Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarımcı nasıl birisidir?

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben demiyorum valla :D:D:D

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
tasarımcı birçok kişi olur ama grafik tasarımcı olamazzzzzzzzzzzzz

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
yetenek ve bilgi işte çok kişide yok o anlamda diyorumya yetenek dediginizde cok geniş bi kavram bilgide çok geniş bi kavram e dogal olarak bu ikisininde bi arada olması biraz zor oluyo yani yinede gercek anlamda grafik tasarımcı kolay kolay olamaz diim olamaz diye uzattıgım için bu cvb verdiniz sanırım

OVERprint

🌱Yeni Üye🌱
Surf ile yoğun alakalı olan David eskiden bir dönemler grafik yapmıyormuş ve surf yelkeni için başkasına grafikler tasarlatmış. Fakat çıkan sonuçları görünce bu işi ben bile daha iyi yaparım deyip kendi yelkeni için birşeyler yapmış. Sonuç o kadar iyiymiş ki adam içindeki cevheri böyle farketmiş ve son yılların en önemli grafik tasarımcılarından biri David Carson oluvermiş.

Not: Tüm tasarım dalları özel yetenek gerektirir.

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Surf ile yoğun alakalı olan David eskiden bir dönemler grafik yapmıyormuş ve surf yelkeni için başkasına grafikler tasarlatmış. Fakat çıkan sonuçları görünce bu işi ben bile daha iyi yaparım deyip kendi yelkeni için birşeyler yapmış. Sonuç o kadar iyiymiş ki adam içindeki cevheri böyle farketmiş ve son yılların en önemli grafik tasarımcılarından biri David Carson oluvermiş.

Not: Tüm tasarım dalları özel yetenek gerektirir.
Yanii... Bence bu kadarda gerksiz olmaz..

osmankeles

🌱Yeni Üye🌱
Haklısınız?

Tasarımcı bence Söylediklerinizin hepsini kendinde barındırandır....

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tasarımcı kültürlü olmalıdır. Yaptığı işte farklı kültürleri yansıtabilmelidir. Tasarım yeteneği ise kültürle doğru orantılıdır.

taner67

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarımcı yapdığı işlerle kendinden bahsetirendir.çılgındır hayal gücü genişdir.herşeyin hayalini kurandır.pc başında değil diğer zamanlarda da kafasında cizendir.

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tasarımcı bence sınırsız düşünceye sahip, hayal gücü sonsuzluğuna erişmiş, aslında bir anlamda sanatçıdır tasarımcı, yaratır, uyarlar. Göze, kulağa hitap edendir tasarımcı

seher

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarımcıı kimseye bağlıı kalmadann kimsenin yaptıklarından etkılenmedenn özgün işler çıkarandır:)

nosce

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yağ tasarım bal tasarım:D:D

• Beğen
Tepkiler: Nur

seykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla ben demiyorum, dememde zaten... çünkü bu mesleği biliyorum yaparım ama bu iş YETENEK gerektiyor... sonrasi sizin dediklerinizi taşıyacak bir vasfa...

yetenek yoksa ne işe yarar, projeler, tasarımlar, düşünceler...

düşüncelerini yansıtabilmeli....