Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Hayırdır? Birilerinin yüzdeleri uçmuş ne güzel :)

İş yanlış basıldı demiştim ya:D Şuanlık bir düzeltme göndermeyeceklerini birdahaki çalışmada düzenlemenin olacağını söylediler:D Sevinçten yüzdelerim tavan yaptı:rofl::rofl::rofl::D:D

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
İş yanlış basıldı demiştim ya:D Şuanlık bir düzeltme göndermeyeceklerini birdahaki çalışmada düzenlemenin olacağını söylediler:D Sevinçten yüzdelerim tavan yaptı:rofl::rofl::rofl::D:D

:rofl: e iyi güzelmiş sevindim senin adına :) hadi %100 hayırlı olsun :D:D

lucasgursaka

🏆Pro Tasarımcı🏆

ben sana ne dedim :D : D :D 1 saat önce :D onu onlar alacak başka çıkar yolları yok diye :D

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Hayırdır defineyi buldun mu yoksa? :rofl::rofl::rofl::rofl:

Remzi kıbrısşehitleri cad karagöz var bi de oranın baklavasını dene.

Defineyi bulan varsa söylesin:rofl::rofl:

:rofl: e iyi güzelmiş sevindim senin adına :) hadi %100 hayırlı olsun :D:D

Ne 100ü binlere çıktı yav:rofl::rofl:

ben sana ne dedim :D : D :D 1 saat önce :D onu onlar alacak başka çıkar yolları yok diye :D

Evet dediğin çıktı:rofl::rofl:

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
ooo maşallah, aman nazar değmesin demoN'a tü tü tü tüüü :rofl::rofl::rofl: darısı benim de başıma :D:rofl:

Ya ben değil, lucasgursaka sorup duruyor, bende rapor veriyorum :D:D

Amin:D:D Arı üyelik içinde başvurdum içim kıpır kıpır :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ooo maşallah, aman nazar değmesin demoN'a tü tü tü tüüü :rofl::rofl::rofl: darısı benim de başıma :D:rofl:

Ya ben değil, lucasgursaka sorup duruyor, bende rapor veriyorum :D:D

3 sayfa geriye gittim böyle bi soru yok affan, sabah sordu remzi, sen şu stand by düğmene bi bak bakalım yine tutukluk yaptı galiba. :rofl::rofl::rofl::rofl:

İnşallah arı olunca sende bazı arkadaşlar gibi bize gökyüzünden bakmazsın demon, bla bla ya da uğramazsın artık.

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Amin:D:D Arı üyelik içinde başvurdum içim kıpır kıpır :D:D

vay vay vaay, börtü böceğe de bak seen :rofl::rofl::rofl: martine katılıyorum, unutmazsın umarım bizi? :worried:

3 sayfa geriye gittim böyle bi soru yok affan, sabah sordu remzi, sen şu stand by düğmene bi bak bakalım yine tutukluk yaptı galiba. :rofl::rofl::rofl::rofl:

İnşallah arı olunca sende bazı arkadaşlar gibi bize gökyüzünden bakmazsın demon, bla bla ya da uğramazsın artık.

:D:D:D yaa sorma galiba öyle oldu biraz :D:D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir de merak ediyorum nedir bu arı olcam, arı olcam inadı, ne oluyor kanat mı takıyorlar? :)

Kesin unutur Affan bak bu mesajımı unutma kaydet.

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑

Benim yerim bla bla:wink::wink:

vay vay vaay, börtü böceğe de bak seen :rofl::rofl::rofl: martine katılıyorum, unutmazsın umarım bizi? :worried:

:D:D:D yaa sorma galiba öyle oldu biraz :D:D:D

Bir de merak ediyorum nedir bu arı olcam, arı olcam inadı, ne oluyor kanat mı takıyorlar? :)

Kesin unutur Affan bak bu mesajımı unutma kaydet.

Benim yerim burası dedim:cool2: