Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gazi Ü.Mezunu Grafikerim İş Arıyorum (Antalya)

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
İlginize çok teşekkür ederim yapmış oldugumuz çalışma örneklerini en kısa zaman web ortamına aktaracagız.

Tekrar teşekkürler..

medyaisil

🌱Yeni Üye🌱
slm manavgatta matbaa işletmekteyim işitme engelli olduğunuz yazmışsınız. nasıl iletişim kuruyorsunuz biraz bilgi verebilirmisiniz lütfen birde antalya dışında çalışmayı düşünürmüsünüz.

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
slm manavgatta matbaa işletmekteyim işitme engelli olduğunuz yazmışsınız. nasıl iletişim kuruyorsunuz biraz bilgi verebilirmisiniz lütfen birde antalya dışında çalışmayı düşünürmüsünüz.

Merhaba;

İlginize teşekkür ederim işitme engelli oldugum için dudak okuma yöntemiyle iletişim kurabiliyorum evli bir bayan oldugum için maalesef antalya dışında çalışamam.

Tekrar teşekkürler.

nobodym

🌱Yeni Üye🌱
Şirketimize grafiker arıyoruz. İletişimle ilgili bir sorun olmadığına göre sizinle görüsebiliriz. deneyimleriniz ve yapmış olduğunuz iş örnekleri konusunda nasil bilgi alabiliriz.

nobody0607

🌱Yeni Üye🌱
Tam zamanlı değil ama yürüttüğüm bazı projelerle ilgili iş bazında çalışmak isterim. İlgilenirseniz lütfen cevap veriniz.

HARE REKLAM

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba..Hala iş arıyorsanız yeni iş yerimizde sizin ile çalışmak bize onur verir..
0 532 454 77 95 Hakan çelebi HARE REKLAM ANTALYA

metin maden

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba bana ulasırmısın
metin maden 0532 284 32 00 reklam işi için