Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
İzmir için iftar vaktine 5 saat bilmem kaç dakika...:sweating:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Doğru diyosun, atalarımız ne demiş: "yerli malı,yurdun malı, herkes onu kullanmalı" :D
Boşver ne kurban olucaksın o sana kurban olsun :D

O beni seçti kurban olarak, çekilecek çilem varmış ama olsun. :rofl::rofl:

Yakında tekrar başlatacağım yerli malı haftasını.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler...

nasıl olalım, iş güç uğraş.... ramazan, sıcak hava vs.

sen nasılsın? neler yapıyorsun?

Nolsun be abi kuyuya taş atmaya devam bekliyorum çıkarsınlar diye. :D

Evet gerçekten çok sıcak ve bunaltıcı bir hava var, allah oruç tutanların yardımcısı olsun.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tava ciğer olma mı? :D

Merhaba,hoşgeldiniz :)

Tava mıydı ya? :D

Hahahaha iki hafta önce falan geldim Edirne'ye acele bi yerde oturduk bakalım dedik meşhur tava ciğerini yiyelim (Baca diye bi yerdi sanırım) ama maalesef en berbat yerde yemişiz, eee aklımda kalmaması normal. :D:D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Tava mıydı ya? :D

Hahahaha iki hafta önce falan geldim Edirne'ye acele bi yerde oturduk bakalım dedik meşhur tava ciğerini yiyelim (Baca diye bi yerdi sanırım) ama maalesef en berbat yerde yemişiz, eee aklımda kalmaması normal. :D:D

Sen yanlış adrese gitmişsin tava ciğer yemeye, bacanın yemekleri güzeldir :D ünlü bir yer var söylerdim ama reklam olur, söyleyemiyorum şimdi :D oturmak için sırada beklemen gerekiyor ama değiyor :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sen yanlış adrese gitmişsin tava ciğer yemeye, bacanın yemekleri güzeldir :D ünlü bir yer var söylerdim ama reklam olur, söyleyemiyorum şimdi :D oturmak için sırada beklemen gerekiyor ama değiyor :D

Evet ya sonradan çıkınca anket gibi birşey yaptık :D sorduk soruşturduk önümüze gelene maalesef en berbat yere gitmişiz, herkes Edirne merkezi tavsiye etti ama nafile önceden yapacakmışız anketi. :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Evet ya sonradan çıkınca anket gibi birşey yaptık :D sorduk soruşturduk önümüze gelene maalesef en berbat yere gitmişiz, herkes Edirne merkezi tavsiye etti ama nafile önceden yapacakmışız anketi. :D

Vay hainler, tava ciğerin adını lekeliyorlar işte böyle :D olsa da yeseydik şimdi yanına bi soğan kırardık, birde şişe ayran mmmmm enfes :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Vay hainler, tava ciğerin adını lekeliyorlar işte böyle :D olsa da yeseydik şimdi yanına bi soğan kırardık, birde şişe ayran mmmmm enfes :D

Sorma ya ne iştahla gittik biliyor musun aslında ilk kez yiyiyoruz tabi normalde tadını bilmiyoruz ama ciğer resmen işkembeye kokuyordu dedik ciğer yerine işkembe kakaladılar bize anladılar yabancı olduğumuzu. :D:D:D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Sorma ya ne iştahla gittik biliyor musun aslında ilk kez yiyiyoruz tabi normalde tadını bilmiyoruz ama ciğer resmen işkembeye kokuyordu dedik ciğer yerine işkembe kakaladılar bize anladılar yabancı olduğumuzu. :D:D:D

Bende Edirne'ye gittiğimde ilk merkezde ki yerde yedim birdahada bi yerde yiyemedim zaten :D Birdahaki gittiğinde haber verde adresi vereyim sana :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende Edirne'ye gittiğimde ilk merkezde ki yerde yedim birdahada bi yerde yiyemedim zaten :D Birdahaki gittiğinde haber verde adresi vereyim sana :D

İnşallah bi daha ki sefere artık yaşlanınca mı olur bilmem :D alırım adresi de tadına vara vara yerim. :D

İşkembe yerine ciğer yeriz. :D