Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbul avrupa yakası corel grafikeri - iş arıyorum - İstanbul

ExcelancE

🌱Yeni Üye🌱
İstanbul avrupa yakası corel grafikeri - iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel Draw - İyi
Photoshop - Orta
Web Tasarım - Orta

İş deneyimi ve içeriği: Reklam firması - 1 yıl
Matbaa - 1 yıl
Bilgisayar Teknik Servis - 6 yıl

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Corel ile çalışabileceğim, grafikerlik branşında iş arıyorum. sadece bir grafiker değil aynı zamanda pclerin bakımından ve stabil çalışmasından sorumlu olabilecek personel olabilecek kapasiteye sahibim. Çalışacağım firmaya uyum sağlayabileceğime inanıyorum.

E-posta: a.gunes55@hotmail.com

Telefon: 0541-686 97 15

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

ExcelancE

🌱Yeni Üye🌱
ilan güncel olmakla beraber, lütfen ciddi, gerçekten işine önem verip bir grafikerin sahip olduğu özellikleri göz önünde bulundurup maaş ve diğer sosyal haklarını verebilecek, prensip sahibi ve personeli ile birlikte uzun süre çalışmayı hedefleyen firmalar ilgilensin.

Ayrıca matbaa deneyimli, renk ayrımı konusunda bilgili olduğumu da belirtmek istiyorum. alternatif mail: a.h.m.e.t.g.u.n.e.s@hotmail.com.tr - Alternatif Tel:0542 748 24 04 Saygılar.

Flekso Mrkt

🌱Yeni Üye🌱
Mac ve pc kullanabilen tasarım konusunda kendini aşmış deneyimli grafiker arıyorum. İş yerimiz Küçükköy sanko san. sit... ilgilenirseniz (0212) 475 05 77-72-56 fleksomarket@gmail.com bize ulaşabilirsiniz