltime ücreti alıyorum işten anladığım için ha eğer kendi sektörümde bir iş bulamasaydım ne yapacaktım yine çalışacaktım herhangi bir sektörde sigara , bira parasına da olsa.
En son söylediğin gibi herkeste çalışma azmi yok.

sahinsercan

Acemi Tasarımcı
kusura bakamayın bölüyorum ama ben vektörel fare arıyorum kemirgen bir fare silüeti nasıl bulurum fikrş olan var mı?

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
kusura bakamayın bölüyorum ama ben vektörel fare arıyorum kemirgen bir fare silüeti nasıl bulurum fikrş olan var mı?

bir kere çok pis kusura baktık bizi böldüğün için yapmamalıydın bunu :D

forumda yeteri kadar arama yaptın mı ? Eğer yaptıysan istek bölümüne derdini anlatan bir konu açabilirsin free yada ücretli mutlaka birileri yardımcı olacaktır.

Şahsen benim fikrim bu ;)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
şansa ihtiyaç yok ki böyle bir durumda. Ben mesleğimle ilgili bir işte part time çalışıp fulltime ücreti alıyorum işten anladığım için ha eğer kendi sektörümde bir iş bulamasaydım ne yapacaktım yine çalışacaktım herhangi bir sektörde sigara , bira parasına da olsa.
En son söylediğin gibi herkeste çalışma azmi yok.

Tabi yani işi bilmen senin için güzel olmuş. :wink:
Eskişehir söylendiği kadar güzel mi dostum?

Sitede araştırabilirsiniz, sitemizin 1 yıllık bir üyesi için zor olmasa gerek, yoksa daha yeni mi giriyorsunuz. :wink:

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ne yaptın ya herkesi kendin uçuruyorsun sende, ama yani bu kadar okkalı dokkalı şaka da olmaz ki. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Abi valla bi daha yapmayacağım söz :D:D

Ben eskişehirde değilim şimdi Kütahyadayım ama Esk gerçkten bahsedilen kadar güzel kendi memleketim diye demiyorum.

bu arada ben kaçıyorum şimdilik görüşmek üzre

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Abi valla bi daha yapmayacağım söz :D:D

Ben eskişehirde değilim şimdi Kütahyadayım ama Esk gerçkten bahsedilen kadar güzel kendi memleketim diye demiyorum.

bu arada ben kaçıyorum şimdilik görüşmek üzre

Tamam kardeşim kendine iyi bak görüşmek üzere.