Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhabalaaaarrrrrrrrrrrr herkes nasılmış bakim :D:D artdevil napan simit yiyecektik evet ama göndermedin ki :D

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
benide sohbetinize dahil etseydiniz nolurdu yani :( artdevil nerdesin :D:D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
merhabalaaaarrrrrrrrrrrr herkes nasılmış bakim :D:D artdevil napan simit yiyecektik evet ama göndermedin ki :D

oo kimler gelmiş kimler
biri simitmi dedi :D:D valla sen adres gönderecektim ama bişi gelmedi daha adresi ver al simiti ;) nasıl alış veriş ama :p

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
seni uyanık :) nasılsın nerelerdesin :D

biri banamı seslendi :D
nasıl olayım yaa aynı sakaryada pineklemeye şey yani çalışmaya devam :D:D sen nasılsın nerelerdesin neler yaparsın görünmüyorsun ortalıkta
bu arada ben nere göndereyim simiti dur ben onu vereyim kargoya derim bunu graifkerlerden LaYeR'a götür :D:D acaba adam nasıl bi tepki verir :p:p:rofl:

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
biri banamı seslendi :D
nasıl olayım yaa aynı sakaryada pineklemeye şey yani çalışmaya devam :D:D sen nasılsın nerelerdesin neler yaparsın görünmüyorsun ortalıkta
bu arada ben nere göndereyim simiti dur ben onu vereyim kargoya derim bunu graifkerlerden LaYeR'a götür :D:D acaba adam nasıl bi tepki verir :p:p:rofl:
iyi fikir bir denesene :D:rofl: bende süpperrrriim yine aynı yani hiçbir değişiklik yok :D deliyim yaaa :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
hmm anlaşıldı sen hep aynı modda dolaşıyorsun :D:D ne güzel ben merak ediyorum senin bu deli hallerine çalışma arkadaşların nasıl tahammül ediyor :D:D
bu arad abak havalar soğudu sakın çıkma kırlara çayırlara dağlara üşütürsün mazallah :D:D

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
hmm anlaşıldı sen hep aynı modda dolaşıyorsun :D:D ne güzel ben merak ediyorum senin bu deli hallerine çalışma arkadaşların nasıl tahammül ediyor :D:D
bu arad abak havalar soğudu sakın çıkma kırlara çayırlara dağlara üşütürsün mazallah :D:D
onlar çok memnunlar ne güzel işte sürekli gülen biriyle çalışıyorlar. evet havalar çok soğudu kırlara çıkmam da olduğum yerde takla atarım amuda fln kalkarım artık :D.D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
onlar çok memnunlar ne güzel işte sürekli gülen biriyle çalışıyorlar. evet havalar çok soğudu kırlara çıkmam da olduğum yerde takla atarım amuda fln kalkarım artık :D.D

amaninn düşünemiyorum o durumu :D:D
düşünsene tam takla atmışsın sonra amuda kalkıyorsun kapıdan patronla beraber önemli bir müşteri gidiyoru :rofl::rofl::rofl::party::party::party:
yok yok bence iş yerinde deneme

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
amaninn düşünemiyorum o durumu :D:D
düşünsene tam takla atmışsın sonra amuda kalkıyorsun kapıdan patronla beraber önemli bir müşteri gidiyoru :rofl::rofl::rofl::party::party::party:
yok yok bence iş yerinde deneme
patronum birşey demez :D müşteride herhalde doğru yerde olduğunu düşünür buradan bizim iş için çok değişik tasarımlar çıkar diye düşünür :D:rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
selam size ey ahali.

art dostum hala yemek peşindesin yahu şu boğazına bi çare bulamadın. :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
patronum birşey demez :D müşteride herhalde doğru yerde olduğunu düşünür buradan bizim iş için çok değişik tasarımlar çıkar diye düşünür :D:rofl:

valla öyle ise oraya eleman lazımmı ben geleyim hemen oh ne güzel istediğini yap kimse birşey demesin
dur dur hemen geliyorum ben tam olarak koordinatları ver bakim sen :D:D

selam size ey ahali.

art dostum hala yemek peşindesin yahu şu boğazına bi çare bulamadın. :D

yaa dostom çok alıştım ben yemeğe yollarda :D ama artık biraz duraksadım merak etme dikkat ediyorum yani artık;) bi oturuşta bi deve yemiyorum bi budunu ayırıyorum artıkın :D:D

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
tamam gel iki deli götürürz burayı hahah :D