Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
herkese tekrardan merhabalar nasılsınız.. çalışkan arılar :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Eski diye birşey yoktur geçmiş vardır, ve insan geçmişini unutursa geleceğini göremez derler.

Buraya girince bi hüzün kaplıyor içimi nerede o geçmiş günler ve asla eskimeyecek dostlar.

Şimdi beni bilenler bunlar ma®tin'in sözleri olamaz der, sanırım artık yaşlanıyorum dostlar, bende ara sıra hüzünlü birşeyler yazabiliyorum demek ki. :)

Beni tanıyan tanımayan buralardan yolu geçmiş geçecek olan herkese selam olsun.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Eski diye birşey yoktur geçmiş vardır, ve insan geçmişini unutursa geleceğini göremez derler.

Buraya girince bi hüzün kaplıyor içimi nerede o geçmiş günler ve asla eskimeyecek dostlar.

Şimdi beni bilenler bunlar ma®tin'in sözleri olamaz der, sanırım artık yaşlanıyorum dostlar, bende ara sıra hüzünlü birşeyler yazabiliyorum demek ki. :)

martin dostum hayırdır... özlettin kendini çok görüşemeyeli uzun zaman oldu yaa :(
nasılsın neler yapıyorsun..._?

bu arada tüm arılara iyi çalışmalar iyi blablaaa lar :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
martin dostum hayırdır... özlettin kendini çok görüşemeyeli uzun zaman oldu yaa :(
nasılsın neler yapıyorsun..._?

bu arada tüm arılara iyi çalışmalar iyi blablaaa lar :)

Ne yapayım dostum bildiğin gibiyim (bu arada beni nasıl bilirsin?) seni gördüğüme sevindim umarım sende iyisindir. :)

Bi ara eski günleri yad edelim dostum özledim o deli dolu günleri.

Kal sağlıcakla.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

Gel gel bigudilerimi sarıyordum duymamışım sesini ;)

Seni tanımayan mı var şekerim :D
Geçen cadde üstündeki dilenci sordu seni "nerde o cömer abi?" dedi.
Selamlarımı ilet eli boş gelmesin dedi :D :D

bişiy getirdin mi bana :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gel gel bigudilerimi sarıyordum duymamışım sesini ;)

Seni tanımayan mı var şekerim :D
Geçen cadde üstündeki dilenci sordu seni "nerde o cömer abi?" dedi.
Selamlarımı ilet eli boş gelmesin dedi :D :D

bişiy getirdin mi bana :D

hahahaa hala o eski kulakları mı kullanıyorsun :D

deseydin sana verdiklerini tekrar toplamaya çalışıyor diye :D hatta az yana kay gelecekmiş de :D :D

getirdim tabi getirmem mi arabada kaldı az sonra getireyim :D

senin için tası tarağı topladı yeni dünyadan ümidi kesmiş ilk insanın peşine düştü dediler :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
hahahaa hala o eski kulakları mı kullanıyorsun :D

deseydin sana verdiklerini tekrar toplamaya çalışıyor diye :D hatta az yana kay gelecekmiş de :D :D

getirdim tabi getirmem mi arabada kaldı az sonra getireyim :D

senin için tası tarağı topladı yeni dünyadan ümidi kesmiş ilk insanın peşine düştü dediler :D

Hayır şekerim teee avrupatan son modelini getirttim :D the original hemde :D hıh :D

ahahhaa :D az ye de kıçına bi hizmetçi tut beyefendi alla alla :D bulamam adamı zaten geziniyordur garibim :D

Şuan gözlerimi kıstım ellerim belimde gözüm üstünde "umarım erimez mehmet fena yaparım" :D yapıcamı biliyosun sağlam istiyorum her bir parçasını :D

ahahahahaa :D offff koptum resmen manyak seni :D adamın biri gitmiş eski çağlara onu günümüze götürmeye gitmişimdir en kötü hayrına yannnii :D dedikodu bunlar dedikodu inanmayın şekerim :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayır şekerim teee avrupatan son modelini getirttim :D the original hemde :D hıh :D

ahahhaa :D az ye de kıçına bi hizmetçi tut beyefendi alla alla :D bulamam adamı zaten geziniyordur garibim :D

Şuan gözlerimi kıstım ellerim belimde gözüm üstünde "umarım erimez mehmet fena yaparım" :D yapıcamı biliyosun sağlam istiyorum her bir parçasını :D

ahahahahaa :D offff koptum resmen manyak seni :D adamın biri gitmiş eski çağlara onu günümüze götürmeye gitmişimdir en kötü hayrına yannnii :D dedikodu bunlar dedikodu inanmayın şekerim :D

çin malıdır o yemişler seni bak bakalım bi arka kısmına aşınma var mı :D :D :D

en azından mendil açınca dostlarına tavsiye edersin duasıda bedduasıda tutar diye :D :D :D

hahhahahaaa benim yanımda erimemesi mümkün mü :D ama neyse ki güneş gözlüklerini takmıştım hatta kaynak camı yaptırdım özel :D :D

heee anladım buradakiler yapay tohum ikinci hasada kadar yaşamıyorlar :D o kesin yerli tohum :D bak kesin şeededir o amerikayı keşfe gitmiştir :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
çin malıdır o yemişler seni bak bakalım bi arka kısmına aşınma var mı :D :D :D

en azından mendil açınca dostlarına tavsiye edersin duasıda bedduasıda tutar diye :D :D :D

hahhahahaaa benim yanımda erimemesi mümkün mü :D ama neyse ki güneş gözlüklerini takmıştım hatta kaynak camı yaptırdım özel :D :D

heee anladım buradakiler yapay tohum ikinci hasada kadar yaşamıyorlar :D o kesin yerli tohum :D bak kesin şeededir o amerikayı keşfe gitmiştir :D

Sanki sağa çekiyor gibi :D ayar lazım sanırım :D

ahahaha :D aşkolsun lafı mı olur :D tutar kollarından ellerimle götürürüm :D
Bak ne dicim :D istersen yanına oturayım kendini yalnız hissetme :D :D

ahaha :D ama ne gerek vardı bu kadar zahmete :D biz sessizce yer çöpünü de oraya bırakırdık anımsaman babında :D unutma diyi :D

Aşılama yapıcaz evet :D te alla ya :D töbe töbe :D yok kendini kaybetmiş bulup getiricektim okadar :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sanki sağa çekiyor gibi :D ayar lazım sanırım :D

ahahaha :D aşkolsun lafı mı olur :D tutar kollarından ellerimle götürürüm :D
Bak ne dicim :D istersen yanına oturayım kendini yalnız hissetme :D :D

ahaha :D ama ne gerek vardı bu kadar zahmete :D biz sessizce yer çöpünü de oraya bırakırdık anımsaman babında :D unutma diyi :D

Aşılama yapıcaz evet :D te alla ya :D töbe töbe :D yok kendini kaybetmiş bulup getiricektim okadar :D

o zaman bağlantı hatası var bana bak ayakları kulağa kulakları ayağa monte etmesinler :D sanki sağ çekiyor derken kalk gidelim demek istemiş :D

teşekkür ederim ama unutma kol yok kol yok :D yoksa para atan olmaz :D :D iyi olur hatta bakma parası da alırız malum :D

zahmet ne demek ayıpsın :D çöp olmaz tavan arasına bırakırız ileride aaa bak burada ne varmış deyip kurcalamak için :D

aşılama mı, kesin tutmaz o aşı ben sana diim :D insanlık kaybolmuş desene :D

Not: bu arada sen yazana kadar börek açtım şu an fırında, sanırım bi sonraki yazıya kadar çamaşırları da yıkar ütülerim :D :D :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
o zaman bağlantı hatası var bana bak ayakları kulağa kulakları ayağa monte etmesinler :D sanki sağ çekiyor derken kalk gidelim demek istemiş :D

teşekkür ederim ama unutma kol yok kol yok :D yoksa para atan olmaz :D :D iyi olur hatta bakma parası da alırız malum :D

zahmet ne demek ayıpsın :D çöp olmaz tavan arasına bırakırız ileride aaa bak burada ne varmış deyip kurcalamak için :D

aşılama mı, kesin tutmaz o aşı ben sana diim :D insanlık kaybolmuş desene :D

Not: bu arada sen yazana kadar börek açtım şu an fırında, sanırım bi sonraki yazıya kadar çamaşırları da yıkar ütülerim :D :D :D

Hahaha akıllı adamsın vesselam :D bilemiyorum herşey demiş olabilir. Masaya yatırmam lazım anlamak için :D

Bakma parası mı? Hımmm! bunu sağlığının akibeti için anlamamış gibi yapıyorum mr. marrtin :D

Ahahha :D ya bişiy dicem benim var öyle paketlerim çok severim arada açıp kurcalamayı. ÇÖp değil tabiki maziden asintiler :D

Tuttarana kadar uğraşırım ben :D bi uçan bi kaçan biliyorun..
İnsanlığı bırakırsan bibaşına sahiplenmezsen kaybolur da yok olur da! Heyyt lafa bak ;) :D

Tipinnotununnotu: Ya allah allah kendine bak sen, ben amuda kalkıp yanyana on sakız şişiriyorum burda :p :p :p

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
hoyg ne oluyo burada ne dönüyo anladım ben bla bla şenlendimi yoksa :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Nerdeyse şenleniyordu evet :)

Kapının arkasındaki sen miydin? Ben de diyorum bu ayaklar kimin :)

Nasılsın?

neden neredeyse kiii :(
he yaa o kadarda sessiz durdum yinede duydun ne kulak var sende öle :)

ben iyi seni sormalı
bak ben geldim martin sustu yaa

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
neden neredeyse kiii :(
he yaa o kadarda sessiz durdum yinede duydun ne kulak var sende öle :)

ben iyi seni sormalı
bak ben geldim martin sustu yaa

Yahu seninle alakalı değil ;) tam en üste çileği koyuyordum ki elimden düştü. E düşüp pislendi tabi, martin de beni bir kaşık suda boşmamak için masayı dağıttı gitti :)

Duyarım ben alıcılarım genelde açıktır art, saklandığın yere dikkat et :D
Ben de iyiyim teşekkür ederim.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Yahu seninle alakalı değil ;) tam en üste çileği koyuyordum ki elimden düştü. E düşüp pislendi tabi, martin de beni bir kaşık suda boşmamak için masayı dağıttı gitti :)

Duyarım ben alıcılarım genelde açıktır art, saklandığın yere dikkat et :D
Ben de iyiyim teşekkür ederim.

yahu çilek düşermi hiç hadi düştü bi çilek için masami dağıtılır... ben o masadakileri yerdim daha çilek martinin olsun yemekler benim :D dur yaa konu nereye gitti karanlıkta klavyeyide göremiom zaten körler sağırlar birbirini ağırlar :D:D
neyse yaa ben bi dahakine dikkat edeyim karda yürür izini belli etmez bi sakaryalı bilirsin ;)
ama karşımdakide bi sakaryalı dimi o tehlikeli işte :D:D:D