Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben sana dedim Memo, çekim gücün yüksek diye.:rofl: Bak foruma, tam senlik konular.:D:D:D

Bir Sakarya'lı gördüm sanki.:)

Memo, tuzakları boşver. Biz neler gördük...:)

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
hey millet merhabalar nasılsınız bakalım yoksa herkes yemektemi :)
hadi herkese afiyet bal şeker olsun yarasın lop lop et olsun o zaman :):):)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben sana dedim Memo, çekim gücün yüksek diye.:rofl: Bak foruma, tam senlik konular.:D:D:D

Bir Sakarya'lı gördüm sanki.:)

Aaaaah ah keşke gsm şirketi kursaydım köşe olurdum. :D

Gelemez o buraya yengeden çekinir izin almadan giremez. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑

Değiştir artık şunu, slogan gibi oldu.:) Ne zaman görsem bunu yazıyorsun. Kopyala yapıştır mı yapıyorsun itiraf et.:D
(Hoşgeldin.:) )

Aaaaah ah keşke gsm şirketi kursaydım köşe olurdum. :D

Gelemez o buraya yengeden çekinir izin almadan giremez. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Pek çekinir hali kalmamış ama...:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Dostum hoşgeldin senin için artık gelmez buralara dediler. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Nasılsın iyi misin, eeee şey tebrikler aramıza hoşgeldin. :angel:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Dostum hoşgeldin senin için artık gelmez buralara dediler. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Nasılsın iyi misin, eeee şey tebrikler aramıza hoşgeldin. :angel:

hoşgördük dostum nasılsın iyisindir umarım ben bildiğin gibi süperim :D:D
hem merak etme çekinecek kimsemiz yok bizin ( aman kimse duymasın bu dediğimi :D:D )

Değiştir artık şunu, slogan gibi oldu.:) Ne zaman görsem bunu yazıyorsun. Kopyala yapıştır mı yapıyorsun itiraf et.:D
(Hoşgeldin.:) )

Pek çekinir hali kalmamış ama...:D

hoşgördük hemşo nasılsın umarım iyisindir beni soracak olursan çok iyi iyi iyi iyi gibigibigibgibigibiyimmmm :D:D:D
hem o çok güzel bi söz kopyala yapıştır yapmıyorum ama sanki ellerim hep onları yazıyo :D:D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
hoşgördük hemşo nasılsın umarım iyisindir beni soracak olursan çok iyi iyi iyi iyi gibigibigibgibigibiyimmmm :D:D:D
hem o çok güzel bi söz kopyala yapıştır yapmıyorum ama sanki ellerim hep onları yazıyo :D:D

İyi olduğuna sevindim. İyi bak Sakarya'ma. Yine kaldım İstanbul'larda.:worried: Seni görünce içim sızlıyor. Bak ne diyeceğimi unuttum ya.:)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hoşgördük dostum nasılsın iyisindir umarım ben bildiğin gibi süperim :D:D
hem merak etme çekinecek kimsemiz yok bizin ( aman kimse duymasın bu dediğimi :D:D )

Dostum sen mutluysan bezdi mutluluk tavan yapar kardeşim benim, özletin kendini bea (unuttun bu deyimi :D) accık bize de zaman ayır. :rofl::rofl:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
İyi olduğuna sevindim. İyi bak Sakarya'ma. Yine kaldım İstanbul'larda.:worried: Seni görünce içim sızlıyor. Bak ne diyeceğimi unuttum ya.:)

bakmammı sen merak etme bakarım sakaryana iyi ama sen gelmedikce o çok üzülüyor haberin ola yani ;) ben en iyisi kendimi sana göstermeyeyim diecem ama benim görünmezlik özelliğim yok bea :D:D bu arada diyeceğini hatırlaa aa merak ederim ben sonra :D:D

Dostum sen mutluysan bezdi mutluluk tavan yapar kardeşim benim, özletin kendini bea (unuttun bu deyimi :D) accık bize de zaman ayır. :rofl::rofl:

ee biraz özleteyim dedim kendimi dostum :D:D özlenmek güzel şeydir sevildiğini gösterir insanın :D:D bende sizleri özledim :D:D hem size her zaman zaman var bende merak etme sadece gittiğim yerde net yoktu ondan :D:D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

bakmammı sen merak etme bakarım sakaryana iyi ama sen gelmedikce o çok üzülüyor haberin ola yani ;) ben en iyisi kendimi sana göstermeyeyim diecem ama benim görünmezlik özelliğim yok bea :D:D bu arada diyeceğini hatırlaa aa merak ederim ben sonra :D:D

Neçok sakaryalı varmış, bende sakaryalıyım özz :))

ortalığı yaygaraya verdin, sesini duyan geliyo bak martin, dökülüyor sitenin incileri :)) :))

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑

Kader utansın diyorum, başka ne diyeyim.:) Oralar ne sıcaktır şimdi, of offf. Denizi ne dalgalıdır yine, ah ahh.:) Neyse ben yarım saat yokum, az işim var.

Görüşürüz art. İyi bak kendine.:) Şöyle bir bak etrafına, bir kere derin derin nefes al benim için.:)

Neçok sakaryalı varmış, bende sakaryalıyım özz :))

Aaa gerçekten mi? Çok sevindim, demek bu yüzden kanım kaynamış sana.:rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

ee biraz özleteyim dedim kendimi dostum :D:D özlenmek güzel şeydir sevildiğini gösterir insanın :D:D bende sizleri özledim :D:D hem size her zaman zaman var bende merak etme sadece gittiğim yerde net yoktu ondan :D:D

Eyvallah dostum benim nereye gittin böyle amazon ormanları mı? :rofl::rofl:

Bundan sonra bla da yeni bir konu açıyorum hepimiz birimiz birimiz hepimiz için.

Ve ilk yardım sorusu benden:
Öz, hatun bilirkişisi olarak iyi bir çatlak kremi tavsiye eder misin, ihtiyacı olanlara, amacımız yardımlaşma değil mi? :D:D

ortalığı yaygaraya verdin, sesini duyan geliyo bak martin, dökülüyor sitenin incileri :)) :))

Hoşgeldin. :)

Bırakın dökülen dökülsün ben sonra elektrikli süpürge ile temizlerim ortalığı. :D:D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Eyvallah dostum benim nereye gittin böyle amazon ormanları mı? :rofl::rofl:

Bundan sonra bla da yeni bir konu açıyorum hepimiz birimiz birimiz hepimiz için.

Ve ilk yardım sorusu benden:
Öz, hatun bilirkişisi olarak iyi bir çatlak kremi tavsiye eder misin, ihtiyacı olanlara, amacımız yardımlaşma değil mi? :D:D

Memocum, bu sorunu yazdım. Haso dürtüyor beni, gelince en iyisinden krem söyleyeceğim sana. Söz.:rofl:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Hoşgeldin. :)

Bırakın dökülen dökülsün ben sonra elektrikli süpürge ile temizlerim ortalığı. :D:D

hoşbuldum :)
baya deneyimli görünüyosun bu konuda zaten, bizede gelsene bigün, vaktim olmuyor benim :p camda siler misin :)) :)) tatlı yaparım sana bak :))

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hoşbuldum :)
baya deneyimli görünüyosun bu konuda zaten, bizede gelsene bigün, vaktim olmuyor benim :p camda siler misin :)) :)) tatlı yaparım sana bak :))

Yok ben sadece kırık dökük işlerine bakıyorum, ama sen yine de tatlıyı yap. :rofl::rofl:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Memo, tüm çatlak kremleri tükenmiş.:)
Allah'ım bu hiç hayra alamet değil.:rofl:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
herkese merhaba :) memo 'ya iki kere merhaba :D

kolay gelsin hepinize !