Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Günaydın bla bla...
sabah sabah isyan etmek istiyorum ve bütün toplu taşımalardan nefret nefrettttt ediyorum :S:S:S

Günaydın lisiaa, hayırdır böyle sabah sabah isyan noktasına getirmişler seni.

günaydın bla bla, blö, ble, blu bli

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Günaydın lisiaa, hayırdır böyle sabah sabah isyan noktasına getirmişler seni.

günaydın bla bla, blö, ble, blu bli

sorma ya sıkış sıkış araba bitmeyen bir trafik zaten uyuyorsun aman allahım bide ayaktaysan yandın :S

hoşgeldiniz bu arada :D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
sorma ya sıkış sıkış araba bitmeyen bir trafik zaten uyuyorsun aman allahım bide ayaktaysan yandın :S

hoşgeldiniz bu arada :D

toplu taşımda loca konumunda olanlar son durakta oturanlar. Bir biniyor mesela ooooohhhhhh yer seçebiliyor bile, güneş ne tarafta falan filan :p. Ara duraklar maalesef hep ayakta kalmama mücadelesi içinde oluyor.
Allah sabır versin çok zor gerçekten.

Denizcem gmailin varmı ?

merhaba, var elbette...

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
toplu taşımda loca konumunda olanlar son durakta oturanlar. Bir biniyor mesela ooooohhhhhh yer seçebiliyor bile, güneş ne tarafta falan filan :p. Ara duraklar maalesef hep ayakta kalmama mücadelesi içinde oluyor.
Allah sabır versin çok zor gerçekten.

merhaba, var elbette...

evet ya sabah ağlayacaktım ya dedim böyle şansın ben :D:D
bu arada galiba gidemiycem ben gitmeye çalışıyorum müdürüm beniöm eşalarımı yeniliyor bana yeni pc getirmiş sabah dediki belgelerini toparla diğerine atarsın :S :rofl::rofl:

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet ya sabah ağlayacaktım ya dedim böyle şansın ben :D:D
bu arada galiba gidemiycem ben gitmeye çalışıyorum müdürüm beniöm eşalarımı yeniliyor bana yeni pc getirmiş sabah dediki belgelerini toparla diğerine atarsın :S :rofl::rofl:

hımm, demek sen ara duraklardasın. :D Ne diyebilirim allah kolaylık versin.
Gerçi İstanbul metrobüsle bayağı rahatladı diyorlar ama, yalan mı diyorlar bilemedim :)
Birde otobüs bozulur içindeki yolcular diğer otobüse aktarılır ya. Lem mülteciymiş gibi davranılır onları :rofl: o geldi aklıma şimdi...Toplu taşıma geyikleri bir hayli fazla ülkemizde :)...
Paylaşılamıyorsun baksana ne güzel.
Lem müdüre de ki, diğer taraftan bana Macpro alıyorlar bunu ne yapayım de :D kızıştır ortalığı :rofl:

Ekleyebilirmisin beni ****

tabii ekleyebilirim...

Son düzenleme:

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
bi kalp kaç defa sever

orada bana da var mı yer

söylesene sevgilim aşk kaç beden giyer

her bedeni aşk sanan kaç tene o can değer

aldatansa sevgilim bu oyunu kaybeder

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
hımm, demek sen ara duraklardasın. :D Ne diyebilirim allah kolaylık versin.
Gerçi İstanbul metrobüsle bayağı rahatladı diyorlar ama, yalan mı diyorlar bilemedim :)
Birde otobüs bozulur içindeki yolcular diğer otobüse aktarılır ya. Lem mülteciymiş gibi davranılır onları :rofl: o geldi aklıma şimdi...Toplu taşıma geyikleri bir hayli fazla ülkemizde :)...
Paylaşılamıyorsun baksana ne güzel.
Lem müdüre de ki, diğer taraftan bana Macpro alıyorlar bunu ne yapayım de :D kızıştır ortalığı :rofl:

tabii ekleyebilirim...

en sonunda birbirlerine girecekler bence :D:D
sorma ya metrobusmu tamam güzel rahat gidiyorsunda sabah sığmıyorsun hele akşam sorma anca boş gelecekte durakta açılacak kapıları bide tabikide tam önünde açılması lazım :D
zaten mtrobüs uzaktan geliyor millet böyle ısınma hareketleri yapıyor kim binecek kim kimi itecek kim bağırıcak kim kavga çıkartacak diye :D:D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
en sonunda birbirlerine girecekler bence :D:D
sorma ya metrobusmu tamam güzel rahat gidiyorsunda sabah sığmıyorsun hele akşam sorma anca boş gelecekte durakta açılacak kapıları bide tabikide tam önünde açılması lazım :D
zaten mtrobüs uzaktan geliyor millet böyle ısınma hareketleri yapıyor kim binecek kim kimi itecek kim bağırıcak kim kavga çıkartacak diye :D:D

lem tam olimpiyatlarda 100 metre yarışı gibi :rofl:
o anı canlandırdım gözümde şimdi :rofl::rofl: evet yaaa...

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
lem tam olimpiyatlarda 100 metre yarışı gibi :rofl:
o anı canlandırdım gözümde şimdi :rofl::rofl: evet yaaa...

ben her sabah yarıanların içinde oluyordum :D
daha dün kavga ettim kadınla...
kapı açıldı binmiyor salak gibi önünde duruyor amcada geçmek istedi bir bağırdı adama amcada yaşlıydı hani nasıl bari ciyak ciyak :D:D
tabi oradan ben süperwoman olarak üçtüm ve kadına kiba olması gerektiğini anlattım :D:D :rofl::rofl: