Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
bir gaf yapmaktan korktuğum için soruyorum;
ben Mustafa DEMİR

sizinki tam olarak?
Tam olarak ZxxxE Şeker ...
Sen ne hinlikler geçiyorsun bakayım aklından ki "bir gaf yapmayayım" diyorsun? Çok ayıp ...
Tanışma faslı bittiğine göre konuya geçelim:
İnsanoğlu işte gözü doymuyor Dünya'nın yarısını versen öteki yarısını ne zaman vereceksin diye sorar ...
Allah'tan gözüm gönlüm tok, öyle küçük çocuklar gibi her gördüğümü istemiyorum ...

musdemir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Off amma geriye takıldınız önünüze bakın ki ufkunuz az genleşsin az tombullaşsın :D:D
Olmaz böyle sıfır benden, o ajanslarda geçerli burada balık et lazım bize :D:D

Izgara yapıciz olmadı ipe asıp kurutaciz :D:D

Bu kaa gözdağı yeter konuya geçelim, istanbulda nem oranı rekor seviyede sıvılaşmak üzereyiz ulusa sesleniyorum mezarıma kimse gelmesin uzaktan okuyun güneşime engel olmayın :D:D

tamam o zaman gölge etmeyiz sorun çözülür, şöyle kenardan kenardan kayıp gideriz... nasıl ? :D

Tam olarak ZxxxE Şeker ...
Sen ne hinlikler geçiyorsun bakayım aklından ki "bir gaf yapmayayım" diyorsun? Çok ayıp ...
Tanışma faslı bittiğine göre konuya geçelim:
İnsanoğlu işte gözü doymuyor Dünya'nın yarısını versen öteki yarısını ne zaman vereceksin diye sorar ...
Allah'tan gözüm gönlüm tok, öyle küçük çocuklar gibi her gördüğümü istemiyorum ...

kötü bir şey demedim ki sadece isim dedim ; Şeker dediiniz o yüzden... :p

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Niye kimse ismimin Şeker olmasından dolayı bir memnuniyetsizlik içine giriyor anlamıyorum, şeker gibi adamım bana yakışıyor bu yüzden değiştirmeyi düşünmüyorum...
Sen neden geldiğinde "sanki önemlimişim gibi" dedin neye üzüldün? anlat bakalım...
Her insan kendine göre değerlidir ve tektir ...

musdemir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Niye kimse ismimin Şeker olmasından dolayı bir memnuniyetsizlik içine giriyor anlamıyorum, şeker gibi adamım bana yakışıyor bu yüzden değiştirmeyi düşünmüyorum...
Sen neden geldiğinde "sanki önemlimişim gibi" dedin neye üzüldün? anlat bakalım...
Her insan kendine göre değerlidir ve tektir ...

Şeker abi; (ne kadar komik ama gülmemem lazım :D)

alışırım yaaa, sorun değil !
bak alıştım... şöyle Şeker abi;
ben bir abimiz daha var dı son zamanlarda göremez oldum,
onu da sormak isterim siz eskilerdensiniz (bana göre)....

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Selamlar arkadaslar nasilsizlar lar lar..
Rabisim yeuvrum nasilsin gadanalim

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Şeker abi; (ne kadar komik ama gülmemem lazım :D)

alışırım yaaa, sorun değil !
bak alıştım... şöyle Şeker abi;
ben bir abimiz daha var dı son zamanlarda göremez oldum,
onu da sormak isterim siz eskilerdensiniz (bana göre)....
Merak etmişsin sormuşsun iyi etmişsin de ben daha düşünce okuma seviseyine ulaşamadım ki yuh ossun bana. Kimi soruyorsun ?

Hoş geldinnnnn...
Güle güle ..... :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
tamam o zaman gölge etmeyiz sorun çözülür, şöyle kenardan kenardan kayıp gideriz... nasıl ? :D

kötü bir şey demedim ki sadece isim dedim ; Şeker dediiniz o yüzden... :p

Yengeç hesabı diyosun olabülür ama timsahı tercih ediyoruz daha bir coşkulu oluyor bilgine :D

Oyy gozümün nuru, kaşımın bam teli ne kaa mutlu ettin beni kendimi kaybedebilirim tikat ol kuzu :kiss1::kiss1:
Nafim iş beni bekliyor bende keyfimi her zamankinden bebeğim :D:D

Ee kurda yakalanmadan gelmişsin ne var sepetinde bakim muaahhh

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Merak etmişsin sormuşsun iyi etmişsin de ben daha düşünce okuma seviseyine ulaşamadım ki yuh ossun bana. Kimi soruyorsun ?

Hoş geldinnnnn...
Güle güle ..... :D

hosbuldumm bye bye

Yengeç hesabı diyosun olabülür ama timsahı tercih ediyoruz daha bir coşkulu oluyor bilgine :D

Oyy gozümün nuru, kaşımın bam teli ne kaa mutlu ettin beni kendimi kaybedebilirim tikat ol kuzu :kiss1::kiss1:
Nafim iş beni bekliyor bende keyfimi her zamankinden bebeğim :D:D

Olur oyle... is guc varken insanin yatasi gelir. Valla bugun eski patronumla konustuk oyle ozlemisim ki :D. Canim Orhan abim..
Hic tahmin etmezdim bu kadar ozleyecegimi.. Oyy oy gurbet eller yaman eller :D cok pis hemde

Eee hmm valla kurda sormak lazim aslinda kim kimden kurtulmus hehe
Ee kurda yakalanmadan gelmişsin ne var sepetinde bakim muaahhh

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
hosbuldumm bye bye

O elleri bi yakalassam zati yapıcamı biliyorum ulu orta şeetmiyim :D
Ayran da içmedik ama hep o eller yüzünden ayrı düştük kuzum :kiss1:

Avrupa turunuda yaptın bize ne zaman geliyosun onu di sen yavru?

Hahahaha kurt içerlenmesin diye öyle dedim kesin aklını almışsındır :D:D
Kız minik kedi napıyo onu söyle sen, nasıl miyavlıyo öyle öldüm varya içim gitti böyle elime alıp mıncıklayasım geldi kuzucuğu :angel::angel: yerrim muck

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
O elleri bi yakalassam zati yapıcamı biliyorum ulu orta şeetmiyim :D
Ayran da içmedik ama hep o eller yüzünden ayrı düştük kuzum :kiss1:

Avrupa turunuda yaptın bize ne zaman geliyosun onu di sen yavru?

Hahahaha kurt içerlenmesin diye öyle dedim kesin aklını almışsındır :D:D
Kız minik kedi napıyo onu söyle sen, nasıl miyavlıyo öyle öldüm varya içim gitti böyle elime alıp mıncıklayasım geldi kuzucuğu :angel::angel: yerrim muck

Minik kedim kucagimda uyuyor :)

Minik kurbaa minik kurbaa kuyrugun nerede diyorum maguuv diyo :))

Boyle karsilikli kedice konusuyoruz duyman lazim hehe

Eh ne turdu sorma.. Burda bi denize girelim dedik. Bi hayvanat denizin icinde kolumdan soktu.. Ama ne sokma hala izi duruyo.. Hayy dedim denizinizede hayvaninizadaaa.. Cumlemide yarim biraktim ins arkamdan aglamaz.. Neyse sen tamamlarsin :D
Yurdumun denizi kumu hayvani bile bambaska.. Haha kendimi nihat dogan gibi hissettim :D bizim koyunlar bile bi baska bakiyo adam hakli :D

Ben noelde gelicim sanirim.. Var oyle bir niyet.. Ama geldigimde bi samsunda yapmam gerekebilir..

Gorusuruz ins him :)

musdemir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

forumda ki üyeler nereye gitti, neden yoklar,
mesela Murat VARDAR hocamızı (abimizi) gören duyan bilen varmı?
nerlerde?

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Minik kedim kucagimda uyuyor :)

Minik kurbaa minik kurbaa kuyrugun nerede diyorum maguuv diyo :))

Boyle karsilikli kedice konusuyoruz duyman lazim hehe

Eh ne turdu sorma.. Burda bi denize girelim dedik. Bi hayvanat denizin icinde kolumdan soktu.. Ama ne sokma hala izi duruyo.. Hayy dedim denizinizede hayvaninizadaaa.. Cumlemide yarim biraktim ins arkamdan aglamaz.. Neyse sen tamamlarsin :D
Yurdumun denizi kumu hayvani bile bambaska.. Haha kendimi nihat dogan gibi hissettim :D bizim koyunlar bile bi baska bakiyo adam hakli :D

Ben noelde gelicim sanirim.. Var oyle bir niyet.. Ama geldigimde bi samsunda yapmam gerekebilir..

Gorusuruz ins him :)

Hahahahah onun maguvuna kurban olur teyzesi, böcül cöcül bakan gözlerini sever, pissss kediiiii :kiss1::kiss1::kiss1:

Arada rec yap ekle ki görelim bebeğim, konuşamasakta sevelim uzaktan koklayalım böğürtleni :kiss1:

Aaaa oraya bi gidersem sokan şeysilerin tüm uzuvlarını aside bularım nasıl misafir ağırlıyo bunlar insan bi ilaçlatırdı :D yerim, bula bula seni mi buldu kuzum o canlı kıyamam :kiss1::kiss1:
Gel geeel memleketimin deniz anaları bile bibaşka cam gibi burdan bak karşıyı gör hahaha o kaa :D

Hımm gel noeli beraber kutlarız kuzum :D samsunu boşver salla samsunu yok öyle bir il unut :D istanbula bağladılar orayı :D hahaha yerrrim ki :kiss1::kiss1:

İnş. bebeğim istiyorum öbür kuzu da çok ister eminim bayılır hatta komaya girer :D 3 lü koalisyon şeederiz olar mı hatta 4 lü artık aylin de bir birey genç bir bayan :D teyzelerinin yanında salınır :D hahaha pis kedicik :D

gözüm noelde kulağım ocakta bekliyor olucim bebek seviyoru biri seni sakın unutma öfüyorum en yılışıkından :kiss1::kiss1::kiss1:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
forumda ki üyeler nereye gitti, neden yoklar,
mesela Murat VARDAR hocamızı (abimizi) gören duyan bilen varmı?
nerlerde?
Murat hocam uzun zamandır görünmüyor, yokluğu çok belli oluyor ama benim de neden kaybolduğuna dair bilgim yok ...

musdemir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Murat VARDAR hocamızı (abimizi) gören duyan bilen varmı?
nerlerde? bilen biri bana yardımcı olabilir mi?

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Hahahahah onun maguvuna kurban olur teyzesi, böcül cöcül bakan gözlerini sever, pissss

gözüm noelde kulağım ocakta bekliyor olucim bebek seviyoru biri seni sakın unutma öfüyorum en yılışıkından :kiss1::kiss1::kiss1:

Oyy ciceem cekimlerimiz devam edecek senaryo asamasindayiz henuz :D

He ya bizim deniz analari bipdigin anne sefkatiynen dolu.. Oksar gecer.. Buradakiler eritiyo deydigi yeri..

Vayy anam gormeyeli Turkiye baya cekmis.. Samsun tee istanbula yanasmis demek :))

Baba ogul ve kutsal ruh adina noelinizi mubareklemeye geliriz ins.. Bu benim duruma liberal dindarlik mi denir artik bilemicim :D

Reyhanim dag ciceem donemedi hala sanirim.. Onu istanbulda beklemek ayri bir hazdi..

Bende seviyorum hemde en hasretlisinden asabi bocuum :) mucx

Not: aylin jansetimde teyzesini opuyormus.. Oyle der gibi bakti :)

Notun notu: alintilarken mesajinin bir kismini silmek zorunda kaldim cnm.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Oyy ciceem cekimlerimiz devam edecek senaryo asamasindayiz henuz :D

He ya bizim deniz analari bipdigin anne sefkatiynen dolu.. Oksar gecer.. Buradakiler eritiyo deydigi yeri..

Vayy anam gormeyeli Turkiye baya cekmis.. Samsun tee istanbula yanasmis demek :))

Baba ogul ve kutsal ruh adina noelinizi mubareklemeye geliriz ins.. Bu benim duruma liberal dindarlik mi denir artik bilemicim :D

Reyhanim dag ciceem donemedi hala sanirim.. Onu istanbulda beklemek ayri bir hazdi..

Bende seviyorum hemde en hasretlisinden asabi bocuum :) mucx

Not: aylin jansetimde teyzesini opuyormus.. Oyle der gibi bakti :)

Notun notu: alintilarken mesajinin bir kismini silmek zorunda kaldim cnm.

Hahaha sponsorunuz olurum sizin bea :kiss1: kokulu bi mendile anlaşırız artıkın :D
Kuzum döndü dönmesine de dönüşü de muhteşem oldu bu kaa sölim :wink:
Onsuz koca şehir bomboştu kuzum geçemi gündüzüme katıp kapılarda bir başıma bekledim durdum.. Çok yalnızdım.. Sokak da kalmış garip bi kedi gibi aç ve susuz :D bu ka sömürü yiter gayri içim şişti :D
Özlemse vardı evet, şuan sana karşı hissettiğim duygular gibi bebek :kiss1::kiss1::kiss1:

Oyy hasretini kucaklarım senin alırım kollarıma öferim öferim :kiss1::kiss1:
Kuzucuğumuda sıkıştırırım araya incitmeden bi hasar vermeden tebi :D
Dağlar kızımıda alırım kollarıma sımsıkın sıkarım hepinizi :D
Bir kişilik daha yerim var ama onun göynüne bıraktım artıkın :angel::angel:

Notuna istinaden, öyle bakmasın ona söyle yoksa fena severim muuuaaahhhh
Notunun şeysine itafen, bebeğim rahat ol nome problema (Ayyyy dağlar kızımı özledim yeminne burnumda tüttü dur bi arim nafıyor kuzum )

Bebek misafirlerini şeet uygun olduğunda yakandayım az kaynatasım var senlern mucckk :kiss1::kiss1:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Herkese günaydın, işlerinizin yolunda gitmesi, sağlıklı ve huzurlu çalışmalar diliyorum ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Haftanın ilk gününde ilk günaydın mesajı benden gelsin istedim. Herkese işlerinde kolaylıklar ve sağlıklı günler dileklerimle kocaman günaydınnn ...