Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
İnsan bir çeyrek takar bari simit nedir ayıptır bea ...
Motivaston diye bir şey duydum ama denemedim dener öğreniriz. Ne demişler denememek değil öğrenmemek ayıp...
Bugün kendimi kandırıp yatarım yarın keyifli olacağım diye kırk efa söyledim mi bu işte tamamdır ...
Bi insanlık edip boşları toplayacan amma laf etin sen de bea, bırak dağınık kalsın o zaman ...

Hahahaha senin durum vahim ama atlatıcaksın inanıyorum, sen bana güven gerisini düşünme :D:D:D
Hatta tüm forum arkandayız :D

Güveniyo musun? :D hahahaha
iyi düşün bak :D:D:D

Şimdi gece uyumadan koyunları atlatırken şöyle diciksin;
"İyi olucam 1, iyi olucam 2, iyiolucam 3, ...."

Anlaşıldımı, olumsuz şeyler düşünmüyoruz..

Offf çil yavrularını toplarken geberdim uğraşamam dağınıklıkla :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Hahahaha senin durum vahim ama atlatıcaksın inanıyorum, sen bana güven gerisini düşünem :D:D:D
Hatta tüm forum arkandayız :D

Çok çok teşekkür ederim sanırım nasıl iyi olacağımı öğrendim. En iyisi senin gibi olmak. Bi kamyon laf etmişsin çeyrekliğin adı bile geçmiyor :) kuru kuruya arkandayız. Madem öyle ben de arkandayım merak etme :)...
"Güveniyomusun" derken az kalsın öyle bir hata yapacaktım ki yanındaki :D işaretiyle kendime geldim ohh bea ...
Çil yavrularını toplamış gibi yapmakta da üzerine yok gören de benden başka buldun zannedecek :D ...
Bir de düşündüm de 40 defa söyleyeceğime 80 defa desem de iki gün rahat etsem olar mı? ...
Boşlar hala burada ben görmedim deme sakın :D ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Benim misafirim geldi...
Kendinize iyi bakın cümleten hayırlı akşamlar...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok çok teşekkür ederim sanırım nasıl iyi olacağımı öğrendim. En iyisi senin gibi olmak. Bi kamyon laf etmişsin çeyrekliğin adı bile geçmiyor :) kuru kuruya arkandayız. Madem öyle ben de arkandayım merak etme :)...
"Güveniyomusun" derken az kalsın öyle bir hata yapacaktım ki yanındaki :D işaretiyle kendime geldim ohh bea ...
Çil yavrularını toplamış gibi yapmakta da üzerine yok gören de benden başka buldun zannedecek :D ...
Bir de düşündüm de 40 defa söyleyeceğime 80 defa desem de iki gün rahat etsem olar mı? ...
Boşlar hala burada ben görmedim deme sakın :D ...

Hahahaha lafımın üstüne laf edenin alnını karışlarım ne diyosun sen heleki alıntıyı yarım yapanın.... :D:D:D:D öhüm neyseki akşam saatleri ve ben yorgunum hadi yine iyisin :wink:

Ayıpsın.. bi cumhuriyet altını işini görür sanırım :wink: akşam şeysi :D
Yaaa ben arkamda kimseye gereksinim duymuyorum kendim hallediyorum her işimi :D teşekkür ederim yinede :)
Aaaa bi burdayım bi orda bi şurdayım bi geride :D:D:D heryerde elim kolum bacağım var sadece sen olsan peeeh :D:D

Hımm.. En iyisi şunu düz 200 yapalım iki günde bizden olsun bir hafta kafa dinle sen nasıl ? :D:D:D
Boşla işim olmaz doluysa bir zahmet uzaatı ver :D:D:D

İyi akşamlaaaaaarrrr....

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Güne başlarken kurduğunuz tüm hayallerin gerçekleşmesi dilekleriyle günaydın ahali. İşleriniz kolay gelsin ...

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
günaydın gençler ve kendini genç hissedenler ve keşke şimdi genç olsaydım diyenler ve amaaan boşver her yol ankara diyenler ve fazla uzatma da aydın havası olsun diyenler günaydın :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑