Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gulli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
vk.com
HLoqT.jpg
[/url][/IMG]Çok acil lazım

"black rose"
Tıkla İndir

DoiVetra

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
her zaman ki gibi acil :) bileniniz varsa sevaba girmiş olur

hakkoz

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar elinde
Amplitude Comp Ultra veya Prenton RP UltraCond Bold fontlarının türkçesi olan var mı acaba

darkprince

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar acil olarak FF Meta Headline OT Condensed Black fonta ihtiyacım var komple font ailesi olarak payaşırsanız çok sevinirim

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaslar bende bu yazı karakterleri vardı bilgisayarım çökünce gitti ve bir çok font arama yerlerinde bulamadım rica etsem bana bulabilenler ismini söyleye bilirler mi resim görmek için tıklayınhttps://www.imageto.org/images/[/QUOTE]

Edwardian Script
türkçe buradan
[url]https://s3.dosya.tc/server27/Q5cukP/EdwardianScriptITC_1_.rar.html[/url]

Son düzenleme:

hakkoz

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar benim şöyle bir problemim var(yeri burası mıdır bilemedim ama) ios işletim sistemine attığım türkçe fontlarda türkçe karakterler çıkmıyor?
bu sorun neden kaynaklanır? Varsa çözümü nedir? bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar benim şöyle bir problemim var(yeri burası mıdır bilemedim ama) ios işletim sistemine attığım türkçe fontlarda türkçe karakterler çıkmıyor?
bu sorun neden kaynaklanır? Varsa çözümü nedir? bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Yüklediğin fontlarda sorun olabir yada proğram kabul etmeyebilir türkçe fontlarda bazılarında sisteme tanıtılmış yerleri tanıtılmamış olabilir bunları bir deneyin
Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

DoiVetra

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Font

Arkadaşlar bu fontu bilen muhakkak vardır bilgisayarımda vardı fakat formatlandığı için bulamıyorum birisi yükleyebilirse çok iyi olur şimdiden teşekkürler

hakkoz

🌱Yeni Üye🌱
wagner grotesk arıyorum yardımcı olabilir misiniz