Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ooo büyük balık yakaladım yaniii :rofl:
Sesin geç geldi şekerim, nerelerdesn bakalım vizeler nasıl geçti askerlerin nöbet tutuyor mu :rofl::rofl:

:rofl: :rofl:
ben de seni yakaladım :rofl:
yol uzun olunca ses anca ulaştı demekki bir de teknoloji gelişti diyorlar nerdeee:rofl:
okul-kurs-ev üçlemesi arasında dönüp durduğum için ben bile bazen kendimi göremiyorum :D
vizeler fena değildi uğraştırdı işte nasıl olsun :)
senin nasıl hayat nasıl gidiyor keyifler iyi mi sınavlar ne alemde :smile:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
:rofl: :rofl:
ben de seni yakaladım :rofl:
yol uzun olunca ses anca ulaştı demekki bir de teknoloji gelişti diyorlar nerdeee:rofl:
okul-kurs-ev üçlemesi arasında dönüp durduğum için ben bile bazen kendimi göremiyorum :D
vizeler fena değildi uğraştırdı işte nasıl olsun :)
senin nasıl hayat nasıl gidiyor keyifler iyi mi sınavlar ne alemde :smile:

Öyle valla hepsi yalan teknolojiymiş bide peeeeh :D
Aman dönerken dikkat et şekerim ayağını kaydırmasınlar :rofl::rofl:
Bölüm dersi dışındaki dersler hariç vizelerm çok iyi geçti canım bölüm dışı derslere fena gıcığım varda :headbang:
Ama ödev havuzunun içinde boğulmuş durumdayım sizinde öyle mi yapıyorlar :crying::crying: Sosyal hayat sıfır :D :D

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öyle valla hepsi yalan teknolojiymiş bide peeeeh :D
Aman dönerken dikkat et şekerim ayağını kaydırmasınlar :rofl::rofl:
Bölüm dersi dışındaki dersler hariç vizelerm çok iyi geçti canım bölüm dışı derslere fena gıcığım varda :headbang:
Ama ödev havuzunun içinde boğulmuş durumdayım sizinde öyle mi yapıyorlar :crying::crying: Sosyal hayat sıfır :D :D

ödev mi ? oo ben havuz mu desem deniz mi bilemedim şimdi :D
sosyal hayat !! hmm ben zorla vakit ayırıyorum galiba :D
ama en azından vizeler biraz biraz rahat geçiyor hocalara teşekkürler burdan okulu uzatmasınlar diye birazcık toleranslı davranıyorlar :D
ne zaman tatile giriyor okulun

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
ödev mi ? oo ben havuz mu desem deniz mi bilemedim şimdi :D
sosyal hayat !! hmm ben zorla vakit ayırıyorum galiba :D
ama en azından vizeler biraz biraz rahat geçiyor hocalara teşekkürler burdan okulu uzatmasınlar diye birazcık toleranslı davranıyorlar :D
ne zaman tatile giriyor okulun

Deniz demek daha mantıklı :D:D
Oo iyimiş sizin hocalar bize de gönder onlardan bi kaç tane :rofl::rofl:
Sanırım ocakta giriyor bir ay sürüyo tatil.Sizin ne zaman giriyor canım?

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Deniz demek daha mantıklı :D:D
Oo iyimiş sizin hocalar bize de gönder onlardan bi kaç tane :rofl::rofl:
Sanırım ocakta giriyor bir ay sürüyo tatil.Sizin ne zaman giriyor canım?

şimdi gönderirsem benim arkadaşlarda beni gönderirler sınıftan sanırım :D o yüzden ben hocaları klonlayıp öyle yollayayım :D
dersler bu ayın sonunda bitecek ama ocakta sınavlar var iki hafta sanırım yaklaşık ondan sonra bizim de tatile geçiyor :)

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
şimdi gönderirsem benim arkadaşlarda beni gönderirler sınıftan sanırım :D o yüzden ben hocaları klonlayıp öyle yollayayım :D
dersler bu ayın sonunda bitecek ama ocakta sınavlar var iki hafta sanırım yaklaşık ondan sonra bizim de tatile geçiyor :)

Sınavlardan önce bir süre tatil mi oluyor sizin?
Ben bizim hocaları hediye pakedine sarıp gönderebilirim benzerlerine gerek bile yok :rofl::rofl:

Bugün buralarda bizden başka kimsecikler yok galiba şekerim in cin bide ikimiz :D

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sınavlardan önce bir süre tatil mi oluyor sizin?
Ben bizim hocaları hediye pakedine sarıp gönderebilirim benzerlerine gerek bile yok :rofl::rofl:

Bugün buralarda bizden başka kimsecikler yok galiba şekerim in cin bide ikimiz :D

sınavlardan önce ya bir hafta boşluk veriyorlar ya da vermiyorlar o sistemi biz de daha çözmüş değiliz karışık :anlamadim:
evet sanırım ben de 5 dakikalık bir göz atim dedim ne var ne yok baktım seni yakalamışım :D iyi oldu ama uzun süredir kimse ile konuşamadım burdan ne Martin ne Yeliz ne Rabia, özlemişim :worried: :)

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
sınavlardan önce ya bir hafta boşluk veriyorlar ya da vermiyorlar o sistemi biz de daha çözmüş değiliz karışık :anlamadim:
evet sanırım ben de 5 dakikalık bir göz atim dedim ne var ne yok baktım seni yakalamışım :D iyi oldu ama uzun süredir kimse ile konuşamadım burdan ne Martin ne Yeliz ne Rabia, özlemişim :worried: :)

Yaa evet bizde de arada bir o tip karışıklıklar yapıyorlar kafalarına göre takılıyorlar heralde bende anlamadım :anlamadim:

Bende uzun süredir kimseyle konuşamadım giriyorum sürekli ama konulara msj falan yazıp çıkıyorum.Bla blanın eski tadı yok kurabiyeler, börekler, çörekler yapardık dedikoduyla ıslatırdık onları.Ahh ahh nerde o güzel günler yok artık geçti bizden :rofl::rofl:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yaa evet bizde de arada bir o tip karışıklıklar yapıyorlar kafalarına göre takılıyorlar heralde bende anlamadım :anlamadim:

Bende uzun süredir kimseyle konuşamadım giriyorum sürekli ama konulara msj falan yazıp çıkıyorum.Bla blanın eski tadı yok kurabiyeler, börekler, çörekler yapardık dedikoduyla ıslatırdık onları.Ahh ahh nerde o güzel günler yok artık geçti bizden :rofl::rofl:

tatil zamanı damlıyoruz galiba :)
dur daha kız geçer mi daha çok var bizden geçmesine :rofl::rofl:
1000 mesaj kutlamada yaş pasta yeniliyor ama evet kurabiyeler, börekler kalmadı daha :D gelir gelir onlarda :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
tatil zamanı damlıyoruz galiba :)
dur daha kız geçer mi daha çok var bizden geçmesine :rofl::rofl:
1000 mesaj kutlamada yaş pasta yeniliyor ama evet kurabiyeler, börekler kalmadı daha :D gelir gelir onlarda :D

Evet evet en son Rabiacığımn pastasını yedik bakalım sıra kimde,bize çok var daha :rofl::rofl: Gerçi bu ödev stresiyle yakında benim helvamı yiceksiniz galiba :giggle::giggle:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Evet evet en son Rabiacığımn pastasını yedik bakalım sıra kimde,bize çok var daha :rofl::rofl: Gerçi bu ödev stresiyle yakında benim helvamı yiceksiniz galiba :giggle::giggle:

evet bize daha çok var :sadsmile:
yok yok birşey olmaz sana okulun tatile girdiği zaman yaş pasta yapıp göndereceğim sana kutlamak için :rofl: aklında bulunsun eğer unutursam hatırlatırsın ki inşallah unutmam 5 dakikaya kadar yaparım hemen pastanı bizim fırın ultra hızlı çalışıyor ya keki 1 dakikada hazır biraz süslemesi zaman alır sadece oda bi 3 dakika daha sonrası buraya gönderme de 1 dakika zaman koyalım işte :rofl::rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
evet bize daha çok var :sadsmile:
yok yok birşey olmaz sana okulun tatile girdiği zaman yaş pasta yapıp göndereceğim sana kutlamak için :rofl: aklında bulunsun eğer unutursam hatırlatırsın ki inşallah unutmam 5 dakikaya kadar yaparım hemen pastanı bizim fırın ultra hızlı çalışıyor ya keki 1 dakikada hazır biraz süslemesi zaman alır sadece oda bi 3 dakika daha sonrası buraya gönderme de 1 dakika zaman koyalım işte :rofl::rofl:

Hehee teşekkür ederiiimmm canım benmmm :kiss1: sözü aldım o zaman zaten unutursan başın belada valla başının etini yerim pastamı yapmadında göndermedindee falandır filandıırrr ona göre :rofl::rofl:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hehee teşekkür ederiiimmm canım benmmm :kiss1: sözü aldım o zaman zaten unutursan başın belada valla başının etini yerim pastamı yapmadında göndermedindee falandır filandıırrr ona göre :rofl::rofl:

tamam eğer unutursam başımın etini yiyebilirsin kabul :rofl::rofl:
yalnız malesef benim çıkmam gerekiyor çok üzgünüm :crying:
görüşürüz tatlım kendine çok çok iyi bak olur mu

Son düzenleme:

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Nerden buluyorsun bunları yahuu allah yüzünü güldürsün e mi? :rofl::rofl::rofl:

Herkese iyi pazarlaaarr.. Kimler işinde, gücünde, ödevinde.Kimler keyfinin peşinde bakalııımm :)

Google teyzem den buluyorum Nil :)
beni gençleştiriyo bu ilginç şeyler,
bi film vardı ya tersine yaşlanıyodu adam işte öyle bişey galiba :)

Sabahtan akşama hayvanların ve bahçenin bakımıyla uğraştım kalorifer kazanını temizledim (zıncı gibi olmuşum aynaya bi baktım daaa! kendimden korktum len :rofl: ) daha yeni duş aldım şeyimi koltuğa yeni koydum vAllahi (saat18:00) :)

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
tamam eğer unutursam başımın etini yiyebilirsin kabul :rofl::rofl:
yalnız malesef benim çıkmam gerekiyor çok üzgünüm :crying:
görüşürüz tatlım kendine çok çok iyi bak olur mu

Bende çıkmak zorunda kaldım canım :sadsmile:
Yine görüşürüz umarım tatlım sende kendine iyi bak :)

Google teyzem den buluyorum Nil :)
beni gençleştiriyo bu ilginç şeyler,
bi film vardı ya tersine yaşlanıyodu adam işte öyle bişey galiba :)

Sabahtan akşama hayvanların ve bahçenin bakımıyla uğraştım kalorifer kazanını temizledim (zıncı gibi olmuşum aynaya bi baktım daaa! kendimden korktum len :rofl: ) daha yeni duş aldım şeyimi koltuğa yeni koydum vAllahi (saat18:00) :)

Sende bizi gençleştiriyosn vallahi :D:D
Tühh yazık tatil günün mahvolmuş :)

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Bende çıkmak zorunda kaldım canım :sadsmile:
Yine görüşürüz umarım tatlım sende kendine iyi bak :)

Sende bizi gençleştiriyosn vallahi :D:D
Tühh yazık tatil günün mahvolmuş :)

:) ben en iyi tatil yapanlardanım,
bu işler beni rahatlatıyor ( çiftlik hayatı )
Millet paraverip özel salonlara gidiyo ben yayla sayılan bi köyde oturuyom,
ter temiz hava, hey yavrum vayy beee !
:)

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
:) ben en iyi tatil yapanlardanım,
bu işler beni rahatlatıyor ( çiftlik hayatı )
Millet paraverip özel salonlara gidiyo ben yayla sayılan bi köyde oturuyom,
ter temiz hava, hey yavrum vayy beee !
:)

Çok şanslısın, bende çok severim doğa hayatını, gözünü seveyim dağın taşın toprağın :)
Hiç köyde yaşamadım ama isterdim.Bina yığınlarından iyidir.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İyi geceler herkese, tek gececi ben miyim :D