Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Sana özellikle yaparım kocaman amerikan boy pizza amma velakin ilk önce valide ve pederin karınlarını doyurmam lazım :D

Anneyin niye yapmıyorda sen yapıyorsun:D:D

Du du sevdiğim yemekleri sayayım:D:DBende otlanırım azcık:D:D

Imm mercimek çorbası:D Sonracığıma soslu makarna :D sonracığıma çoban salata:D

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Anneyin niye yapmıyorda sen yapıyorsun:D:D

Du du sevdiğim yemekleri sayayım:D:DBende otlanırım azcık:D:D

Imm mercimek çorbası:D Sonracığıma soslu makarna :D sonracığıma çoban salata:D
İnanamıyorum sana :D bu kadar mı kalp kalbe karşı olur mercimek çorbasını çoktan koydum :D hemide züzzzmee :D bu arada anacığım çalışıyor ondan ben yapıyorum :D

Bende youtube açılıyor bi kere :emo1: :rofl::rofl:

Bu konuda martinin önüne geçemeyiz :D yemek menüsü hakkında çok iyi fikirleri var :D
O zaman hep birlikte sinerji yaratalım martin gelsin buraya. Yoğunlaşın arkadaşlaaaarrrr

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
İnanamıyorum sana :D bu kadar mı kalp kalbe karşı olur mercimek çorbasını çoktan koydum :D hemide züzzzmee :D bu arada anacığım çalışıyor ondan ben yapıyorum :D

O zaman hep birlikte sinerji yaratalım martin gelsin buraya. Yoğunlaşın arkadaşlaaaarrrr

Martin alttaki üstteki oyununda takılıyor:D:D

Bir tek mercimek ve domates çorbasını içerim başka ağzıma bile sürmem:rofl::rofl:

measa

♾️Grafik Gurusu♾️

Bir tek mercimek ve domates çorbasını içerim başka ağzıma bile sürmem:rofl::rofl:

Offf inanamıyorum sana :D mis gibi tavuk ve işkembe çorbası varken sen nasıl bunlarıda içmezsin :D bende domates çorbası içemem sadece midemi yakıyo reflü sağolsun

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Offf inanamıyorum sana :D mis gibi tavuk ve işkembe çorbası varken sen nasıl bunlarıda içmezsin :D bende domates çorbası içemem sadece midemi yakıyo reflü sağolsun

Bööğğ işkembe mi aman allahım mideme bişeyler oluyo:puke::puke::puke::rofl::rofl:

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️

Sinerjiye gerek yok, martin zaten şurdan iki adım, gider sorarım yazar :D:D

aaa olur mu, yoğurt çorbası vaar, develi tarhanası vaar (bizim memleketin :D ) kelle paça vaar :D:D o kadar çorba dururken iki tanecik yeter mi? :rofl::rofl::rofl:

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
İnanmıyorum sanaaaaaaaaaaaaaa :D Ben seni bir tekirdağına kaçırıyım de orada iç :))

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Sinerjiye gerek yok, martin zaten şurdan iki adım, gider sorarım yazar :D:D

aaa olur mu, yoğurt çorbası vaar, develi tarhanası vaar (bizim memleketin :D ) kelle paça vaar :D:D o kadar çorba dururken iki tanecik yeter mi? :rofl::rofl::rofl:

Yediğim çorbada ufacık tortu bile olmayacak yoksa ağzıma bile sürmem:rofl::rofl: Çorba sevmiyorum ben ya:D Sadece çorba değil yemek yemeyi sevmiyorum:rofl::rofl:

s.aşık

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende geldim ama bi okudum fransız kaldım :( kalımmı gidimmi :(

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Yediğim çorbada ufacık tortu bile olmayacak yoksa ağzıma bile sürmem:rofl::rofl: Çorba sevmiyorum ben ya:D Sadece çorba değil yemek yemeyi sevmiyorum:rofl::rofl:

Nasıl yaşıyosun yahu sen :D

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
bende geldim ama bi okudum fransız kaldım :( kalımmı gidimmi :(

Kal kal akşama eğlence var:D:D

:D:D neyle besleniyorsun sen? :D:D

kalın kalın herkese yer var :)

Nasıl yaşıyosun yahu sen :D

Cips- kola patates kızartması vazgeçilmezim:D,dürüm,kebap,pizza,lahmacun:D:D:D:D:D:D He bak sebzelerden bir semizotunu severim ama yemeğini değil salatasını:D:D

Aaaa en çok sevdiğim şeylerden biri bak unuttum biran :D Ortaköyde kumpir sefası off:D

s.aşık

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kal kal akşama eğlence var:D:D

Cips- kola patates kızartması vazgeçilmezim:D,dürüm,kebap,pizza,lahmacun:D:D:D:D:D:D He bak sebzelerden bir semizotunu severim ama yemeğini değil salatasını:D:D

Aaaa en çok sevdiğim şeylerden biri bak unuttum biran :D Ortaköyde kumpir sefası off:D

ne eğlencesiymiş :D

s.aşık

🏆Pro Tasarımcı🏆
heheheh bende gelmek istiom ama :D
menü ne :D