Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Çay var diil mi? Çay yoksa ben de yokum ...
Bu yaştan sonra kaynanayla filan uğraşamam bekarlık sultanlıktır :D ...
Aklın baştan gittiği yok bu saatlerde çalışmaya başlıyor ben ne yapayım yani? ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Aaaa çayımız bitmişti taze meyve sıktık, çilek karpuz kavun ne istersin :D:D
Ahahaha :D ben benim külahın üstüne oturmuşum sen seninkini çıkarda ona anlat bari :D:D
Oldukça erken başlıyor e yorulmamış olursun işte :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Allah seni bildiği gibi yapsın emi, canım çay çekti şimdi bu saatte çayı nereden bulacağım offf offff ...
Bende külah ne gezer huni var ona anlattım anlamadı ...
Allah'ım yarabbim yaa bu saatte çilek kavun karpuz yiyecek başka bir şey bulamadınız mı hiç birini sevmem onların dilimlediğine değmez...
Bir ay yatmak yaramış sana gözümden kaçtı zannetme :D :wink:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Çay demedimki ben ya Ç bile demedim :D
Yahu saydıklarımın suyunu sıktı çocuklar :D
Dilim milim uğraşamam bu saatte ha canıma laf anlatamam ozaman uykudan bile kalkarım no problem :D (hahaha professional)

Hakikaten iyi yattım :D sanırım kilo bilem aldım okaa :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Kahvaltı dedin! Kahvaltı demek çay demek diğerleri olsa da olur olmasa da ...
İyi olmuş adına sevindim de bu kilo olayı nasıl desem Nazlı'dan bile şişman olmuşsundur sanırım :D:D:D ...
Ben de keyfimin kahyasını dinlesem iyi olacak çaysız da sabah olmuyor ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
İyiki kahvaltı dedim, yani kazara boğaz deseydim herhalde hadi kalk boğaza kahvaltıya gidiyoruz dicektin :D
Hahaha yılın 365 günü de yatsam nazlının patisine su dökemem :D
Yalnız o değilde bizim binanında tarih diye bi kedisi vardı, filin minyatür haliydi, yani iyi baş göz olurdu nazlıyla :D

Ohoo kahya uyumuş horulduyor :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Kahya efendi demek ki uykusundan fekadarlık edecek "konu çaysa gerisi teferruattır" ...
Sen taktın bu baş göz olayına kaynana olmaya heveslendiğini biliyordum ama bu kadar olduğunu da bilmiyordum, hem bakarsın hayırlı olur kaynanalık tecrübelerini bizim üzerimizde denemezsin :D ...
Çay demlemek yarım saatlik iş gözüm kesmiyor kahveye devam ...
Bu arada iki kere daha kahvaltı yani çay dedin ben de iki kere offff offffffffff diyorum ...

Sanırım nöbetçi grafiker olayı ....

Haklısın 11-01 nöbeti bizdeydi 01-03 nöbetine hazırsın değil mi :) ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Samimi söylüyorum şu çay aşıklarına cidden anlam veremiyorum hele yazın sıcağında o sıcacık bardaklara gömülüp ter su içinde kalana kadar tüketenlere :D:D:D
Gülmekten kendimi alamıyorum samimi söylüyorum :D
Sanırım hiç anlamıcim :D:D

Hahaha "çok piss kaynana olunur" diye oğlumun çeyizine bi mendil işletip gelinime hediye edicim :D benimle iyi geçinmeye bak :D içerik bu :D hahaha

O değilde eskiden maşalar olurdu bilirsin sen :D soba kurcalanırdı çift demirli bi maşa :D çok kullanışlıdır özellikle yaramaz çocuklarda hahaha aaaa çocukluğum geldi aklıma :D:D:D kedimin bıyıkları geçti gözümün önünden ha birde elimdeki makas :D hahaha

Nerdeyim ben ya haha uçtum :D:D:D ayağıma bir ip bağlayın :D sevabına hahaha

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Senden sonra fikrim tamamen değişti herhalde kaynana olunmaz kaynana doğulur ...
Çayın içine şekeri doldurup çayı katlediyorsunuz sonra da "anlamıyorum ki" diyorsunuz bu gidişle hiç anlayamacaksınız zaten ...
Seni iyi gördüm dedim, geçen ay sana yaramış dedim, yokluğun gözümden kaçmadı dedim daha nasıl iyi davranacak mışım sana? ...
Ayağına ip bağlardım ama ben o kadar yüksekten korkarım :) ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Sanırım nöbetçi grafiker olayı ....

Nöbeti duyunca kaçtın tabi :D

Senden sonra fikrim tamamen değişti herhalde kaynana olunmaz kaynana doğulur ...
Çayın içine şekeri doldurup çayı katlediyorsunuz sonra da "anlamıyorum ki" diyorsunuz bu gidişle hiç anlayamacaksınız zaten ...
Seni iyi gördüm dedim, geçen ay sana yaramış dedim, yokluğun gözümden kaçmadı dedim daha nasıl iyi davranacak mışım sana? ...
Ayağına ip bağlardım ama ben o kadar yüksekten korkarım :) ...

Hahahaha :D sanırım öyle oldu, kutlarım :D
Çayı sadece kahvaltıda o da bir fincan olarak tüketirim çok şekerli içeni gördüm evet ama ben buna dahil değilim ;)
Eeee... Imm.. her zaman ayağımı üstüne uzatacağım bişiy bulundur.. Elimi uzattığımda tatlı bişiyler kapmalıyım bunu sağla.. gözümü yumduğumda güzel rüyalarım olsun soracıma canımın sıkılmasını engelle.. az gölge yap sıcak fazla bunaltıyor.. Bunların dışında bişiy var mııııııı... evet şimdilik bu kaaa :D:D

Uçan benim yahu sen niye korkuyosun :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Çaysız bir yaz gecesinde çikolatayla teselli bulmaya çalışmak günün özeti sanırım ...
Allah'tan çok bir şey istememişsin dediklerin üç vakte kadar "olacak" mış :D ...
Senin uçmadığın gün mü var ki bunu özellikle belirtiyorsun? Bugün saf gibi ipi bağlamaya niyetlendim de ondan korkuyorum o kadar yükseğe nasıl çıkacaksam ...
Sana doğum gününde katlanabilen bir tabure alayım nereye gidersen götürürsün sıkılıncada ayaklarını uzatırsın ...
Bu saatte uçmak için ne içtiysen bu tarafa da yollasan nasıl olur ? ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Off bayramda bi çikolata yedim allahım yok böyle bişiy kocaman kutuyu sakladım elleyeni yok ederim diye :D aklıma geldi, bittiği anı hatırladım bir an.. yok yok, biran önce sabah olmalı, evet hemen olmalı :D

Hadi yaa :D haha başka bişiy mi isteseydim acaba :D:D

Hahaha dikkat et tekme atabilirim tikim var :D bence hiç bulaşma bana :D:D böyle iyi :D
Hımmm iki tane alman gerekebilir tut ki balığa gittim iki tane lazım :D:D

Valla az önce karpuz yedim ondan önce mısır ondan önce dondurma ondan önce armut ondan önce çikolata :D ne istersin seç birini :D:D:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
En kolayını en sona bırakmış seçtim:ÇAY ...
Bir an önce sabah olmalı ki tavşan kanı bir çay içebilelim...
Bayramın ilk şekerlemesini bugün iş yerinde yedim, bugün bayram değil dersin şimdi ama bana her gün bayram ...
Valla bravo ayaklı öğütme makinesi gibi çalışıyorsun, en son karpuz ve armutu 2 sene önce yemiştim mısırı en son ne zaman yediğimi bile hatırlamıyorum...
Bunlar benim için normal tabii ki Nazlı'yı görüpte kıskanıp yarışa giren ben değilim ki formuma dikkat etmem gerekli :D ...
Bu bayram da çok kötü geçti demek ki şair "bayramlar bayram ola" diye diye boşuna dememiş ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu kafayla uyursan rüyanda ince belli bardakları sayarsın artık :D hahaha öhüm :D
Sahi mi aman allahım bu kaa nefis niğmetler neden tüketilmez anlamıyorum çay gibi sinir yapan bi tür neden tüketilir :D

Ama doğru dedin, az kilo almaya çalışıyorum 1 2 kilo işimi görür ;) 0 beden oldum resmen :D
Ajanslara duyurulur :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Rüyamda bardaklarla filan uğraşamam bebekler gibi uyurum mışıl mışıl ...
Sahi tabii ki meyveyi pek sevmiyorum senede bir ya yerim ya ...
Çay sinir yapmaz aksine sinirleri yatıştırır yanlış aktarıyorlar ...
Ajanslara duyuru yapmaya başladığına göre manken olmaya da kalkarsın artık ama olsun değişiklik olur " veee huzurlarınızda grafiker manken Huysuz Cadı :D " ...
Benim gözlerim ağrıdı hayırlı geceler...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Kulağa tuhaf geliyor evet :D ama olsun ek iş olarak düşünebilirim :D
Yaniiiii mankenlik olamasa da menajerlik olabilir :D

Malum yaşlılık tabi :D
İyi geceler..

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
Herkese merhabalar grafikerler.net ailesi.

Allah çalışanlara kolaylık versin.
Merakla ve stresle bekleyenlere ise mutlu bir haber:)