Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Logo Çalışmam Eleştiriye İhtiyacım var

nazlimehmet

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba abiler kardeşler aranıza yeni katıldım. Az da olsa gezinme vaktim oldu ve gerçekten çok büyük bir forum. daha önceden arayüz çalışmalarım vs olmuştu fakat logo vs çizmemiştim. Kendi şirketim için çalışma yapmam gerekti ve öz eleştirilerinize ve önerilerinize ihtiyacım var. yorum yapan herkese sımdıden teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar dilerim.

56b3d.png

Benzer konular

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel ve sade bir çalışma. PRUVA yazısına 'kerning' (Harf aralıklarına yapılan optik ayar) yapman lazım. Logoya bakarak şirketinin ne ile ilgili olduğu anlaşılmıyor. PRU siyah, V ve A daha öne çıkan bir renk olabilir, aşağı ve yukarı yön tasviri daha da güçlenebilir. Sanırım interactive'e vurgu yapması için V ve A yı o şekilde kullanmak istedin.
Şirketin ne üzerine?
İlk logon olmasına rağmen kaliteyi yakalamışşın. Yazı karakterleri seçimi dogru...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gayet başarılı. Kısa öz ve şık.

* Alternatif olarak V harfinin sağ ucunu biraz daha yukarı çekebilirsin..

Tebrikler.

nazlimehmet

🌱Yeni Üye🌱
şirketimiz kısmet olursa ınsallah yazılım ve web programlama üzerine olacak yorumlarınız için teşekkür ederim. önerilerinizi dikkatle uygulamaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz. v harfinin sağ tarafını birazdaha uzatmak istedim evet ama kilişeleşmiş logo çizimlerinden biraz uzaklaşmak istedim.

Son düzenleme:

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk işin bu ise; önün açık olsun dileklerim seninle.
Gayet yerinde. Eline sağlık