Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
yaptığım kutu tasarımlarını elimden geldiğince bu başlıkta toplamaya çalışacağım şimdilik ilk tasarımı koyuyorum ve yorumlarını bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet bence de hoş..
Emeğine Sağlık.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Tencerenin kapak ayrıntısı biraz kaybolmuş gibi. Biraz daha üst çaprazdan çekim yapılsaymış çok daha güzel olurmuş diyebilirim. Birde tencereyi bir zemine oturtmuş izlenimi verebilirdin. Altına gölge atmak yada parlak bir zeminde yansıma gibi. Bunların dışında yine de güzel bir çalışma olmuş.

saxahan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yunusalkan.com
Tencerenin kapak ayrıntısı biraz kaybolmuş gibi. Biraz daha üst çaprazdan çekim yapılsaymış çok daha güzel olurmuş diyebilirim. Birde tencereyi bir zemine oturtmuş izlenimi verebilirdin. Altına gölge atmak yada parlak bir zeminde yansıma gibi. Bunların dışında yine de güzel bir çalışma olmuş.
Evet katılıyorum
Güzel renkler olmuş.çalışma güzel eline sağlık ;)

asu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafik tasarımı ne kadar ilgilendiriyor bilmiyorum ama kutunun çizimi perspektif olarak yanlış. bildiğim kadarıyla freehand'de ana çizgileri oluştururken kullanacağınız perspektif araçları var. şu an kullandığım bilgisayar emanet, programlarım yok. olsaydı basit bir çizimle yanlışı da gösterecektim.

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok güzel ...
barcod un bulundugu yerdekı iconların altındaki Outer Glow pek hoş olmamış sanki... sadece oraya düz bir zemin beyaz kullansan tam süper olacak.

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
Q
asu;
hocam bunu sadece üç boyutlu tarzda müşterinin anlayabileceği tarzda görebilmesi için hazırladım bıçcak izlerinden fazla anlayamıyorlar, perspektif açısını fazla bilmiyorum, ömüzdeki ay da perspektif kursuna başlayacağım o zaman daha güzel olur.

Q
DeFacto;
hocam ordaki efekti kapattım sonradan hoş olmadığını gördüm

yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
bencede güzel gözüküyor

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
kanımca kutunun perspektifi biraz yamuk olmus ama tasarım olarak hoş olmus.ellerine sağlık..........

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Emeğine sağlık bu tasarım gerçekten çok güzel olmuş renkler çok canlı ve uyumlu tebrik ederim.

Yalnız perspektifte hata olmuş kutu yamuk gözüküyor oransız olmuş fakat önemli olan tasarımın, baskıya gidecek o nasılsa. Tasarım da çok başaırlı bana göre.

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
hocam perspektif olayını bilmiyorum henüz daha kursa başlamadım :S

1 ay içerisinde başlayacağım o zaman daha güzel olur :)

yorum için teşekkürler

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel olmuş elinize sağlık...

artslave

🌱Yeni Üye🌱
konuşmuşsunuz ama kutuda perspektif uygulanmamış. açıkçası ben tasarım ilkelerine yoğunlaşamıyorum bu durumda. Belki kutunun yüzlerinde tencereyi çeşitli açılardan gösterebilirdin. Ama bence de genel itibariyle çok şık.