Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
allah senin sonunda benim gibi olmaya başladı :D:D hadi bakalım hayırlısı :D:D
hem o öyle değil bak şöyle
kötüyüm ben kötüyüm kötyüm kötüyüm hasta eder kustururum ishal ederim :p:p
ooowwwww senin kadar ciddi rahatsızlıklara sebebiyet vermiyorum artdevil :D:D:D

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Günaydınlar... :) Herkese hayırlı işler, hayırlı günler. Ankara'nın güzel havasından merhabalar... :)

Annem küçük bir operasyon geçirdi zor günleri atlattı şimdi iyi. :)
İyi günler hepinize...

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Günaydınlar... :) Herkese hayırlı işler, hayırlı günler. Ankara'nın güzel havasından merhabalar... :)

İyi günler hepinize...

Günaydın Sevgi hanım
Geçmiş olsun :)
Daha iyi olur inşAllah :)

Günaydın herkeseee ! :)
bol kazançlı günler...
best-nude-body-art.jpg

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑

İyi günler hepinize...
Geçmiş olsun Sevgi Hanım.:) Dualarım sizinle.:) :kiss:
Günaydın Sevgi hanım

bol kazançlı günler...
Günaydın İzmir.:)
Günaydın:smile:

Günaydın Konya.:)

Karanlık bir İstanbul sabahından herkese günaydın.:)

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

İyi günler hepinize...

günaydınlar sevgi hanım
sevgi hanım büyük geçmiş olsın :) allah acil şifalar versin :)

Günaydın Sevgi hanım

bol kazançlı günler...
best-nude-body-art.jpg

günaydınlar izmir nasılsın :) sanada bol kazançlı günler

Günaydın:smile:

günaydınlar konya :) bugün nasılsın :p

Geçmiş olsun Sevgi Hanım.:) Dualarım sizinle.:) :kiss:

Günaydın İzmir.:)

Günaydın Konya.:)

Karanlık bir İstanbul sabahından herkese günaydın.:)

günaydınlar istanbul hava karanlık olsa bile senin günün aydınlık olsun :)

herkeslere günaydınlar tekrardan arkadaşlar
karanlık bir sakarya havansından sesleniyorum sizlere :) :) :emo1:

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben çok iyiyim sizler nasılsınız bakalım:D artdevil sen napıosun nasılsın :D:D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Hoşgeldin artdevil. Karanlığı görmen için gözünü kapatman yeterli, ışığı görmen içinse sadece bakman... Anlatabildim umarım. :)

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu arada sevgi hanım tanışmıyoruz ama çok geçmiş olsun Allah hayırlı acil şifalar versin inş. annenize

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
ben çok iyiyim sizler nasılsınız bakalım:D artdevil sen napıosun nasılsın :D:D

teşekkürler LaYeR bende iyiyim yaa haba biraz karanlık kapalı ama benim neşem yerinde allaha şükür :):) valla geldim işe aldım çayımı simitimi kahvaltı yapıyorum :) sen neler yapıyorsun

Hoşgeldin artdevil. Karanlığı görmen için gözünü kapatman yeterli, ışığı görmen içinse sadece bakman... Anlatabildim umarım. :)

sanırım anladım özgül :) herşey bakamsını bilince :)
sen nasılsın bu arada neler yapıyorsun

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Müşteriler artık kendini aştı. Eskiden şu kadar saatte hazır olsun derlerdi. Artık işi dakikaya vurdular. Dün biri "10 dakikada bana mail atarsın artık" dedi. Hala onun şokundayım. İnsanın saniyelerini de zehir etmeye niyetlenmişler.:)

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende kahvemi içtim gözüm açıldı boooolll kahve ve şekersizzz ımmmhhh :) içimden mutluluk fışkırıyor yine :D

Müşteriler artık kendini aştı. Eskiden şu kadar saatte hazır olsun derlerdi. Artık işi dakikaya vurdular. Dün biri "10 dakikada bana mail atarsın artık" dedi. Hala onun şokundayım. İnsanın saniyelerini de zehir etmeye niyetlenmişler.:)
grafikerlik her gçen gün gelişiyor özgüll ama müşterilerde kendilrini geliştiriyorlar
geçen gün fotoğraf çekimine gittik makina çekimleri yapılacak o kadar kirli ki makilanaları temizlemeye üşenmişler adam bana diyor ki siz nasılsa temzilersiniz değilmi böyle kalmaz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

hay maşallah ne güzel işmiş bu yaa valla benim bile başıma geldi. hatta geçen gün yani pazartesi saat 2 olmuş saat 4'e tasarımı yapılacak sonra baskı yapılacak sonra üstüne lak çekilecek şekilde istenildi :D:D mattaba ile bi görüştüm adam güldü :D:D ama yenide yetiştirilmesi gerekiyordu ve yetiştirildi :p

bende kahvemi içtim gözüm açıldı boooolll kahve ve şekersizzz ımmmhhh :) içimden mutluluk fışkırıyor yine :D

oh oh en sevdiğim şey bol kahve az şeker :D:D du bende bi söliyim bizim ablayada getirsin bari :p :p canım çekti şimdi

grafikerlik her gçen gün gelişiyor özgüll ama müşterilerde kendilrini geliştiriyorlar
geçen gün fotoğraf çekimine gittik makina çekimleri yapılacak o kadar kirli ki makilanaları temizlemeye üşenmişler adam bana diyor ki siz nasılsa temzilersiniz değilmi böyle kalmaz :)

valla senin durumda süpermiş :p bazen düşünüyorum bu müşterilere çok şeymi öğretiyoruz diye :D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu da güzelmiş.:) Yüzsüzlüğün geldiği noktaya bak ya.:)
hay maşallah ne güzel işmiş bu yaa valla benim bile başıma geldi. hatta geçen gün yani pazartesi saat 2 olmuş saat 4'e tasarımı yapılacak sonra baskı yapılacak sonra üstüne lak çekilecek şekilde istenildi :D:D mattaba ile bi görüştüm adam güldü :D:D ama yenide yetiştirilmesi gerekiyordu ve yetiştirildi :p

Başa gelen çekiliyor işte.:)