Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Günaydınlar herkese, Cümleten bol kazançlı hafta diliyorum :p, Nakit para veren müşterileriniz olur inşallah :p

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hıı tamam o zamansa :)
evet kütahaydayım :) :/ :surprised::sadsmile::crying::sweating::worried:

Artık oralı oldun sen inşallah yakın zamanda yolum düşer oraya gelmek isterim. :wink:

:eek: kimleri görüyorum
nerelerdesiniz yauv :cool2:

Neyin var memo, depresyona mı girdin MEMO humm :rofl:

selamlar bu arada :)

Hoşgeldin zuzu nasılsın? :D
Yok aktivasyondayım ilk kez yaşıyorum ne yapmam lazım bilmiyorum. :rofl::rofl::rofl::rofl:

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
:eek: kimleri görüyorum
nerelerdesiniz yauv :cool2:

Neyin var memo, depresyona mı girdin MEMO humm :rofl:

Oooo bende kimleri görüyorum kimleri herkesler burdaymış efendim :) yada ben mi yokmuşum ne zamandır da kimseyi görmemişmiyim , nerlerdeymişim ben ne zamandır , sizler nerelerdeymişsiniz acaba ? diyerekten fena saçmalarım bu soruya da yanıt vermem :p

merhaba nasılsınız :)

Artık oralı oldun sen inşallah yakın zamanda yolum düşer oraya gelmek isterim. :wink:

Yok aktivasyondayım ilk kez yaşıyorum ne yapmam lazım bilmiyorum. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Buyur buyurr tez zamanda gelesin :) ramazanın çıkmasını falan bekleme :p

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydınlar herkese, Cümleten bol kazançlı hafta diliyorum :p, Nakit para veren müşterileriniz olur inşallah :p

Tünaydın Hasan hoşgeldin, para veren altın bulsun. :D

Oooo bende kimleri görüyorum kimleri herkesler burdaymış efendim :) yada ben mi yokmuşum ne zamandır da kimseyi görmemişmiyim , nerlerdeymişim ben ne zamandır , sizler nerelerdeymişsiniz acaba ? diyerekten fena saçmalarım bu soruya da yanıt vermem :p

Buyur buyurr tez zamanda gelesin :) ramazanın çıkmasını falan bekleme :p

İnşallah kardeşim gelmek isterim oralara belki de tavşanlar için gelirim çaktırmadan. :D

günaydın arkadaşlar, herkese güzel bi hafta diliyorum :)

Tünaydın size de iyi haftalar.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑

sen kırılmış bir kavanoz gibiysen birilerinin sana basıp ayaklarını kanatmış olma ihtimalleri çok normalerweise :rofl:

durun ben daha pis şaçmalicam :D

Vallaha sizi gördük blalara döküldük, aslında hiçbirimiz burada değiliz. asıl biz nerelerdeymişiz de pusuya yatıp siestaya dalmış marcello misali bir katalizöre bakan uykumuza son vermişiz :rofl:

Hoşbuldum, sende hoşgeldin, Ne kadar dilek o kadar köfte :p Belki müşteriler görür insafa gelir uğraştırmaz bizi ne yapayım :rofl::rofl::rofl:

Grafikerin duası kabul olaydı gökten logo yağardı, rapid şifresi yağardı, ne bileyim curt cobain yağardı. ama pardon ya o benim duam olabilir sadece :D

günaydın arkadaşlar, herkese güzel bi hafta diliyorum :)

Günaydın hoşgeldiniz :)