Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Efenim ağaç kurudu yaaa hala yaprakların dökülmesini bekliyorlar. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Bu kadar ruh sıkan bir filmi yeniden ortaya çıkarttıkları için zaten çok söylendim zamanında da neyse onun da fanatikleri var. Benim favorim canım ailem di o da bitti ne yazık ki. :smile:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu kadar ruh sıkan bir filmi yeniden ortaya çıkarttıkları için zaten çok söylendim zamanında da neyse onun da fanatikleri var. Benim favorim canım ailem di o da bitti ne yazık ki. :smile:

Maalesef güzel olan herşeyin bir sonu oluyor Sevgi hanım bari dökülen yaprakları süpürelim de..... :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Rica ederim Elbisem.pis (ya size kısa bi lakap bulmak lazım yazması uzun oluyor :D).

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟

Katılıyoruum +++
Bu kadar uzun dizi mi olur ya.Herzaman teaserlarına denk geliyodum :D
Hep bi adam kalp krizi geçirip yere düşüyor:D maşallahta bu kadar da direkten dönülmez ki be kardeşim :rofl:

Elbisem.pis

🌱Yeni Üye🌱
Maalesef güzel olan herşeyin bir sonu oluyor Sevgi hanım bari dökülen yaprakları süpürelim de..... :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Rica ederim Elbisem.pis (ya size kısa bi lakap bulmak lazım yazması uzun oluyor :D).

Kübra adıım :D ama onada uzun dediler küb diyorlar genelde:party:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Katılıyoruum +++
Bu kadar uzun dizi mi olur ya.Herzaman teaserlarına denk geliyodum :D
Hep bi adam kalp krizi geçirip yere düşüyor:D maşallahta bu kadar da direkten dönülmez ki be kardeşim :rofl:

Adamın kendisi dahil organları bile oyuncu düşün artık kalp bile ne güzel rol yapıyor. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Mesela geçen pazartesi, :D karşıdaki kahvehanenin sakinlerinden ahmet bey amcayla olan bla bla mız.. Gerçektende sakin bir amcamız.. Bir kere bile sorduğum soruya cevap vermedi.. :D

Belki sorularınıza en iyi cevap sessizliktir diye düşündü adamcağız. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Özgül beni de al beni de al. :D:D:D

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Nerdee o eski bla bla larr :D

Sizin için demiyorum ama sıkıldım bu analizden artık.

Örneğin benden az mesaj yazmış, benden yeni bir üye, ama bu nasıl bir siteye karşı duyulan yaşlılık kompleksidir anlamıyorum.

Birde bununla alttan alta övünenlere de rastlıyorum ya,
işte tam orada tükürüp kaçasım geliyo :rofl:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Belki sorularınıza en iyi cevap sessizliktir diye düşündü adamcağız. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Özgül beni de al beni de al. :D:D:D
Biletin var mı? :D
ah çok teşekkür ederim :angel:
Rica ederim.:)

Örneğin benden az mesaj yazmış, benden yeni bir üye, ama bu nasıl bir siteye karşı duyulan yaşlılık kompleksidir anlamıyorum.

Selam.:)

graphichd

🌟Usta Tasarımcı🌟

Üstüme alınmam için yeterli oldu :wink: Fakat şimdiye kadar kimse tükürüp te kaçamamıştır benden :rofl: