Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
asdfghjklkjhgfdsa :D:D:D senin kadar değilim fıstığım :kiss1:
off! sorma gülüm ya kancayı fena takıcam az sabrediyorum, taktığım an ordayım şüphen olmasın :wink:
Ne yapıcan bana geldiğimde :D:D ne hazırlıciksin yani demek istedim :D:D:D

Valla ağlarsan bende ağlarım yokluğunu fena hissediyorum şuan :D:D:D bi ısırık iyi gelebilirdi :D

Valla gidip alasım var ama nasıl yicem onu düşünüyorum sıpaya yazık :D :D :D

Bilmiyorum çok helecan yaparım sen hazırlarsın olmadı bişiyler yeriz :D :D kashlgaksghaskjg :D :D Ben çok tembelim şu sıra bide hastayım böhüüüüüüü bak sesim bile çıkmıyor inan ki :D Yemin bile edebilirim afhakjshfkasfh :D
Hatta bilemenko bile yapabilirim kshlasghjkasg :D :D

Neyse az ciddi olayım, madam dediğin acık ciddi olur :D :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Valla gidip alasım var ama nasıl yicem onu düşünüyorum sıpaya yazık :D :D :D

Bilmiyorum çok helecan yaparım sen hazırlarsın olmadı bişiyler yeriz :D :D kashlgaksghaskjg :D :D Ben çok tembelim şu sıra bide hastayım böhüüüüüüü bak sesim bile çıkmıyor inan ki :D Yemin bile edebilirim afhakjshfkasfh :D
Hatta bilemenko bile yapabilirim kshlasghjkasg :D :D

Neyse az ciddi olayım, madam dediğin acık ciddi olur :D :D

Oyy kıyamam kuzuma, kız az sık dişini ben gelince şeederiz, kızana yazık hasta olmasın yavru :kiss1::kiss1::kiss1:

Ahahaha valla alem ev sahibesisin yerim seni :kiss1::kiss1: Ayıpsın şekerim iki kol kıvırmama bakar bişiyler döktürmem :emo1::emo1:
Ama kilo alırsın sölim hazırladığımı yiyenler ballandıra ballandıra anlatırken bir yandanda kilo aldık diyolar söylemedi deme :D:D

Sahi ne oldu bizim bilemenkolar, dünkü bıraktığım yerdemiler :D:D:D hahahaha
Varmısın blemenkoya fıstık :D:D:D:D

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Oyy kıyamam kuzuma, kız az sık dişini ben gelince şeederiz, kızana yazık hasta olmasın yavru :kiss1::kiss1::kiss1:

Ahahaha valla alem ev sahibesisin yerim seni :kiss1::kiss1: Ayıpsın şekerim iki kol kıvırmama bakar bişiyler döktürmem :emo1::emo1:
Ama kilo alırsın sölim hazırladığımı yiyenler ballandıra ballandıra anlatırken bir yandanda kilo aldık diyolar söylemedi deme :D:D

Sahi ne oldu bizim bilemenkolar, dünkü bıraktığım yerdemiler :D:D:D hahahaha
Varmısın blemenkoya fıstık :D:D:D:D

Oke aynen dişlerimi şu şekilde sıkıyorum :D :D :D

Süperim dimi :D Çok rahatım ben ayıp falan bilmem :D Kız ben yemek yapmayı sevmem ama yemeye bayılırım :D Şimdi sen böyle dedin kesin sen yapacaksın hehehehhe :D :D

Varımda kostüm müsait değil değişmem lazım :D :D Havaya uygun olması lazım dimi :D :D :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende öperim :D Oda öper hatta ben yapışırım bırakmam hehehehehhe :D :D :D
Yaaa demek öyle :emo1::emo1:
Ama sen ne dersen doğru odur dostum :D Ben bilmem dostum bilir :D :D :D
Dere kenarına mı ımmmm düşünülecek bir konu bakarız :D :D

Sağolun, sizede. :)

alkhfkajslghkaljsghajksgh harikasın hehehheheh :D :D :D
Biliyorum canım biri olsaydı orda sende burdaydın hemen :D :D

Konuyuda süper değiştin heee ama olmadı, aklımdan gitmiyor magnum magnum diye ağlayasım var :D :D :D

Aferin madam öpülesi eller hep seninle olsun. :D

Hahaha valla haberim bile yok kim şaapmış ne olmuş bilmiyorum :D
Baktım yoksun mühür attım kapıya :D

Ee ne getirdin bana gittiğin yerden şekerim :angel:

Eminim bilmiyorsundur hadi öyle olsun ama bigün o kuyuya düşüp de çıkamamak var. :D:D

Hahhaha aşağıdan selam getirdim bigün hepimizi birlikte bekliyorlar. :D:D:D

selam bla milletinin insanları :D sohbet koyu herkeşe benden çayyy :D:D:D

Bu muhabbetin tadı bi çayla çıkmaz kurabiye börek çörek de al gel. :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Oke aynen dişlerimi şu şekilde sıkıyorum :D :D :D

Süperim dimi :D Çok rahatım ben ayıp falan bilmem :D Kız ben yemek yapmayı sevmem ama yemeye bayılırım :D Şimdi sen böyle dedin kesin sen yapacaksın hehehehhe :D :D

Varımda kostüm müsait değil değişmem lazım :D :D Havaya uygun olması lazım dimi :D :D :D

Hahaha kopardın beni yine kuzu :D Dişçi masrafın benden o halde :emo1:

Valla feci relax gördüm seni şekerim :D aaaa ama ayıp diye bişiy var kalk toparlan düzgün otur çabuk :D:D:D:D

Hahaha peki hadi git giyin döbiyesleri gel, bekliyorum grantuvalet :D:D
Bilemenkodan sonra çaçaya var mısın :D

selam bla milletinin insanları :D sohbet koyu herkeşe benden çayyy :D:D:D

Çayla hiç aram yok sütlü kahve alabilirim şekerim :wink:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

Eminim bilmiyorsundur hadi öyle olsun ama bigün o kuyuya düşüp de çıkamamak var. :D:D

Öhüm! :emo1: bilinmiyor araştırılıyor, mirak atmeyiniz en kısa zamanda zanlıyı yakalayıp cezasını bizzat kendi ellerimnen vericim :angel::angel::angel:

Hahaha ayıpsın şekerim sen yolu biliyosun önü çek biz herdaim arkandayız :wink::wink:

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑

Çok teşekkür ederim mösyö, hep kibar olduğunu söylemişimdir hala öylesin hiç değişmedin :D Seni gidi gidi yaramaz :D :D

Aaa bende gelirim kuyuya süperdi :D :D

ne demek efenim 40 yıl hatrı olcak olduktan sonra :angel:
nasıl arzu ederdiniz :D:D

Sade olursa sevinirim :)

Hahaha kopardın beni yine kuzu :D Dişçi masrafın benden o halde :emo1:

Valla feci relax gördüm seni şekerim :D aaaa ama ayıp diye bişiy var kalk toparlan düzgün otur çabuk :D:D:D:D

Hahaha peki hadi git giyin döbiyesleri gel, bekliyorum grantuvalet :D:D
Bilemenkodan sonra çaçaya var mısın :D

Çayla hiç aram yok sütlü kahve alabilirim şekerim :wink:

Kız sorma bi meleklik var üzerimde hadi hayırlısı :D :D :D Umarım ömür boyu böyle olurum :D :D :D

Valla hiç toparlanamam, böyle süper :D

Kız dur ne ara çaçaya geçtin ben en çok şeyi seviyorum neydi o aşkın dansı hee tangoyu :D :D :D Onu şeederiz :D :D

Ya ama sohbetinize doyum olmuyor ama ama gitmeliyim :D Zira yaşlıyım ve bi sürü işim var :D :D :D

Kendinize cici bakın a sevgili dostlarım. Unutmayın beni emi. Gitmek var, gidipte dönmemek. Kuyuya girip çıkamamak falan :D :D

Öptüm bebekim seni, dostum senide öptüm ücülme :kiss1::kiss1::kiss1:

Haydin görüşürüz :D :D :D

Son olarak kardeş türkülerden darıldım şarkısını size şeediyorum. Müziğinde kayboluyorum resmen :D Zorla dinleyin hehhehe :D :D

Gittim :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok teşekkür ederim mösyö, hep kibar olduğunu söylemişimdir hala öylesin hiç değişmedin :D Seni gidi gidi yaramaz :D :D

Kız sorma bi meleklik var üzerimde hadi hayırlısı :D :D :D Umarım ömür boyu böyle olurum :D :D :D

Kız dur ne ara çaçaya geçtin ben en çok şeyi seviyorum neydi o aşkın dansı hee tangoyu :D :D :D Onu şeederiz :D :D

Ya ama sohbetinize doyum olmuyor ama ama gitmeliyim :D Zira yaşlıyım ve bi sürü işim var :D :D :D

Kendinize cici bakın a sevgili dostlarım. Unutmayın beni emi. Gitmek var, gidipte dönmemek. Kuyuya girip çıkamamak falan :D :D

Son olarak kardeş türkülerden darıldım şarkısını size şeediyorum. Müziğinde kayboluyorum resmen :D Zorla dinleyin hehhehe :D :D

Ayıpsın yavrucum, tangoda yaparız elbet :wink:
Senin herzamanki halin şekerim bu hep melek ve kuzu modundasın ki sen, arada kediye bağlıyorsun ama fena da olmuyor hani :D:D:D

Elemanları gönderdim, ceplerine de falım attım çiğnerken beni düşünürsün, falımızda ne çıkmış şeedersin banada hahahahaha :D:D:D

Hadi kuzum işlerin kolay olsun öfüyorum herzaman şeet bekliyoruz :kiss1::kiss1:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
kaç gündür hep aynı yere geliyo muhabbet yapalım artık şart oldu 1.Geleneksel Kısır Günü'nü tertip etcem sonunda :D:D:D

Vallaha ben kaç gündür yokum bilmiyorum nereye geldiğini ama bugün hep aynı yerde saydı durdu yapcaz etcez halletcez cez cez cez. :D:D

Öhüm! :emo1: bilinmiyor araştırılıyor, mirak atmeyiniz en kısa zamanda zanlıyı yakalayıp cezasını bizzat kendi ellerimnen vericim :angel::angel::angel:

Hahaha ayıpsın şekerim sen yolu biliyosun önü çek biz herdaim arkandayız :wink::wink:

Sanırım sümen altı yapılacak ama merakla bekliyorum. :D:D
Aklın yolu bir. :D

Rica ederim madam öpmekten yalama olmasın sadece ricam budur. :D:D

Sen gidemezsin ama neyse güle güle. :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Vallaha ben kaç gündür yokum bilmiyorum nereye geldiğini ama bugün hep aynı yerde saydı durdu yapcaz etcez halletcez cez cez cez. :D:D

Sanırım sümen altı yapılacak ama merakla bekliyorum. :D:D
Aklın yolu bir. :D

Rica ederim madam öpmekten yalama olmasın sadece ricam budur. :D:D

Sen gidemezsin ama neyse güle güle. :D

Of işte şimdi bitirdin beni mr. mehmet :surprised:
Yakalayıp eline vermeyen ne olsun ? :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben yokken lunaparka bile gidersiniz önemli olan ben varken verilen sözlerin tutulması. :D:D

Hah hadi bakalım avucumu açtım bekliyorum. :D:D

Heemm!
Eee.. azcık bekleticem o halde bende zaptedemiyorum çünkü elimden kaçıyor :angel::angel:
Az şeet bekle getiricim birazdan :D