Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Oo şişe çevirmece mi diyorsun :D:D Güzel oyundu be :rofl::rofl:

Hey gidi okul yılları hey. :D:D:D

Bende iyiyim sağolasın, yok bugün farklı bir menüyle gelicem çalışmalar içerisindeyim ama kare bişiler olacak top yapınca kaçıyor... :rofl:

Bi de paylaşımı iyi yap 3 bana 1 onlara tamam mı helvacı kızı? :rofl::rofl::rofl:

Herzaman şaslıyımdır kedi gibi dört ayak üstüne düşerim sırtım yere gelmez:emo1:
Havamıda attıkdan sonra sadede gelebilirim :rofl:
Taş çalmama gerek yok hepsi önümde sıralarına dikkat ederek dizilirler :rofl::rofl:
İyi attım heee :D :D :D

8 kez dört ayak üstüne düşersin ama dokuzuncuda o kadar şanslı olmayabilirsin :D
sen taş çalmadan duramazmışsın, namını duydum senin senin hava biraz bulutlu Value :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Olur şekerim canın ne istese :D

Tamam ama ben anlatıcam sen tahmin edeceksin, çünkü ismini bilmiyorum :rofl:

Hani şöyleeeee muhallebi yapıyorsun tepsiye dökmeden önce altına kadayıfları kızartıp koyuyorsundaaaa muhallebiyi döktükten sonra içine hindistan cevizi döşeyip doluyorsundaaa kesiyorsun yuvarlak oluyorr hani :rofl::rofl: İşte onu istiyorum ben :kiss1::rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Hani şöyleeeee muhallebi yapıyorsun tepsiye dökmeden önce altına kadayıfları kızartıp koyuyorsundaaaa muhallebiyi döktükten sonra içine hindistan cevizi döşeyip doluyorsundaaa kesiyorsun yuvarlak oluyorr hani :rofl::rofl: İşte onu istiyorum ben :kiss1::rofl:

Oooooo sende kız elini verdi kolu götürdük anacığım, biraz insaflı ol bi daha istek almaz korkutma daha ilk baştan. :rofl::rofl::rofl::rofl:

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

yuvarlak sipariş almıyoduk ama neyse :rofl::rofl::rofl:

valla olsa olsa muhallebili kadayıf dolmasıdır herhalde :sweating: bilemedim şimci bursada görmediydim öle tatlı bildimmi :rofl::rofl::rofl: bilemedim demi :worried:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

valla olsa olsa muhallebili kadayıf dolmasıdır herhalde :sweating: bilemedim şimci bursada görmediydim öle tatlı bildimmi :rofl::rofl::rofl: bilemedim demi :worried:

Vayyy be o ne kıvırmaydı öyle..... :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
8 kez dört ayak üstüne düşersin ama dokuzuncuda o kadar şanslı olmayabilirsin :D
sen taş çalmadan duramazmışsın, namını duydum senin senin hava biraz bulutlu Value :D

İftira atmayı nerden öğreniyosun bilmemki :D :D
Arkadaşlarını dikkatli seç derim :wink::wink:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Oooooo sende kız elini verdi kolu götürdük anacığım, biraz insaflı ol bi daha istek almaz korkutma daha ilk baştan. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Ama ben onu istiyorum banane banane :D:D O zaman sen yap :D :rofl: Limonatada benden bak söz :D Çok güzel yaparımdaa :rofl:

Sen yeter ki yap istersen kalp bile keseriz :rofl::rofl: Hmmm aslında doğru söylüyorsun belki bursa da yapmıyorlardırr :rofl: sen gel bizim memlekete :rofl:

ttlh.jpg

Bak işte bu :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ama ben onu istiyorum banane banane :D:D O zaman sen yap :D :rofl: Limonatada benden bak söz :D Çok güzel yaparımdaa :rofl:

Sen yeter ki yap istersen kalp bile keseriz :rofl::rofl: Hmmm aslında doğru söylüyorsun belki bursa da yapmıyorlardırr :rofl: sen gel bizim memlekete :rofl:

ttlh.jpg

Ben biliyorum bu tatlıyı ya eşim güzel yapar, sakızlı muhallebi ile yapılıyor basit aslında, bi de rolu halinde değil o sakızlı muhallebiyi nasıl rulo yapacaksın. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Ben bi yaptırıp tadına bakayım :D güzel olursa getiririm yarın. :rofl:

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Vayyy be o ne kıvırmaydı öyle..... :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

ttlh.jpg

Aynen ya amma da sallamışım kare bişimiş falla :D:D
bursada yapılmıoda ondan bilmiorum ben neyse şekerim bugün senden olsun bilmediğimiz bişi öğrendik bak :rofl:

Teşekkür ederiz ellerine sağlık çok nefis olmuş :rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben biliyorum bu tatlıyı ya eşim güzel yapar, sakızlı muhallebi ile yapılıyor basit aslında, bi de rolu halinde değil o sakızlı muhallebiyi nasıl rulo yapacaksın. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Ben bi yaptırıp tadına bakayım :D güzel olursa getiririm yarın. :rofl:

Senin hanıma sevgilerimi ilet, bize de göndersin :D:D :rofl:
Hayır yaaaa bu ruloda oluyor vallahi oluyor billahi oluyor :D Dediğin gibi sakızlı muhallebiden oluyor ama hazır olmayacak kendin yapıcaksın muhallebiyi o zaman tadına doyum olmuyor :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
bursada yapılmıoda ondan bilmiorum ben neyse şekerim bugün senden olsun bilmediğimiz bişi öğrendik bak :rofl:

Bak internetten tarifini alıp birgün senin kızancıklara yap nasıl yiyorlar gör :D Çok hoş oluyor :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Ya aslında yemek muhabettinin zamanı değil bence günaha girmeyelim oruçlular vardır. :D:D:D

Senin hanıma sevgilerimi ilet, bize de göndersin :D:D :rofl:
Hayır yaaaa bu ruloda oluyor vallahi oluyor billahi oluyor :D Dediğin gibi sakızlı muhallebiden oluyor ama hazır olmayacak kendin yapıcaksın muhallebiyi o zaman tadına doyum olmuyor :D

Tarif vereceiğne yap da yiyelim o zaman, yazık şimdi eşime çocukla uğraşıyor vakti pek yok :giggle::giggle:.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ya aslında yemek muhabettinin zamanı değil bence günaha girmeyelim oruçlular vardır. :D:D:D

Tarif vereceiğne yap da yiyelim o zaman, yazık şimdi eşime çocukla uğraşıyor vakti pek yok :giggle::giggle:.

O oruçlu benim işte :D bide bugece alarmı kurmamışım bir kalktım saat 6 şaka bi yana susuzluğu şimdiden çekiyorum...

Nilgüncüğüm tarif için teşekkür ederim benim kızancıklar henüz yokta eşim beğenir diye umuyorum tam ağzımıza layık hafta sonu yapayım bari :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ya bi cirit atamıyorum şekerim :D :D
Söylemene gerek kalmadı posta kuşu iletti mesajı yerine :D

Oooo şimdi olmadı işte :surprised:
Nil iftara sendemiyiz :D
Fena acıktım sorumlusu sizsiniz "martin nil yeliz" :D :D

Aman dikkat et kuş kaçmasın sonra dünyadan bihaber kalmayasın. :D

O oruçlu benim işte :D bide bugece alarmı kurmamışım bir kalktım saat 6 şaka bi yana susuzluğu şimdiden çekiyorum...

Nilgüncüğüm tarif için teşekkür ederim benim kızancıklar henüz yokta eşim beğenir diye umuyorum tam ağzımıza layık hafta sonu yapayım bari :D

O zaman tıp bitti yeme içme faslı :D
Nilgün sadece istek yapsın tarif versin, eli pek hamarat değil galiba. :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️

Haklısın hiç zamanı değil ama öbür tarafa giderken sizi de yanımda götüreyim diyorum o yüzden yani :rofl::rofl: Yeriniz hazır hadi bakalım :giggle::giggle:

Tamam hadi söz yapıcam bigün foruma koyucam fotoğrafını :rofl:

Hadi yaaa :sadsmile: bende burda yarım saattir anlatıyorum ballandıra ballandıra :rofl: allah kabul etsin orucunu canım :wink:

Eşine yap tabii erkeğin kalbine giden yol buradan geçiyor değil mi :rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Ya bi cirit atamıyorum şekerim :D :D
Söylemene gerek kalmadı posta kuşu iletti mesajı yerine :D

Oooo şimdi olmadı işte :surprised:
Nil iftara sendemiyiz :D
Fena acıktım sorumlusu sizsiniz "martin nil yeliz" :D :D

İftara bekliyorum sizi canım :rofl: Ama Martine yok biz kız kıza götürücez tatlıları :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Haklısın hiç zamanı değil ama öbür tarafa giderken sizi de yanımda götüreyim diyorum o yüzden yani :rofl::rofl: Yeriniz hazır hadi bakalım :giggle::giggle:

Hahahaha geçerken köprünün altına bi el salla oradayım, boş kazan yokmuş bekliyoruz epeydir. :rofl::rofl::rofl:

Bu cümleyi kurmamalıydın martin :D
Bugünden sonra şemsiyeyle dolaşmaya başla zira güvercinime bazı komutlar verebilirim :D :D :D

Geneldi uğur getirir kısmettir derler ama sanırım senin güvercin uğursuz yaptığında bile hayır yok :D