Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok dayanıklı çıktı buda bizden mi ne :p

benzetmeye bak allah senin canını :D fenalık ve ben ve geçirmek ve ebem :D soralım ebeme doğurturken beni kim geçirmiş :p

Ne kaa şanslısın ebeni tanıyorsun :D henüz beni yorumlaycak bir test bulunmadı rahat ol sen :D ama dikkat et bu havalar yormasın seni. :D:D

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok dayanıklı çıktı buda bizden mi ne :p

benzetmeye bak allah senin canını :D fenalık ve ben ve geçirmek ve ebem :D soralım ebeme doğurturken beni kim geçirmiş :p

Biz açık açık niyetimizi mi söylesek olmayacak böyle :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelik hakkını sana devir etmek istiyorum bu şeref sana ait :p

Amannn basıp gince birşey olduğu yok bir müddette böyle takılayım varsın zayi olsun :p

Sen ona o sana devir babam devir, isterseniz bi cesaret hapı alıp ikinize pay edeyim. :D:D:D

Mümkünse tek parça dön dünyaya :D sonra yapbozu tamamlamak zor olur. :D

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelik hakkını sana devir etmek istiyorum bu şeref sana ait :p

Amannn basıp gince birşey olduğu yok bir müddette böyle takılayım varsın zayi olsun :p

Martin :D
biz birini sinir etmek için çaba gösterdik ama sen çok sabırlı davrandın olmadı yani :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Martin :D
biz birini sinir etmek için çaba gösterdik ama sen çok sabırlı davrandın olmadı yani :D

Tüh be geç kaldınız bilseydim zamanında hepsini aldırmazdım :D ama üzülmeyin denemekten zarar gelmez. :D

Kıssadan hisse: Akıllı köprü arayıncaya dek deli suyu geçer. (atasözü) :rofl::rofl::rofl:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
öfff sıkıldım çok örselendim parçalandım falan feşmekan öyle birşeyler işte sizde beni hiç eğlendirmiyonuz ne biçim bi şekilsiniz ya :p

Buarada şu büyük ev ablukada yı ilk kez dinledim süpermiş leynn

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
öfff sıkıldım çok örselendim parçalandım falan feşmekan öyle birşeyler işte sizde beni hiç eğlendirmiyonuz ne biçim bi şekilsiniz ya :p

Buarada şu büyük ev ablukada yı ilk kez dinledim süpermiş leynn

Hahaha bakanı memnun edemedik ama istersen senin için bi takla atalım ya da sen çal biz oynayalım. :D:D

Hastasıyız bu ablukanın (bir sürü şarkısını paylaştık ama o kadar takip ediyorsun forumu), dikkat et seni de ablukaya almasınlar. :D:D:D:D:D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hahaha bakanı memnun edemedik ama istersen senin için bi takla atalım ya da sen çal biz oynayalım. :D:D

Hastasıyız bu ablukanın (bir sürü şarkısını paylaştık ama o kadar takip ediyorsun forumu), dikkat et seni de ablukaya almasınlar. :D:D:D:D:D

off onlarıda istemem atma takla matla sıkıldım işte :emo1: eğlendiremiyosun beni çok yeteneksizsin :p

Yoo gördüm paylaştığınızı da kaileye alıp dinlememiştim :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
off onlarıda istemem atma takla matla sıkıldım işte :emo1: eğlendiremiyosun beni çok yeteneksizsin :p

Yoo gördüm paylaştığınızı da kaileye alıp dinlememiştim :D

Hahahha o zaman sirke gideceksin burada aradığını bulamaman normal. :D:D:D

Belli ki kalan son parça hint kumaşını sende kullanmışlar (malum artık bulunmuyor) ama yıkarken çamaşır suyu fazla gelmiş yırtılması an meselesi benden söylemesi. :D:D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hahahha o zaman sirke gideceksin burada aradığını bulamaman normal. :D:D:D

Belli ki kalan son parça hint kumaşını sende kullanmışlar (malum artık bulunmuyor) ama yıkarken çamaşır suyu fazla gelmiş yırtılması an meselesi benden söylemesi. :D:D

öyle şekerim bulunmam heryerde :emo1: yalnız benim gibi eşi benzeri olmayan çamaşır suyla yıkanmaz kuru temizleme paklar beni =)))

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
öyle şekerim bulunmam heryerde :emo1: yalnız benim gibi eşi benzeri olmayan çamaşır suyla yıkanmaz kuru temizleme paklar beni =)))

Hahhaha ama çık artık saklandığın yerden herkes seni arıyor ben buldum diim bari de rahatlasınlar :D o da çok kuru be aşınmasın sonra. :D:D

Bu arada senin ortağı en son arkasına bakmadan ayakları vura vura kaçarken gördüm sanırım köprüyü bulamadı. :D:D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hahhaha ama çık artık saklandığın yerden herkes seni arıyor ben buldum diim bari de rahatlasınlar :D o da çok kuru be aşınmasın sonra. :D:D

Bu arada senin ortağı en son arkasına bakmadan ayakları vura vura kaçarken gördüm sanırım köprüyü bulamadı. :D:D

Valla kimsenin beni aradığı yok :sadsmile: arayan bulur zaten burdayım ben sen ses etme de zorunda hissetmesinler kendilerini amma küçük emraha bağladım olayı he :p
Gelir gelir benim orti işi vardır tepesindedir birileri :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Valla kimsenin beni aradığı yok :sadsmile: arayan bulur zaten burdayım ben sen ses etme de zorunda hissetmesinler kendilerini amma küçük emraha bağladım olayı he :p
Gelir gelir benim orti işi vardır tepesindedir birileri :D

Çok arabesk gördüm seni arkaya bi fon müziği koyduk mu tamam harika bir sahne olur. :D:D

Hahhaha desene hala tepesi atmamış bence gelmez artık :D hayal kırıklığına uğradı. :D:D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok arabesk gördüm seni arkaya bi fon müziği koyduk mu tamam harika bir sahne olur. :D:D

Hahhaha desene hala tepesi atmamış bence gelmez artık :D hayal kırıklığına uğradı. :D:D

Çok kolay mod değiştirebilirim valla =) koy anam müzikte koy onsuz olmaz nasılsa.

Şimdi gelir vahi inmiştir ona :p

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok kolay mod değiştirebilirim valla =) koy anam müzikte koy onsuz olmaz nasılsa.

Şimdi gelir vahi inmiştir ona :p

Hahhaha bu gidişle sen oynayacaksın galiba. :D:D

Asansör bozulmuş vahiy içinde kalmış üst katlarda. :D

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
aaaa özelliğin gözünü seveyim ya :D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
pislik =)) bir zamanlar bende özeldim hala güzelim :p Martin anam (hay dilimi eşşek arısı soksun hep Tülay karakteri yüzünden :p) eklemen gelmiyo sen yasemine kendininkini şıfttırt ben ekleyim :D