Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
espri yahu o :D ciddiye almayın beni bu konularda zira ben dalga geçiyorum hayatla :D

artdevil windows 7 :)
teşekkürler..

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
espri yahu o :D ciddiye almayın beni bu konularda zira ben dalga geçiyorum hayatla :D

artdevil windows 7 :)
teşekkürler..

reca ederim ne demek keşke sorunu kökten çözüp çalışır hala getirebilsem :S

ama bence sen onu birde xp kurulu bir makinede dene ondan sonra son kararı verelim ok :D belki elindeki üründe de proglem olabilir çünkü ;)

bu arada hala camdan sallanırken nasıl bıcaklar insan kendini şöyle bi gözümde canlandırıyorumda çok acayip ve gülme krizim geldi :D:D:D:rofl::rofl:

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
ahahaha :DDD canım mantı cekti

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Birileri fazlaca acıkmış belli:)

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
evet ama artık aç değilim :D yedim mantımı heheh
şimdi de çayımı içiyorum beklerim çaya çorbaya :D:D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
hmm o zaman çayın yanında kek börek verelim oda olmadı çikolata var bea :D:D
hizmette sınır yok :D:D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
yaa yok yapmaıyo yalan onlar bak ben kaç senedir dur duraksız yiyorum hala tığ gibiyim :D
boşver ye gitsin bidahamı gelecez dünyaya yaa :D:D gel gel çaya çikoltaya kek'e böreğe gel... gel gel gel:D:D

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
yaa yok yapmaıyo yalan onlar bak ben kaç senedir dur duraksız yiyorum hala tığ gibiyim :D
boşver ye gitsin bidahamı gelecez dünyaya yaa :D:D gel gel çaya çikoltaya kek'e böreğe gel... gel gel gel:D:D

Kısır ve patatesli börek yedim midemde boş yer yok yahu zorla mı :D başka sefere artık:D:rofl::rofl:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba:)

1 lt suyu devirdim çoktan karnım davul gıbı oldu :rofl::rofl:

artık bu gece nasıl uyursun bilmiyorum :D:D

artdevil :(
windows xpde de olmuyor

alla alla :S yaa tam olarak ne hatası veriyor mesela hiçmi çalışmıyor yani pc hiçmi görmüyor
acaba aldığın üründe proglem olma ihtimali ne kadar. aldığın yer ne kadar güvenilir yada kargo ile geldiyse darbe almış olabilirmi yada pilli ise o bölgede proglem olabilirmi. :S:S çok ihtiyaml var ahh o benim elimde olacaktı şimdi çalışmama gibi bi ihtimali söz konusu değildi ama uzaktan fazla müdahale edemiyorum işte :S:S
yada şöyle bi soru sorayım usb ilemi bağlanıyor eğer evet ise aygıt yöneticisinden bi bak bakalım orada sarı bir soru işareti varmı eğer varsa direk oradan tanıt .... başka birşey aklıma gelirse dönecem hemen sana