Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çok sayıda metin kutusu ekleme

hmalkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
..

300 sayfalık bir dökümanın bütün sayfalarında aynı konuma aynı boyutlarda içi boş birer metin kutusu eklemek istiyorum. nasıl yaparım?

CarverTD

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Master Sayfa oluşturup metin kutularını koyarsın. Bütün sayfalarda aynı yerde olur böylelikle kutucuklar...

hmalkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Master Sayfa oluşturup metin kutularını koyarsın. Bütün sayfalarda aynı yerde olur böylelikle kutucuklar...

bu metin kutularına daha sonra bir dökümandaki metni yapıştıracağım. sayfalar boyunca akacak metin. bu nedenle söylediğiniz şey işimi görmüyor.

korhanyilmaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir metin kutusu açarsın ve 300 sayfalık bir örnek yazı koyarsın shift ile birlikte sayfaya yapıştırınca 300 sayfalık metin kutun oluşur sonra hepsini seçip silersin.

hmalkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir metin kutusu açarsın ve 300 sayfalık bir örnek yazı koyarsın shift ile birlikte sayfaya yapıştırınca 300 sayfalık metin kutun oluşur sonra hepsini seçip silersin.

bu şekilde yaptığımda oluşan metin kutularının konum ve boyutlarını kendim belirleyemiyorum. kılavuz çizgilerini sınır alarak oluşturuyor metin kutularını. yanlış yaptığım bişey mi var?

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
birinci sayfaya yerleştirdiğiniz metin kutusunu Duplicate page coğlatın

ÖRNEK : Beş sayfa Duplicate page oluşturdunuz daha sonra shift basılı kalarak birinci sayfaya ve beşinci sayfaya tıklayın beş sayfa secili hale geldikten sonra sağ tıklayın Duplicate page tıklayın sayfa sayısı on coğalacaktır ; bunu tekrar edin şimidede shift basılı kalarak birinci sayfa ve onuncu sayfa basın ve sayfalar secili hale geldikten sonra sağ tıklayın Duplicate page tıklayın sayfa sayısı yirmi olacaktır