Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
bak işte ben o dediğini yerinde yemeni tavsiye ederim bide yanında böle bol fıstıklı bi tatlıda getiriyorlar çok şahane oluyor tavsiye ederim. çünkü kendim bizzak çok denedim :D

Kanımca reklam olmuş ama görüntü güzelmiş:)
"Bir şey bu kadar mı uyumlu olur?" dedirten cinsten olmuş:)

Merhaba arkadaşlar nasılsınız ?

Merhaba Gökhan Tekin, teşekkürler siz nasılsınız?

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tünaydınlar efenim.Pazartesi sendromu yoğun bir şekilde kendini hissettirirken haftanızın iyi geçmesi dileğiyle.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba arkadaşlar nasılsınız ?

merhabalar efenim çok şükür halimize sizleri sormalı_?

Kanımca reklam olmuş ama görüntü güzelmiş:)
"Bir şey bu kadar mı uyumlu olur?" dedirten cinsten olmuş:)

kanımca sanırım reklam olmuş haklısın ama yerinde yemeni tavsiye ettiğim için oldu aslında maraşta iki yerde var reklam olmazsa ikisininde ismini vermek isterim bir sonraki yazımda ;)

Tünaydınlar efenim.Pazartesi sendromu yoğun bir şekilde kendini hissettirirken haftanızın iyi geçmesi dileğiyle.

size de Tünaydınlar efenim valla o pazartesi sendromu bende olmuyo ve nasıl olduğunu çok merak ediyorum ;) aslında en çabuk geçen gün pazartesi mesela hiç bitmeyen gün cuma gibi geliyor bana

FatihDora

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.fatihdora.com
Yanlış bi Türkçe kelime kullanıldığında uyarılarda bulunanlar nerde :)) konu başlığı bla bla bla :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Yanlış bi Türkçe kelime kullanıldığında uyarılarda bulunanlar nerde :)) konu başlığı bla bla bla :D

Siz hem bir yerine "bi" hem uyarıda yerine "uyarılarda" (bir kelime için bir uyarı olur) hem de nerede yerine "nerde" şeklinde yazarak bunları yazabiliyorsanız diğerlerinin uyarıda bulunmaktan yorulmuş ihtimali oldukça yüksek ...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
size de Tünaydınlar efenim valla o pazartesi sendromu bende olmuyo ve nasıl olduğunu çok merak ediyorum ;) aslında en çabuk geçen gün pazartesi mesela hiç bitmeyen gün cuma gibi geliyor bana

Bütün haftasonu ağustos böceği kıvamda gezince pazartesi günü karıncayla empati yapmak pek hoş olmuyor :D gün uzuyor yapılacak işler listesi olağan toplantılardan sonra çığ gibi büyüyor nasıl yetişcek diye dövünmeler başlıyor falan ama zaman gene de geçmiyor efenim :D

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Selamlar saygılar cümleten.. Pazartesi günlerinde para saymaktan iş yapamaz durumuna gelmeniz dileğiyle :D:D

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bütün haftasonu ağustos böceği kıvamda gezince pazartesi günü karıncayla empati yapmak pek hoş olmuyor :D gün uzuyor yapılacak işler listesi olağan toplantılardan sonra çığ gibi büyüyor nasıl yetişcek diye dövünmeler başlıyor falan ama zaman gene de geçmiyor efenim :D

pazartesi sendromu öğleye kadar sürer daha fazlasına patron müsaade etmez zaten... oturun kıçınızın üzerinede çalışın bakalım ... hadi canlarım hadi istihdamcanlarım benim göreyim sizi.... burcu sana diyorum, diğerleri ; sizde üzerinize alınabilirsiniz....

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
pazartesi sendromu öğleye kadar sürer daha fazlasına patron müsaade etmez zaten... oturun kıçınızın üzerinede çalışın bakalım ... hadi canlarım hadi istihdamcanlarım benim göreyim sizi.... burcu sana diyorum, diğerleri ; sizde üzerinize alınabilirsiniz....

Anlaşılmıştır efenim :D diğerleri alının sizde bakiyim :D