Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fırın Torbası

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Yeşil olan basıldı....

yeilai2.jpg

turuncude3.jpg

Benzer konular

sarcoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
basılmayı hakeden bir çalışma elinize,emeğinize sağlık

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
çorbası mı torbası mı

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
kasvera doğrusu torbasıdır. Fırın torbalarıda vardır.
Emeğinize sağlık basılması içinde doğru olan seçilmiş

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
çalışma genel olarak güzel görünüyor.. birkaç şey var;

logo çok sönük kalmış, çalışma daha ağır basıyor... daha ilgi çekici ve renkli bir logo başarılı olurdu

bazı yazıların İngilizcesi yazılmamış... Bazılarının da Türkçesi... How to use roasting bags var hem de kocaman yazılmış ama fırın torbası nasıl kullanılır? yok.. Alt kısımda kullanma talimatı var ama ingilizcesi Cooking Guide diye çevrilmiş, yani pişirme kılavuzu... sanırım detay diye düşünülen şeylerin önemini farkediyorsunuzdur...

arka yüzde yazılan kalori kaybını önleyen, lezzet koruyucu yazısını ön tarafta slogan niyetine kullanabilirdiniz, daha etkili olurdu...

Koyu yeşil tercihim olmazdı, kırmızıdan sarıya geçişli zemin de hiç olmazdı.. koyu kırmızı - bordo tonlarda düz bir zemini yeşile tercih ederdim

saygılarımla

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışma genel olarak güzel görünüyor.. birkaç şey var;

logo çok sönük kalmış, çalışma daha ağır basıyor... daha ilgi çekici ve renkli bir logo başarılı olurdu

bazı yazıların İngilizcesi yazılmamış... Bazılarının da Türkçesi... How to use roasting bags var hem de kocaman yazılmış ama fırın torbası nasıl kullanılır? yok.. Alt kısımda kullanma talimatı var ama ingilizcesi Cooking Guide diye çevrilmiş, yani pişirme kılavuzu... sanırım detay diye düşünülen şeylerin önemini farkediyorsunuzdur...

arka yüzde yazılan kalori kaybını önleyen, lezzet koruyucu yazısını ön tarafta slogan niyetine kullanabilirdiniz, daha etkili olurdu...

Koyu yeşil tercihim olmazdı, kırmızıdan sarıya geçişli zemin de hiç olmazdı.. koyu kırmızı - bordo tonlarda düz bir zemini yeşile tercih ederdim

saygılarımla

Öncelikle üşenmeyip incelediğin ve yorumladığın için teşekkürler. Eksikler konusunda haklısın. Müşteri getirdiği örnekteki kullanım ve açıklama kısmını aynen kullanmamı istedi, incelediğim 2-3 farklı iştede hemen hemen aynı ifadeler vardı. İngilizcem çok çok iyi değil, belki o yüzden bazı noktaları farkedemedim.

Logoyu bende daha ön plana çıkartacak nüanslar yapmaya çalıştım ama yine müşteri bu şekilde olmasında ısrar etti.

Tamamen bana bırakılsaydı biraz daha farklı olurdu.

HardNRoll

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım gayet iyi çalışma olmuş, eline sağlık.. senin olayını da anlıyorum, müşteri istediği renk doğrultusunda çalışıyorsun. ama arkadaşın dediği gibi buna borrdo, bal rengi veya turuncu gibi renkler daha farklıda gidebilirdi. yinede ellerine sağlık

DURU_SU

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ambalajın raftaki duruşu ve albenisi önemlidir. Ben bu ambalajı markette uzaktan görsem çorba ambalajı zannederdim. Knor ambalajına çok benzemiş.

Ayrıca,
SirOfAngels arkadaşın uygulama konusundaki yorumlarınada tamamen katılıyorum.

salieris

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocam merhaba, farkindayim konu 2008 fakat calisma duruyorsa sadece bicak izini alabilir miyim..

kolay gelsin