Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çalışmış olduğum firmamıza A4 ebatlarında yapımış olduğum bir çalışma

Feride ATAMER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
01hp7.jpg

mavideniz47

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ne baskısı yapılıyo çalıştığın firmada...yani neler üzerine?emeğine sağlık arkadaşım

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşim çalişmalarini çok ufak kaydediyorsun, burdan bakinca iyi güzel hoş görünüyor ama bi kusurun bi hatan varsa bunu dile getirmeyiz bu şekilde.. ellerine sağlik, kolay gelsin..

Feride ATAMER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dijital üzerine Araç Giydirmeleri, Cephe Giydirmeleri, Bilboard, Megalight, CLP (raket), Tanıtım Standları, Tabela uygulamaları bu tarz vede bunların kendine göre dalları var. baskı merkezi olarak geçiyor ben grafik departmanında yer alıyorum. çoğunlukla büyük ölçülerde tasarım yapıyoruz. en çok keyif aldığım işler ise matbaa işleri boş kaldığım zamanlarda zeminler hazırlayıp kendi firmamızın reklam işlerinde kullanıyoruz. Çalışma gerçekten küçük duruyor şimdi ayarlayım desem yapamam çalışma iş yerinde kaldı anca pazartesi günü yapmam gerekir.

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
ben çalışmayı yakından gördüğüm için rahat rahat yorum yapabilirim:)
bu çalışmayı bir bütün olarak düşünürsek yukardaki çalışma ve aşağıdaki çalışma çok kopuk ve alt taraf üst taraf göre sönük kalmış.ama birbirinden ayırlırsa özellikle yukardaki görsellik güzel

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
a4 ü keşke bir bütün olarak düşünseymişsin yani böle 2ye bölünmüş gibi ama kasıtlı yaptysan orasına birşey diyemem ama bütünlüğü tavsiye edebilirim genelinde dizilim ve renkler uyumlu emeğine sağlık

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Mavi zemin eger senın eserinse gerçekten hoş duruyor..

Feride ATAMER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler mustafa ve irm.art arkadaşım; alt ve üst derken siyah olmamışmı. çalışmayı yaparken yukarı kısmını serbest çalışmak istedim yani görselli bağımsız olsun diyerekten. Alt kısmını ise sadece firmaya ayırdım acaba siyah renginimi değiştirip mavi tonlardamı yapsam ki