Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Sitede bir başlık açalım, amca ve hala olmak isteyenlerin başvuru noktası :D:D böylece martin de amcasız kalmamış olur :rofl::rofl:

Ben aracı olmıyım beni karıştırmayınız.litfennn:emo1::emo1:
Benim başım büyüktür hep başımda patlar Nerde bişey var beni bulur bilirim:D

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben aracı olmıyım beni karıştırmayınız.litfennn:emo1::emo1:
Benim başım büyüktür hep başımda patlar Nerde bişey var beni bulur bilirim:D

Sizle alakası olmaz o zaman, sorumluluğu alırım ben :D:D Ama martın çok üzüldü heralde ki ağlamaktan yazamıyor :bigsmile:

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Sizle alakası olmaz o zaman, sorumluluğu alırım ben :D:D Ama martın çok üzüldü heralde ki ağlamaktan yazamıyor :bigsmile:

:rofl::rofl::rofl::rofl: farkındayım yada flood yapmamak için direniyor dolanıyor alıntı yaparak yazmaya çalışıyor çok vahim çokkkk:emo1::emo1:Neyse ben Gittim çok yoğunum meşkul etmeyin beni:emo1::emo1:
Kolay gelsin herkese görüşmek üzere

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
:rofl::rofl::rofl::rofl: farkındayım yada flood yapmamak için direniyor dolanıyor alıntı yaparak yazmaya çalışıyor çok vahim çokkkk:emo1::emo1:

:lol: Ama bilemiyorum bu kadar dikkat de biraz fazla :D flood yapmıyım diye bir sayfada bir mesaj yazmak aşırı dikkat değil mi? :D:D
biz engelleriz martin in flood yapmasını, araya mesaj falan sıkıştırırız yani :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bi çay sigara yaptık, ayrıca bu flood falan işlemez bana, flooddan korkan fenerli olsun. :D:D:D:D
Alllooooooo giden gidene yahu bugün şenlik var burada kaçmayın, boşverin işleri onlar hiçbir zaman bitmez. :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Söyleseydin dışarı çıktığını gelirdim kutlardık bla blaya gelişini be abi :D:D pasta falan alırdım yoldan :tongueout::rofl:

Atma affan din kardeşiyiz, senin yolunun üzerinde pasta alacak yer nerdeeeee. :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:D ya ayıp ettin Mehmet abi, buluruz bi pastane, pastaneden bol ne var burda :rofl::rofl: yolumun üstünde olmasa da... :sweating: :rofl:

Düşünmen yeterli Affan teşekkür ederim. :)
bi alt yola bak belki orada vardır. :D:D:D:D