Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Asya'lı çocuk illüstrasyon

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
asya1.jpg

Daha iyi yapabilmek için tablet ile boğuşuyorum:)
Kullanılan Program: Photoshop Cs3

Son düzenleme:

Benzer konular

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk önce bu konuda pek tecrübem yok yani ben çizemiyorum ama dışardan baktığım kadarıyla burun bölümünde biraz sorun var sanki ve dudaklar resme bakıldığına göre sola sanki kaymış gibime geldi ve burundan aşağı dudaağa kada inen iki çizgide oo şekilde onun dışınd agayet hoş gözüküyor yeterince doğal tebirk ederim...

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle teşekkür ederim evet haklısnız yüzünde biraz düzensizlik var.Ezilmiş çocuk:)

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Başarılı bir çalışma olmuş ilknurcum tebrikler.benim gözüme takılan belki referansındada öyledir ama eldeki işaret parmağı hiçmi görünmüyor bir yerden sanki görünürdü gibi geldi :) emeğine sağlık.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Boğuşma iyi gidiyor...Bikaç raund sonra tablet yorulacaktır :)

-KArşıdan bakıldığında , burundan alna giden sol bölgede sağa doğru kayma var...
-Eşarp gölgelendirmeleri çok iyi :) yer yer biraz daha gölge istiyormuş okadar.Mesela kafanın en üst sağ tarafı...
-El çok hoşuma gitti,sanki ten dokusu varmış izlenimi var, ufak dokunuşlar bukadar etkili işte...(Detay mükemmelleştiriyor)
-Bitek boncuklar-halkalar biraz yapmacık olmuş.Butip çalışmalarda arka fon dahil herbir ayrıntıya dikkat etmek gerekiyor...Bazen ufak bir çizik bile göz kirliliği yaratıyor.
-Sol alt bölgede dikkatimi çeken bişey var;Orda bir kol var ancak hatları okadar zayıfki anatomik bozukluk gibi durmuş...İlkin bayanın üstünde, ayaklarına kadar uzanan bir elbise var sandım , hani şu meksikalı kovboy erkeklerin kullandıklarından...Kollar felan altta kalır ya...Ama detaylı bakınca elbisenin kollarınında olduğu belli zaten.Sağdaki renkli halkalar yerine elbisenin kolu çok şık olurdu sanırım.
-Gözyaşı bezi deliğinin hemen üstündekii göz içi ten dokusu süper bir ayrıntı mesela :)
-Saçlar daha bi güzel olmuş...

Tabiki tamamı şahsi düşüncelerim...Ellerinize sağlık...İncelemesi büyük keyif verdi...Başarılar dilerim.

Son düzenleme:

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Başarılı bir çalışma olmuş ilknurcum tebrikler.benim gözüme takılan belki referansındada öyledir ama eldeki işaret parmağı hiçmi görünmüyor bir yerden sanki görünürdü gibi geldi :) emeğine sağlık.

:) İşaret parmağı görünmüyor çünkü aslında sırtına doğru işaret parmaıyla birşey asmış,hani yaparız ya,parmak oranın altında.Teşekkür ederim Filiz.

..........................................................

Tüm detaylarıyla incelediğin için teşekkür ederim YoSa,ayrıca beğenmene sevindim.Bakalım boğuşuyorum şimdilik inşallah söylediğin gibi çok uzun sürmeden daha iyilerini de yapıyor olurum.Tekrar teşekkürler.

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
:) İşaret parmağı görünmüyor çünkü aslında sırtına doğru işaret parmaıyla birşey asmış,hani yaparız ya,parmak oranın altında.Teşekkür ederim Filiz.

yani elinle tuttuğu arkaya doğru astığı bişey var altındamı kalmış diyorsun, aslında bende onu aradım hani elinin arasında ip yada kumaş parçası tarzı göremedim ondan sormuştum canım :)

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tamam kabul ediyorum pek olmamış ama aslında o etkiyi verebilseydim aynen bahsettiğimiz gibi olacaktı parmak orada aslında:) Biz öyle bilelim.Bir sonraki çizimimde bir parmak fazla yaparım olur biter:)

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
Tamam kabul ediyorum pek olmamış ama aslında o etkiyi verebilseydim aynen bahsettiğimiz gibi olacaktı parmak orada aslında:) Biz öyle bilelim.Bir sonraki çizimimde bir parmak fazla yaparım olur biter:)

Tabi oda dertmi nasıl olsa çizim, ekleriz :) mesele kabul edip,etmemek değil zaten tuhaflıkları görelimki birbirimizin çalışmalarında bir sonraki daha kusursuz olsun,inanırmısın kendi elimle denedim :D elimde bir şey tutmadığımı farzedersem illa bir yerden göründü canım emeğine sağlık hergün daha güzel ve detaylı oluyor başarılar...

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tabi oda dertmi nasıl olsa çizim, ekleriz :) mesele kabul edip,etmemek değil zaten tuhaflıkları görelimki birbirimizin çalışmalarında bir sonraki daha kusursuz olsun,inanırmısın kendi elimle denedim :D elimde bir şey tutmadığımı farzedersem illa bir yerden göründü canım emeğine sağlık hergün daha güzel ve detaylı oluyor başarılar...

Yok bu çocuk elinde birşey tutuyor:) Çok sağol canım detaylı inceleyip yanlışlarımı söylemeniz bana sadece fayda sağlar,çok sağol güzel yorumların için.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Muhabbetiniz hoşuma gitti, ( oy :) ) demek istedim , pardon...:) Tekrar tebrik ederim.

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar gereken şeyleri söylemişler İlknur. Onun dışında yine güzel bir çalışma canım eline sağlık :)

ZirZoop

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
basarili bence biraz daha derinlik katman daha gerçekci durmasına yardımcı olurdu yani yüzünü ayrı çizmişsin gibi duruyor yüz bitim hatlarına birazdaha ton vermen gerekiyor oval durması için üstündekileri iyi olmus burusklukları iyi vermisşsin...

iyi çalişmalar

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
bence başarı bir çalışma eline sağlık

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar gereken şeyleri söylemişler İlknur. Onun dışında yine güzel bir çalışma canım eline sağlık :)

Teşekkür ederim Fatoş:)

basarili bence biraz daha derinlik katman daha gerçekci durmasına yardımcı olurdu yani yüzünü ayrı çizmişsin gibi duruyor yüz bitim hatlarına birazdaha ton vermen gerekiyor oval durması için üstündekileri iyi olmus burusklukları iyi vermisşsin...

iyi çalişmalar

Teşekkür ederim,eksikler var farkındayım uuzn süre bakınca farkedemiyor insan.

bence başarı bir çalışma eline sağlık

Teşekkür ederim sağol.

deahtangel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mrb burunda , sağ çenede ve göz kapaklarında oldukça belirgin çizim hataların var :) ama tüm bunlar bir tara bu çocuğun asyalı bir çocukla alakası yok bana kalırsa, hem kendi çocukluğuma hemde çevreme bakarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim tatar, kazak, vs.. vs.. olsun ten rengi bu değil ve %95 alınlarda dar kaşlar oldukça az fakat elmacık kemikleri belirgindir yani yüzler toparlaktır vs. vs. :D çizim ve işçilik olarak ufak tefek çizim hatalarının dışında elbette güzel bir çalışma eline sağlık bizimle paylaştığın için teşekkürler

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
mrb burunda , sağ çenede ve göz kapaklarında oldukça belirgin çizim hataların var :) ama tüm bunlar bir tara bu çocuğun asyalı bir çocukla alakası yok bana kalırsa, hem kendi çocukluğuma hemde çevreme bakarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim tatar, kazak, vs.. vs.. olsun ten rengi bu değil ve %95 alınlarda dar kaşlar oldukça az fakat elmacık kemikleri belirgindir yani yüzler toparlaktır vs. vs. :D çizim ve işçilik olarak ufak tefek çizim hatalarının dışında elbette güzel bir çalışma eline sağlık bizimle paylaştığın için teşekkürler

Bende fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.Çizim konusunda özellikle de tablet ile çizim kkonusunda yeniyim 3. çalışmam,istediğim etkiyi yeterince verememiş olabilirim.Bu arada özel değilse nereli olduğunuzu merak ettim.Asya'lı çocukları tarif ettiniz de:)

deahtangel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
babam tatar :) fakat başka bir ülkede yetişmiş sonra Türkiye 'ye gelmişler yinede insanın soyu belli oluyor özelliklede kalıtsal özelliklerin bolca mevcutsa ben melezim fakat çevremdeki arkadaşlarım olmadığından biliyorum birçok kalıtsal özelliğini yurt dışında olan Türk kardeşlerimizin :)

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
babam tatar :) fakat başka bir ülkede yetişmiş sonra Türkiye 'ye gelmişler yinede insanın soyu belli oluyor özelliklede kalıtsal özelliklerin bolca mevcutsa ben melezim fakat çevremdeki arkadaşlarım olmadığından biliyorum birçok kalıtsal özelliğini yurt dışında olan Türk kardeşlerimizin :)

Teşekkür ederim yanıtladığın için.Tabiiki mutlaka kalıtsal özellikleri yansıtıyorsunuzdur.Sanırım benim çizimdeki çocukta melez , özellikleri tam anlamıyla taşımıyor:) Tekrar teşekkürler.