Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Üniversite ve Grafik Tasarım Bölümü?

any12

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle sLm..Ben bu sene öss sınavına qirdim ve grafik tasarım okumak istiyorum fakat nasıl tercih yaparım nerelerde bu bölüm var hangi şartlar aranıyor pek bilgi toplayamadım.Ben düz lise ea mezunuyum illa meslek lisesi mezunumu olmak mı gerekiyor girebilmem mümkün mü? Nasıl başvuru yapabilirim.Bu konu hakkında bilgisi olanlardan açıklama yapan olursa beni ve diğer grafiker adaylarını çok sevindirir (x

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Bende düz lise mezunuyum ama grafikler olmama ragmen 3 sene ki tercih sisteminde grafikerllik bölümüne öncelik olarak meslek lisesi mezunlarının alındıgını bliyorum...ama bazı üniler sadece öss puanına bakıp herkesi aldıgnı bliyorum...

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
meslek lisesi çıkışlı olamanız gerekmiyor meslek lisesi sadece puan kazandırıyor size
sınavlar yada tercihlerde diyer bölümlerde oldugu gibi bir fark olmuyor ama garfik okumak içim güzel sanatlar için yetenek sınavları vardır bu konu içinde önceden sitede konu acılmıştı onları okursanız yararlı olucaktır

any12

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet özel yetenek sınavını duydum peki bunun için şartlar nedir yada sınavın içeriği nasıldır yetenek sınavına nasıl hazırlanmak gerekir çokmu soru soruyorum ne xD