Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ona bakarsan bende yat istiyom, bide kat bide bide çok şey lksahljkasghkasjg :D :D

Ben bişey yapmadım la suçsuzum tamamenO)o O)o O)o

Yat kat mazide kaldı bebeğim nostalji kıvamına girdi onlar :D
Şey isticiksin misila... ımmm... club veyaaa bi jet olabilir ki anında yanımda olabilesin :D

O moraran gözünü öperim senin, delim :* :* :*

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Yat kat mazide kaldı bebeğim nostalji kıvamına girdi onlar :D
Şey isticiksin misila... ımmm... club veyaaa bi jet olabilir ki anında yanımda olabilesin :D

O moraran gözünü öperim senin, delim :* :* :*

hahahhah demek geriden takip ediyorum ben medyayı bilemedim :) :)

He olabiler jet süper olar hatta :D :D :D :D

Öf sev yeterki sen sev beni llaallaallala :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
hahahhah demek geriden takip ediyorum ben medyayı bilemedim :) :)

He olabiler jet süper olar hatta :D :D :D :D

Öf sev yeterki sen sev beni llaallaallala :D

Olsun olabülür.. :*
Bak bena, yeni yeni takip ediyorum gündemdeki türk parçaları, kral fme takılıyorum arada :D

Meraklım yaaa.. bitiriyosun beni :D

Hala açım yalnız :D bi çay söyleyen olmadı ya ne diim :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim creedwar benim haplar kast ediliyorsa standart antibiyotik öksürük şurubu ama rekora gidiyorum bir ay dolacak hala iyileşemedim :)

Kronik olmuş herhalde. Sanırım içtiğin ilaçlardan böylesin. İlacı kes, nane / limon ve sıcak su. Hatta terle ve sonrasında duş.
Bir de üstüne koca bardak portakal suyunu (asla antibiyotikler ile içme) bir şeycik kalmaz.

hümeyracan

🌱Yeni Üye🌱
Kronik olmuş herhalde. Sanırım içtiğin ilaçlardan böylesin. İlacı kes, nane / limon ve sıcak su. Hatta terle ve sonrasında duş.
Bir de üstüne koca bardak portakal suyunu (asla antibiyotikler ile içme) bir şeycik kalmaz.

işin tuhaf yanı şu ki sabahtan beri tavsiyen aklımdan geçiyor. an itibari ile uygulamazsam ayıp olur diyorum :) nane limonum iş yerinde olmama rağmen önümde eksik etmiyorum ;) akşama banyo planı ayrıca var zaten. terlemek için yatıp kendimi kapamaktan ziyade yürüyüş bandından hızlı tempo yürümek gibi bi niyetim var :p: ama hayırlısı artık :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
işin tuhaf yanı şu ki sabahtan beri tavsiyen aklımdan geçiyor. an itibari ile uygulamazsam ayıp olur diyorum :) nane limonum iş yerinde olmama rağmen önümde eksik etmiyorum ;) akşama banyo planı ayrıca var zaten. terlemek için yatıp kendimi kapamaktan ziyade yürüyüş bandından hızlı tempo yürümek gibi bi niyetim var :p: ama hayırlısı artık :)

Tekrar söylemekte fayda var :)portakal suyunu asla antibiyotikler ile içmeyin

mecityilmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
işyerinde yapcak hiç iş yok canım çok sıkılıyor ALLAH'ını seven bana iş versin ücret mücret almıcam can sıkıntımı alın yeter :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
işyerinde yapcak hiç iş yok canım çok sıkılıyor ALLAH'ını seven bana iş versin ücret mücret almıcam can sıkıntımı alın yeter :D
Can sıkıntını alacak süper bir iş biliyorum :) 3Ds Max programınında istediğimiz değişiklikleri yaptık ve materyal editöre istediğimiz materyalleri atadık diyelim programı kapatıp açtığımızda bu yaptığımız ayarla ve materyallerle açılsın istiyoruz bunu nasıl ayarlayabiliriz? ...
Bu sorunun cevabı bir çok kişiye yardımcı olacak eminim cevabı biliyorsan yazman bile can sıkıntını giderir :) (şimdiden teşekkürler :) )

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ve sıradan bir gece yarısı,
özellikle de yetkililer rüyadayken,
fırsatı değerlediren ben deniz uyanık, blayı basar ve müzik setinin sesini açar B|

Best Romanian House Music 2011 Mix #3 by. LuTraXx - YouTube

Ortalığa da azıcık bonibon saçar ve yok olur :p :p

xfNhb.jpg

Son düzenleme: