Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yaka Kartı

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yaka kartı yapmak istiyorum.Kartvizit gib istandart ölçü yada olması gereknler konusunda bilgi rica ediyorum.

Benzer konular

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hem forumda konu olsun dedim hemde bilgi..
Sağolasın ama burası paylaşım forumu:)
Alınca ölçüsünü yayınlarım..

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
benim ezberimde yok olsa emin ol söylerdim vallahi sakladığım bişe yok ne biliyorsam yazıyorum burada. kart ebatı olması gerek ama farklılıkta olabilir.
sen en iyisi alınca ölçüp yazarsın burda genelde standarttır ama olmayabilirde.

freediz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım geçende ben çalıştığım firmaya bir kaç tasarım yaptım ölçüler standart genelde 54x86 yakın zamanda yaptığım çalışmalrı da yüklerim sayfaya
fikir edinebilirsin

grkm

🌱Yeni Üye🌱
yaka kartı yapmak ıstıyosunda nasıl bı yaka kartı yapmak ıstıyosun once onu bı dusun bence ****l oval mıknatıslı iğneli ipli nakış ipli nasıl bısey dusundugunu yazarsan ebatlar hakkında dahada yardımcı olabılırım ;)

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
@freediz sağolasın..

Yaka kartı kendi elemanlarım için istiyorum.Boyundan asmalı..ipli yani..

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
55x85 kartiviz gibi bisey ancak kimisi delilli oluyo o yuzden arkadasin soyledigi gibi once al sonra olc en iyisi

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tamam..standartı kendime göre belirleyim..
80x110 :)

Neyse şaka bir yana..Genede sağolun arkadaşlar

bozdemir_mehmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yaka kartı ölçüsü

Yaka kartı standart ölçüsü 56x64 mm dir 4 kenarda da boş bırakılması gereken tavsiye ettiğim alan 1mm kolay gelsin

aircon4x4

🌱Yeni Üye🌱
Yaka kartı standart ölçüsü 56x64 mm dir 4 kenarda da boş bırakılması gereken tavsiye ettiğim alan 1mm kolay gelsin

Kartvizit standart boyutu 50x80 iken yaka kartı nasıl 56x64 oluyor? Aksine yaka kartı ebatları daha büyüktür kartvizitten.
Yaka kartı, yani isimlik ortalama standart ebatlar 55x85 mm'dir arkadaşlar...

ooee1

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,
yaka kartı genel olarak ikiye ayrılır. Metal yaka kartıları ve plastik boyundan iple asılan yaka kartları. Metallerde ölçüler 7x3.5 cm standarttır. arkaları iğneli veya mıknatıslı olarak imal edilebilir. fiyatları 10 tl civarıdır.
m1-metal-yaka-karti.jpg

şekiller :
oval, kare, dikdörtgen, kubbeli, pencereli, kağıtla isimleri değişen modeller. tek kullanımlık modeller olarak kullanımıza göre farklılık gösterir. Orse reklam yaka kartı olarak aratırsanız yüzlerce model isimlik var.

tabiki toplu alımlarda çok uygun fiyatlar alabilirsiniz.

plastikler ise 80x50 mm dir. pvc kart olarak da geçer. kartı ayrı bastırıp, kart kabını ve ipini ekstradan almanız gerekir. bunlarda iplere baskıda yaptırmanız mümkündür.

ooee1

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,
yaka kartı genel olarak ikiye ayrılır. Metal yaka kartıları ve plastik boyundan iple asılan yaka kartları. Metallerde ölçüler 7x3.5 cm standarttır. arkaları iğneli veya mıknatıslı olarak imal edilebilir. fiyatları 10 tl civarıdır.
m1-metal-yaka-karti.jpg

şekiller :
oval, kare, dikdörtgen, kubbeli, pencereli, kağıtla isimleri değişen modeller. tek kullanımlık modeller olarak kullanımıza göre farklılık gösterir. Orse reklam yaka kartı olarak aratırsanız yüzlerce model isimlik var.

tabiki toplu alımlarda çok uygun fiyatlar alabilirsiniz.

plastikler ise 80x50 mm dir. pvc kart olarak da geçer. kartı ayrı bastırıp, kart kabını ve ipini ekstradan almanız gerekir. bunlarda iplere baskıda yaptırmanız mümkündür.

www.yakakarti.net adresinden inceleyebilirsiniz