Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Senin gibi kayıplra karıştı kardeşim. :D

Volkan hoşgeldin dostum, nerelerdesin bi gittin pir gittin insan bu kadar ara verir mi ya, nasılsın iyi misin?

Merhaba sorma aga ya sağlam gittim bu kez :) aslında ben yoğum hala da yoğum :)

bu arada iyiyim ben çok iyi hatta sen nasılsın ?

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba sorma aga ya sağlam gittim bu kez :) aslında ben yoğum hala da yoğum :)

Ruhum yeter diyosun. :D

Vallaha hem de çok sağlam gittin dostum, senin için uzaya çıktı bi daha gelmez dediler. :rofl::rofl::rofl::rofl:

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ruhum yeter diyosun. :D

Vallaha hem de çok sağlam gittin dostum, senin için uzaya çıktı bi daha gelmez dediler. :rofl::rofl::rofl::rofl:

evet bi dönem pilot olmaya karar vermiştim ama baktım baya bi meşakkatli iş sonra astronot olayım dedim ohooo o daha da zormuş , sigortası falanda yokmuş servis bile yok hergün nasıl dolmuş parası vereceğim. Ondan sonra kafamı pilot edeyim dedim arasırada astronot ;)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
evet bi dönem pilot olmaya karar vermiştim ama baktım baya bi meşakkatli iş sonra astronot olayım dedim ohooo o daha da zormuş , sigortası falanda yokmuş servis bile yok hergün nasıl dolmuş parası vereceğim. Ondan sonra kafamı pilot edeyim dedim arasırada astronot ;)

Ya zaten biz biliyorduk senin uçuşta olduğunu ama merak da ettik ne yapıyor diye. :rofl::rofl::rofl:

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ya zaten biz biliyorduk senin uçuşta olduğunu ama merak da ettik ne yapıyor diye. :rofl::rofl::rofl:

bende çok merak ettim abi sizi napıyorlar nerlerdeler nasıllar diye inan ki bak hatta geçen gece rüyamda gördüm ama explorer sürekli hata verip durdu kabus gibiydi inanamazsın :D :rofl::tongueout:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bende çok merak ettim abi sizi napıyorlar nerlerdeler nasıllar diye inan ki bak hatta geçen gece rüyamda gördüm ama explorer sürekli hata verip durdu kabus gibiydi inanamazsın :D :rofl::tongueout:

Vallaha biz iyiyiz kardeşim, biz de aradan sonra hızlı bi giriş yaptık buralara, eski dostları tekrar toplamaya çalışıyoruz. :D

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eyvallah dostum duygulandım şimdi. :crying:
Artık seni sık sık aramızda görmek isteriz.:handshake:

bakalım aga umarım olur özlemişm burayı neden umarım diyorum okul var iş var ve iş part time olunca boş zaman pek kalmıyor o yüzden.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bakalım aga umarım olur özlemişm burayı neden umarım diyorum okul var iş var ve iş part time olunca boş zaman pek kalmıyor o yüzden.

İnsan istedikten sonra zaman yaratır dostum, artık bahanelere karnımız tok. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Yoksa uçurtmayız seni buralarda. :wink:

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
karnımız tok dedinde aklıma geldi benim karnım acıktı :D
aga şaka bi yana arasıra baktım sende yoktun bi dönem baktım muhabbet yok bende pek girmedim işin aslı bu

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
karnımız tok dedinde aklıma geldi benim karnım acıktı :D
aga şaka bi yana arasıra baktım sende yoktun bi dönem baktım muhabbet yok bende pek girmedim işin aslı bu

Biliyorum kardeşim ama yine ipleri yavaş yavaş alacağım elime olmuyor böyle birileri dürtmesi lazım. :D:D

Unutmuşuz pardon senin leb demeden yemek aklına geldiğini. :rofl::rofl::rofl::rofl:

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Biliyorum kardeşim ama yine ipleri yavaş yavaş alacağım elime olmuyor böyle birileri dürtmesi lazım. :D:D

Unutmuşuz pardon senin leb demeden yemek aklına geldiğini. :rofl::rofl::rofl::rofl:

bencede almalısın artık böyle olmuyor :D
bu arada 99 tane konu açmak istiyorum ardarda :D içimde öyle bir dürtü var fena şekilde :>D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bencede almalısın artık böyle olmuyor :D
bu arada 99 tane konu açmak istiyorum ardarda :D içimde öyle bir dürtü var fena şekilde :>D

Olur kalan 1'ini de ben açayım üstüne :D
Aman dikkat et en son buna kalkışan arkadaşın içinde patlamış dürtüsü öyle duydum ben. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Bak bu şarkıyı dinle süper. Klibi de güzel sonunda erkek ile kız kardeş olduklarını öğreniyorlar. :D:D:D

https://www.youtube.com/watch?v=5etLRgwXmh0

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Olur kalan 1'ini de ben açayım üstüne :D
Aman dikkat et en son buna kalkışan arkadaşın içinde patlamış dürtüsü öyle duydum ben. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Bak bu şarkıyı dinle süper. Klibi de güzel sonunda erkek ile kız kardeş olduklarını öğreniyorlar. :D:D:D

https://www.youtube.com/watch?v=5etLRgwXmh0

güzel şarkıymış ama az kalsın kaza yapıyordum izlerkene :)

hadi ya patlatmışlarmı içinde ? :crying::crying:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel şarkıymış ama az kalsın kaza yapıyordum izlerkene :)

hadi ya patlatmışlarmı içinde ? :crying::crying:

Yok kimse patlatmamış kullanıcı hatası sonucu kendi kendie patlamış. :D
Sanırım o konuda şenlik olacak cevap yazmış pilot arkadaş. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: