Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
ne demek rica ederim:)
dondurma süpermiş bir de canım denilmezse tam süper olucak:ptşk ler..

Tylcn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ademyalcin.net
slm lar tekrardan herkese:)

geçen namastee dondurma getirmişti gelirken,ben getiriyim dedim şimdi de:D
afiet olsun herkese:)

ice-cream-cones.jpg

teşekkür ederiz, saol bizde bi gün seni görürüz :D terletiyor hava hele bu aralar...:sweating:

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
html 6 standartlarına fiziksel özellik eklenmesini istiyorum ben :p ben burdan komutu yazınca karşı taraftın pc de titreme olsun :p tabii PS konsolu gibi titreşimli piller olmalı laptoplarda :p en azından klavye & farelerde :D

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
html 6 standartlarına fiziksel özellik eklenmesini istiyorum ben :p ben burdan komutu yazınca karşı taraftın pc de titreme olsun :p tabii PS konsolu gibi titreşimli piller olmalı laptoplarda :p en azından klavye & farelerde :D

what?pardon?bu olmadı ama başka nasıl yardımcı olabiliriz ?:D:D:D

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
neyi olmamış ki :p sen beğenemedin ama bence fikir güsel :D aklımda tasarımını bile çizdim :p

ehu :D

evt beğenemedim..düşünsene ansızın laptobun titrese önemli bişi çalışırken,ya da bişiye konsantre olmaya çalışırken..evt evt beğenemedim gerçekten:D

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
evt beğenemedim..düşünsene ansızın laptobun titrese önemli bişi çalışırken,ya da bişiye konsantre olmaya çalışırken..evt evt beğenemedim gerçekten:D

bırak yhaa.. bence süper.. hem o ssana kalmış bişe, önemli bişe çalışırken başkalarıyla sohbet etme :p senin elinde bu nasılsa :D

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
bırak yhaa.. bence süper.. hem o ssana kalmış bişe, önemli bişe çalışırken başkalarıyla sohbet etme :p senin elinde bu nasılsa :D

tmm sen gerçekleştir düşünceni.bilgisayarını titretsinler de aklın başına gelsin:D

dondurma için tşk ederiz bu arada:)az ama idare eder:D