Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Ve tüm arılar horuldariken,
pireler saydıkları koyunların yünlerinde nefis rüyalara dalariken,
elinde rengarenk keçeli kalemleriyle bla, ben deniz büyük çizer tarafından yine basılır :D :D

Önce gözler kısılır, sora dudak kenarı yukarı kayar, ve bir kaç horuldak arı gazabımın tadına bakmak için seçilir :D :D :D

Gelelim keçeli kalemin faydalarına :D :D

_Anathema_ çok tatlı uyuyosun bibiğim, minik bi öpücük ve öptüğüm yere goççük bi galp cızıttırdım <3 :D rengin narçiçeği ;)

Nur Hoyy sana hiç kıyamam kuzum <3 ateş kızılı saçlarından öpüyorum bebeğim <3 birde sürmeli nefis gözlerinin yanı başına minik galp şeettim <3 sena kırmızı seçtim yafrum ;)

Martin Seni horuldak seniiiii :) sana bi kaytan bıyık çiziyorum :D şu sıra trend bu biliyosun :D hem malum yaz geldi imaj yenilemek şart B| öhüm.. mavi iyi gider ;)

Creedwar ama sigarasız uykunun tadı olmaz diiim :D hemen iliştiriyorum dudak kenarına :D küllere tikat blayı yakmayalım :D pembe seçiyorum sana ;)

Harunirgin Gözlük şart diyoruz, malum gece gündüz iş başında.. olmazsa olmaz :D senin rengin de mor olsun güle güle kullan ;)
İveeeet sanırım bu kaaa, bi baskının daha sonuna geldik, ben kaçar gudnayt herkese O)o

Yalnız olayın üstüne parça süper gitti B|

https://www.youtube.com/watch?v=5NV6Rdv1a3I

Hahahhahh delimmm :D :D :D :D
Bende sabah diyom bu kalp yüzüme nerden şoldu diye :D :D :D :D
Yıkamadan geldim düşün bebeğim :D :D :D :D :D
Rengime bayıldım :D

Sen ise mavisin. Deniz gibi. Gökyüzü gibi. Uçsuz bucaksız. Bakmaya doyamadığım, vazgeçilmezim... :*

Kelebeğimde kırmızı favori rengin hımmm interesting :D :D :D :D
Nambır van gibi şeetmişin :D :D :D

Yüzümde acayip bir gülümseme belirdi şapşallıkta denebilir :D En sevdiğim halim bu ama :D

İyi ki varsın bebekim :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Hahahhahh delimmm :D :D :D :D
Bende sabah diyom bu kalp yüzüme nerden şoldu diye :D :D :D :D
Yıkamadan geldim düşün bebeğim :D :D :D :D :D
Rengime bayıldım :D

Sen ise mavisin. Deniz gibi. Gökyüzü gibi. Uçsuz bucaksız. Bakmaya doyamadığım, vazgeçilmezim... :*

Kelebeğimde kırmızı favori rengin hımmm interesting :D :D :D :D
Nambır van gibi şeetmişin :D :D :D

Yüzümde acayip bir gülümseme belirdi şapşallıkta denebilir :D En sevdiğim halim bu ama :D

İyi ki varsın bebekim :)

Ahaha ben şeettim, ben beeen... :D Rengine bende bayıldım doğrusu ;) zira tahminimden çok daha iyi durdu bebek ;)

Hahha :D :D :D ağız kulak pozisyonunu aldı gözler yanaklarımın baskısıyla kısıldı minicik oldular :D dişler malum zaten 32 in 1 olayında :D o kaa şımardım yani anla :D Beni mutlu etmek bu kaa kolay işte bibiğim :D <3

Ow.. kelebeğe kırmızı fena yakışıyor ezelden beridir :D aileden gelen bişiy muhtemelen :D dedesi gillerden olabilir :D

Hahaha yüzünü yirim şapşallığını yirim tüm hallerini iştimaya çeker sora yağmalarım görürsün :D :D :D

Feci yorgunum yalnız gözler üj bej modunda şu yazıyı kazasız belasız okuyup cevap yazabildim ya kendimi tebrik edip ödüllendiriciiiim :D

Buzzz gibi Lipton isteyen? :)

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Ve tüm arılar horuldariken,
pireler saydıkları koyunların yünlerinde nefis rüyalara dalariken,
elinde rengarenk keçeli kalemleriyle bla, ben deniz büyük çizer tarafından yine basılır :D :D

Önce gözler kısılır, sora dudak kenarı yukarı kayar, ve bir kaç horuldak arı gazabımın tadına bakmak için seçilir :D :D :D

Gelelim keçeli kalemin faydalarına :D :D

_Anathema_ çok tatlı uyuyosun bibiğim, minik bi öpücük ve öptüğüm yere goççük bi galp cızıttırdım <3 :D rengin narçiçeği ;)

Nur Hoyy sana hiç kıyamam kuzum <3 ateş kızılı saçlarından öpüyorum bebeğim <3 birde sürmeli nefis gözlerinin yanı başına minik galp şeettim <3 sena kırmızı seçtim yafrum ;)

Martin Seni horuldak seniiiii :) sana bi kaytan bıyık çiziyorum :D şu sıra trend bu biliyosun :D hem malum yaz geldi imaj yenilemek şart B| öhüm.. mavi iyi gider ;)

Creedwar ama sigarasız uykunun tadı olmaz diiim :D hemen iliştiriyorum dudak kenarına :D küllere tikat blayı yakmayalım :D pembe seçiyorum sana ;)

Harunirgin Gözlük şart diyoruz, malum gece gündüz iş başında.. olmazsa olmaz :D senin rengin de mor olsun güle güle kullan ;)
İveeeet sanırım bu kaaa, bi baskının daha sonuna geldik, ben kaçar gudnayt herkese O)o

Yalnız olayın üstüne parça süper gitti B|

https://www.youtube.com/watch?v=5NV6Rdv1a3I

vaaayyy çakalll.. bizden habersiz neler karştırmış bak bakk :B|

ama yine de çok tenk yu bu düşünceli sanatsal çalışma için :D

yani "gözüne gözlük" mesajını almış bulunuyorum ;)

"mor"da da bir kinaye seziyorum ama neyse :p

hayırlısıyla kazasız belasız atlatmışık çok şükür :D

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Günaydııııııınnn arkadaşlar ben geldiiiiimm özlemişim hepinizi bea.. :)

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
:) Selamlar Dostlar Hayırlı Sabahlar
İnş. Bolll Yağmurlu Günler Diliyorum... Hayırlı Ramazanlar

mozturk1989

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar :)

hayırlı ramazanlar Havalar ne güzel serin geçiyor değil mi?

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
bütün arılara güzel bir hafta dileğiyle tekrar sizlere selam vermenin mutluluğu var üstümde :) ama buranın vıızz vızzzz laması lazım eskisi gibi şen şakrak olması lazım

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
bütün arılara güzel bir hafta dileğiyle tekrar sizlere selam vermenin mutluluğu var üstümde :) ama buranın vıızz vızzzz laması lazım eskisi gibi şen şakrak olması lazım

Heh Delücümü konuş yaaa bende öyle diyorum ölmüş bla bla..

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
harbiden delücüm yaa bla bla gelmeyeli vızzzz vızzzzz yerine v bile değil artık :( nerde o eski dostlar eski arılar
eski arılar ile yeni arıların kaynaşma zamanı haydii

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yalnız farklı dilde konuşmak yasak art ve layer ikilisi :)
kurallarda göremeyebilirsiniz, kendime verdiğim yetkiyle de şuan ilan ediyorum :D

Kırdın mı zincirleri art? Hayırdır kim çıkardı seni kuyudan ;) Nasılsın?

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Yalnız farklı dilde konuşmak yasak art ve layer ikilisi :)
kurallarda göremeyebilirsiniz, kendime verdiğim yetkiyle de şuan ilan ediyorum :D

Kırdın mı zincirleri art? Hayırdır kim çıkardı seni kuyudan ;) Nasılsın?

farklı dilde derken hemşo :) bizim diller hep bir diye biliyorum ama neyse ;)
valla zincir felan anlama kırar geçerim yaa kuyuda su bitti bi çıkayım dediydim ondan bea :D::D: sen nerelerdesin bakem sesin soluğun çıkmaz olmuş kim kesti bea :p:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bizim lugatta olmayan kelimeler kullanılıyor atarım sizi içeri kızdırma beni :D

çimlendin mi bari art gerçi bu kaaa zaman kök bile salmışsındır kesin :D
Yaşlandık bea art, kalmadı gençlik, içimiz geçti, işimiz bitti dememi bekliyosan lobiye alalım sizi :D

Ya saracak biri yok face herkes :D feyk yani ;) önüne gelen face istiyor böyle iyi sessisss sakinnn :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Bizim lugatta olmayan kelimeler kullanılıyor atarım sizi içeri kızdırma beni :D

çimlendin mi bari art gerçi bu kaaa zaman kök bile salmışsındır kesin :D
Yaşlandık bea art, kalmadı gençlik, içimiz geçti, işimiz bitti dememi bekliyosan lobiye alalım sizi :D

Ya saracak biri yok face herkes :D feyk yani ;) önüne gelen face istiyor böyle iyi sessisss sakinnn :D

sadece çim olsa iyi hemşo meyve bile verdik artıkın :)
haribden yaşlandınmı bea diyecem ama sen haa 7 ha 70 hep aynısın :D:
valla o face işine bende gıcık oluyorum şirket için açtım bitane rahatladım yoksa herkes face face istio bea aaa
bu arada sizin lugatta olmayan kelimeleri kullanmam mümkün değil çünkü hepsi sende vardır bea öğretmenim kim (dermişim :D:D )

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
sadece çim olsa iyi hemşo meyve bile verdik artıkın :)
haribden yaşlandınmı bea diyecem ama sen haa 7 ha 70 hep aynısın :D:
valla o face işine bende gıcık oluyorum şirket için açtım bitane rahatladım yoksa herkes face face istio bea aaa
bu arada sizin lugatta olmayan kelimeleri kullanmam mümkün değil çünkü hepsi sende vardır bea öğretmenim kim (dermişim :D:D )

Meyve verenlerin çok olsun cucuumm :D
7 den 70 e benimle kalın, genç kalın ;)
Ne çektik bea art, face face millet iyice facesiz oldu :D :D

Hhahaa kesin telif sıkıntısı yaşıyorsun şuan :D :D :D

Ee ne var ne yok memlektimde, uzay mekikleri hizmete girtdimi :D
özledim ya..

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Meyve verenlerin çok olsun cucuumm :D
7 den 70 e benimle kalın, genç kalın ;)
Ne çektik bea art, face face millet iyice facesiz oldu :D :D

Hhahaa kesin telif sıkıntısı yaşıyorsun şuan :D :D :D

Ee ne var ne yok memlektimde, uzay mekikleri hizmete girtdimi :D
özledim ya..

memeleketin aynı bea nasıl bıraktıysan öle işte yolları değişiyo :p:

bu arada hep senleyiz sen merak etme bea
ben hiç sıkıntı çekermiyim sence tesbih varken ;) bi sakaryalı olarak tesbihten başka bişey çekmeyiz :mad:
asıl sen neler yapıyorsun onları anlat bakalım kim yada kimler kesti senin sesini :D:D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
memeleketin aynı bea nasıl bıraktıysan öle işte yolları değişiyo :p:

bu arada hep senleyiz sen merak etme bea
ben hiç sıkıntı çekermiyim sence tesbih varken ;) bi sakaryalı olarak tesbihten başka bişey çekmeyiz :mad:
asıl sen neler yapıyorsun onları anlat bakalım kim yada kimler kesti senin sesini :D:D

Çalışıyor adamlar ;)
An itibariyle karizman iştimaya çekildi birazdan sürünecek haberin olsun :D
Tesbihe karşıyız arkadaşım, ha beyaz çorabında varsa ayrı :D

Valla nadasa bıraktım kendimi yatışlardayım.. Böyle bi keyifler bi gezmeler bi tozmalar nisbet gibi olmadı umarım :D :D

Sen hala ordamısın ya :D
Benim sesimi kesecek adam daha anasından doğmadı art boşuna bekleme kapılarda, kimmiş bu yahu diye B|