Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fotoğrafın tüm haklarını satın alabiliceğim web sitesi..

carpediemre

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar,
Reklamını (ilanını) yapacağımız firmamızın, tüm haklarının bizim olacağı fotoğraflara ihtiyacımız var. Sadece bizim kullanabilceğimiz.. Böyle bir site varmıdır.. Yardımlarınızı rica ediyorum..
Şimdiden teşekkürler..

FiRARDA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ss.ss
logolarda isimlerde ve yazı karekterlerinde var diye biliyroum ben birde kendi çekimleriniz olan fotoğraflarda başkalarının çektiği fotorafın bütün haklarını satın almazsınız heralde

carpediemre

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle ilgilendiğiniz için teşkkürler.. Ajanslardan gelen fotoğraflarda.. Fotoğrafların 1 seferlik yayınlanmak koşulu ile kullanım haklarını bize veriyorlar (daha fazla kullanmda fiyat uçuyor..) çok yüksek fiyatlara.. Biz o resmi devamlı kullanıp tek bir fiyat vermek istiyoruz.. İnterneteki resm siteleriin çoğunda stockexpert.com vs.. herkesin download edebileceği resmler yer alıyor.. Bizim ise problemimiz netteki fotoğrafı satın alıp bir daha o sitede gözükmemeisi tüm haklarının bize geçmesi resmin kimsede bulunmayıp kullanımının bizde olması.. Bu şekilde site varmıdır acaba fotoğrafçıya aitte olabilir..

carpediemre

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar royalty-free olmayn fotoğraflar hakkında bilgisi olan yok mu?

buzveatesh

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, Royalty Free olmayan fotograf deyince benim aklima Rights Managed lisans geliyor. Turkiye'de Rights Managed lisans ile fotograf satan bir firma var, burada reklama girmesin bana ozel mesaj veya e-mail ile ulasirsaniz size gerekli bilgiyi veririm. Yabanci site olarak da ilk aklima gelenler: gettyimages.com, fotosearch.com, corbis.com Bu sitelerde hem royalty free hem de rights managed fotograflar bulundugundan arama yaparken ilgili lisans secenegini isaretlemelisiniz.

romanart

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ser imaj diye bir firma var ama birebir görüşürseniz daha faydalı olur sanırım.

b_d

🌱Yeni Üye🌱
Ne tarz fotoğraflara ihtiyaç duyuyorsunuz ?

mustafanazif

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mustafanazif.com
internette satış yapan yerlerin çoğunda kullanım hakkı geneldir. örneğin 10 euro veya dolar verip bir fotoğrafı kullanmak isteyebillirsiniz ama aynı fotoğrafı 50 kişi de kullanabilir. geneli böyle işliyor. iş te'lif haklarına gelince iş farklılaşıyor. ben örneğin bir seferlik kullanım için 50-400 arası ücret alıyorum. ama tamamen te'lif ile satın almak isterlerse fiyat değişiyor. bu yaptığım tasarımlarda ve hat çalışmalarında da geçerli. ser image var sanırım yeri balbumcu atv binasının yanında, orayla direk görüşebilirsiniz. anladığım kadarıyla profesyonel çalışıyorlar ve gettyimage'ın da türkiye distribütörü.

elifaslan

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fotopya.com.tr
İhtiyaç duyduğunuz fotoğrafları bu şartlar altında arayıp bulmaktansa firmanıza özel, istediğiniz yada hayal ettiğiniz fotoğrafları çektirmeniz hem daha ekonomik hemde daha sağlıklı olacaktır.
Sizden başka kimsede de kullanılmamış olur.
Tabi sektörde önemli.

Jpeg

🌱Yeni Üye🌱
Macro stock photograpy diye bir sistem var,internetten aratabilirsiniz,fotoğrafları tüm haklarıyla satın alabiliyorsunuz.