Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
ooooooo canım arkadaşlarım hala buralardasın sohbet ediyorsunuz :)

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Can çeker ayıp :D
Antalyanın nefis koylarından birinde diyelim :wink:

hmm antalyanın öle nefis bi koyu yok ki bildiğim kadarıylan bea
ama söylersen bizde biliriz genel kültürümüz artar bea :D dimi ama
hem can çekerse ısmarlarsın bi koy ne olacak hahha:rofl:

ooooooo canım arkadaşlarım hala buralardasın sohbet ediyorsunuz :)

oo hoşgeldiniz bea nassın iyisin maşallahın var iyi gördüm seni ;)

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟

valla iyiyim işte iş güç ditye diye :D takılyıoruzzz çokta özlemişism valla bla blayı :9

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
valla iyiyim işte iş güç ditye diye :D takılyıoruzzz çokta özlemişism valla bla blayı :9

oh oh maşallah ne kadar güzel valla bende çok özledim buralarını artık çok fırsatım oluyo gelemiyorum ama fırsatın bulunca acısını çıkartıyorum yani ;)

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
oh oh maşallah ne kadar güzel valla bende çok özledim buralarını artık çok fırsatım oluyo gelemiyorum ama fırsatın bulunca acısını çıkartıyorum yani ;)

valla art gözüktüğü gibi benimde olmuyor bizim gibi bi kaç kişininde olmuyor ki kimse yok :) Çıkar bakalım acısını benim yerimede çıkar :rofl:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

Yavrucum fazla geride kalmışsın sen yahu az hızlan :wink:
Hahaha hiiiç ısmarlayamam valla tüm tatiller ve koylar benim :D:D:D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
valla art gözüktüğü gibi benimde olmuyor bizim gibi bi kaç kişininde olmuyor ki kimse yok :) Çıkar bakalım acısını benim yerimede çıkar :rofl:

yok yaa lisiaa çok fazla çıkartamıyorum öyle bakma yani;) ama burası çok sessiz kalmış yaa cidden eskiden ne kazanlar kaynardı burada belli değil... ee sen neler yaparsın nasıl gider oralarda hayat bea

vay bee bide senin için çok paylaşımcı bi arkadaş derlerdi ama nerde yine ben haklı çıktım kahretsin hiç sevmiyorum böyle haklı çıkmaları yahu
bu arada hangi konuda geride kalmışım bakalım daha geçen yaz oradaki koyları dolaştım teknem ile ama güzel bi yere rastlayamadım ben :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
yok yaa lisiaa çok fazla çıkartamıyorum öyle bakma yani;) ama burası çok sessiz kalmış yaa cidden eskiden ne kazanlar kaynardı burada belli değil... ee sen neler yaparsın nasıl gider oralarda hayat bea

vay bee bide senin için çok paylaşımcı bi arkadaş derlerdi ama nerde yine ben haklı çıktım kahretsin hiç sevmiyorum böyle haklı çıkmaları yahu
bu arada hangi konuda geride kalmışım bakalım daha geçen yaz oradaki koyları dolaştım teknem ile ama güzel bi yere rastlayamadım ben :D

ahh ahh ne kavgalar ettik ne göndermeler yapılırdı :smile: aynı iş iş ve iş istanbulda hava kötü bi acıyor bi esiyor başkada bişey yok. Sen eskidende çok durmazdınki bi selam verir tüyerdin :rofl::rofl::rofl:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Kiralık bir evde eski kiracılarla karşılaşmış gibi oldum...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

ahh ahh ne kavgalar ettik ne göndermeler yapılırdı :smile: aynı iş iş ve iş istanbulda hava kötü bi acıyor bi esiyor başkada bişey yok. Sen eskidende çok durmazdınki bi selam verir tüyerdin :rofl::rofl::rofl:

yok yaa eskiden yineden neredeyse hergün bi selam vermeye çalışırdım.. hem o zamanlar iş seyahatleri olurdu mecburi idi tüymeler :D
artıkın kendi işimizin amelesi olduk :D çalışıyoruz pc başına oturmak pek nasip olmuyor... valla buralarda da havalar aynı oradaki gibi sabah evden çıkarken yanıyorsun akşam eve girerken donuyorsun ve sırılsıklam olmuşsun :D :rofl:
neyse bi parti vermek lazım aslında dimi ama :party::party::party::party:
yaa birde bizim zamanımızda graifkerler ailesi toplanırlardı artık öyle toplanmalar yapılmıyor galiba yada yapılıyormu _?

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

Yook! yanlış demişler hiç paylaşımcı değilimdir :emo1:
Günahımı bile paylaşamam :D

Gözün kapalı dolandığın belli yalnız :D:D:D
Artık bu yaz atılım bekliyoruz senden gözlerini 4 aç :wink:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Benim monitör bozuldu her şey flu oldu, sizlere iyi sohbetler ...

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
yok yaa eskiden yineden neredeyse hergün bi selam vermeye çalışırdım.. hem o zamanlar iş seyahatleri olurdu mecburi idi tüymeler :D
artıkın kendi işimizin amelesi olduk :D çalışıyoruz pc başına oturmak pek nasip olmuyor... valla buralarda da havalar aynı oradaki gibi sabah evden çıkarken yanıyorsun akşam eve girerken donuyorsun ve sırılsıklam olmuşsun :D :rofl:
neyse bi parti vermek lazım aslında dimi ama :party::party::party::party:
yaa birde bizim zamanımızda graifkerler ailesi toplanırlardı artık öyle toplanmalar yapılmıyor galiba yada yapılıyormu _?

kaçakk şimdi söledin işte ne yaptığını :smile: bencede party vermek lazım lak lak etmek kim kiminle konuşuyordu karışıyordu böle kime cevap vereceğimizi şaşırdığımız anlar oluyor inş birgün yine burada o geyikler olur :party::party::party::party: artık olmuyor galiba benim hiç haberim yok aileden :smile:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Yook! yanlış demişler hiç paylaşımcı değilimdir :emo1:
Günahımı bile paylaşamam :D

Gözün kapalı dolandığın belli yalnız :D:D:D
Artık bu yaz atılım bekliyoruz senden gözlerini 4 aç :wink:

işte bende söyledim ama dinletemedim kimseye
dedim o öle bi insan değildir günahını bile vermez kimseye bi çıkarı yoksa kılını bile kıpırdatmaz dedim ama dinletemedim işte bea ama neyse bak herkesler gördü gerçeği artıkın :D:D :rofl::rofl:
bu arada benim gözlerim çok açıktı belkide o yüzden fark edememişimdir ;)
bu arada bende her zaman atılımlar mevcuttur efenim sizleri de bekleriz;)

kaçakk şimdi söledin işte ne yaptığını :smile: bencede party vermek lazım lak lak etmek kim kiminle konuşuyordu karışıyordu böle kime cevap vereceğimizi şaşırdığımız anlar oluyor inş birgün yine burada o geyikler olur :party::party::party::party: artık olmuyor galiba benim hiç haberim yok aileden :smile:

oovvv yooovvv olamaz yanlış anladın beni bebeğim benim yağ oranım %12,5 :D
evet lak lak konusunda sana canı gönülden katılıyorum ;) ama bunun için bizlerinde biraz caba sarf etmesi lazım dimi ama hadi hergün bekliyorum sizleri buralara arkadaşlar..
bu arada kayıp aranıyor vardı onu bi güncellemek lazım sanırım :D:D

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Herkese Merhaba,

Yaz sezonları yapıyorduk toplantıları. :)

Bu yaz sezonundada toplantı düşünüyoruz. Bu konu hakkında yakında duyuru yapılır... Daha tam olarak hangi şehir ve zaman aralıklarında yapılacağı belli olmadığı için her hangi bir bilgi veremiyorum bu konuda :)

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
günaydın olsun bütün grafikerler.net ailesine :)

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Günaydın Grafikerler.net ailesi,Günaydın osman amca,günaydın uçan kuş,günaydın postacı,günaydın uğursuz kedi,günaydın pireli köpek,günydın otobüs muavini,günaydın dedikodu teyze,günaydın bütün mahallelerin tüm delileri ve günaydın daha niceleri :D:D:D