Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cumhuriyet 86. Yıl Logosu

madlion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
86._yil_logosu.png

Kaynak dosya ve baskı kalitesinde çıktı alabilmek için:
https://www.grafikerler.net/cumhuriyetimizin-86-yil-logosu-ozgun-calisma-t65112.html

Benzer konular

grafikeriso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel olmuş elinize sağlık çok farklı bi düşünce. yanlız benim görüşüm cumhuriyetimizin sadece 86 sını değil 87-88-89 .... vs ileriki yıllarıda düşünerek yapılsa çok daha iyi olacak yani yapılan logo ileriki yıllardada kullanılabilir olmalı. mesela bazı devlet dairelerinde şimdi kullanılan logolarda bazılarında 80 bazılarında 75 yazmakta. bu çok üzücü bir durum. öyle bi logo yapılsınki çagdaş, özgün ve kalitesi hiç bitmeyecek bi logo olsun sonsuza dek o logo kullanılsın.
isterseniz bi yarışma düzenleyelim ve bu logoyu yapan arkadasımız bizim sitemizden çıksın.
lütfen bununla ilgilenelim.
bu arada madlion beni yanlış anlama logon çok güzel emeğine sağlık....
bol tasarımlı günler hoşçakalın...

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
86 daha iyi anlatılamazdı, fakat bunu her göz göremeyebilir...
aklınıza sağlık...

madlion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Açıkçası bunu bir arkadaşımın okul websayfasına cumhuriyetin 86. yılı ile ilgili banner hazırlamamı istediğinde internette logo aradım ama 86. yıl hiç yoktu ve bende kendim deneyeyim dedim bu oluştu sonuç olarak. Grafiker değilim bu yüzden yapılması gereken bir yarışma ya da etkinlikte bulunmam zor, sadece kendi işlerimi amatörce yapacak kadar bilgim var.
Yorumlarınız için teşekkürler.​
İnternette hala 86. yıl logosu yok sanırım(eski versiyonun yeni uyarlaması dışında) okul ve devlet kurumlarında bir davetiye kartpostal vesaire kullanılabilir diyerekten paylaştım. Umarım işine yarayan kişiler bulabilir.

geomania

🏅Acemi Tasarımcı🏅
düşünce olarak güzel. fakat kullanışlı değil bence. bir grafiker ya da görsel anlayışı gelişmiş düzeyde olan insan anlayabilir amacı fakat işi genele vurduğumuzda ilk tepki "aaa 8 yahu resmen bu" dedirtir. ve yapılan yoruma katılıyorum dinamik ve kullanışlı bir logo olmalı devlet kurumlarının keşke hali sadece logo için acınacak durumda olsa :)
emeğine sağlık iyi çalışmalar

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Benim hoşuma gitmedi. 8 ile 6 çok iç içe olmuş ve aşırı derecede tırtıklı görünüyor.

berglakin

♾️Grafik Gurusu♾️
cumhuriyetin 86. yılı sadece bir sayıdan ibaret olmamalı.burda ise sadece 86. yıl yazıyor cumhurıyetı cagrıstıran pekde bişey göremedim