Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

baskı fiyatları ve öneri ofset_?

viksat

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben iskenderundayım elimde bir baskı işi var takvim işi takvimin tasarımı bitti nerede bastırta bilirim bi türlü bi yerlen bağlantı kuramadım bide takvim baskı fiyatlarında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi

Benzer konular

viksat

🌱Yeni Üye🌱
iskenderunda profesyonel anlamda yok şu profesyonel matbaalarda fiyat dahamı uygun olur sizce bide karton gibi oluyor ya sadece karton üstünde demir kusura bakmayın baya acemiyim daha yolun başındayım baskı işleri adına adet konusuna gelince müşteriye söyliyecem şu adet olursa şukadar şu adet olursa şukadar diye ben basım yeri uygun olarak istanbul görüyorum sizin tavsiye yeriniz neresi olur

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
istanbul 2matbaacılar sitesi 1100tane matbaa var fazla uğraşmassın hepsi yanyana :D

lutfi_84

🏅Acemi Tasarımcı🏅
takvim

arkadaşlar ben iskenderundayım elimde bir baskı işi var takvim işi takvimin tasarımı bitti nerede bastırta bilirim bi türlü bi yerlen bağlantı kuramadım bide takvim baskı fiyatlarında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi

mrb ben konyada matbaacıyım minimum ve maximum adetlerini aşağı yukarı söylersen bi fiyat çıkarırız yalnız özelliklerini yani kartona veya kuşeyemi basılacak onları belirtirsen daha net bi fiyat verebilirim özele belirt.

By_Desıng_Omer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
takvim işi bvenden sorulur :) istersen özelden görüşebiliriz

askar06

🌱Yeni Üye🌱
12 sayfa + kapak iç sayfalar 90 gr 1 hamur kapak 200 gr kuşe tamamı 4 renk baskılı + tel dikişli BASKI FİYATI ALDIM
1000 ADET DERGİ BASKI FİYATI xxxxx UYGUNMUDUR

Moderatör tarafında düzenlendi:

mersiniz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Özel baskı takvimi Kroma kartona renkli baskı takoz takvimler sadece xxxxx ytl özelden yazınız